Odwrotni agoniści receptorów histaminowych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 458 • Strona 43 z 46
  • 987 / 37 / 0
Z tego co pamiętam to tak, jest toksyczny (wiem, odkopałem trochę, ale cóż)
Dzisiaj zarzucę 100mg do 450mg kody i zobaczymy jak porobi :)
Uwaga! Użytkownik Dextem nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 44 / 4 / 0
ja waliłem z kodą i na prawdę podkręca fazę. nie ma to jak remix z thiocodinem. ale to moj ulubiony lek. w ogole pewnie nie tu pytanie ale o co chodzi z 16 tabsami w pace?
  • 24 / / 0
Po avio nie będziecie mieli halunow jak po LSD to będę właśnie lekko poruszające się obrazy jakieś mozsiki czasem głosy a co do senności dziś zarzuciłem drugi raz dziś 10 szt i z senności ostatnio i teraz tez nie bd miał problemów ale fajnie idzie się odstreaowac lezysz sobie beztrosko ogłaszają teledyski na tv i jest fajnie.

No i nie na każdego działa tak samo, sorka ze o tym w tym temacie ale chciałem dać kolega porównanie dałem ziomkowi ostatnio 1,5 g Xanaxu i pw ze prawie nic nie poczuł a ostatni dałem mi 1 clona to nie mógł ogarnąć rozlewalo mu się wszystko haha pozazdrościć

no więc czekam na efekty i napisze jak to u nie wyglądało:d zarzutem pół godziny temu czyli o
13:00

PS pierwsze efekty co zauważyłem to jak patrze w sufit a był świeżo pomalowany a wygląda jak by by miał pełno plam czarnych czekamy dalej pozdro
  • 2430 / 560 / 155
Najlepszy na mdłości po opio, niweluje je i do tego podbija działanie, pomocniczo dobry przy odstawce opio na rzyganie. Poza tym dimenhydrynat w małych dawkach (mniejszych niż do wywołania omamów) relaksuje w taki specyficzny sposób, jednak potem już sama zamuła.
Uwaga! Użytkownik taurinnn nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 8105 / 885 / 0
Dobry na sen jak się wrzuci 3-4 tabsy.
Lekoman :tabletki:
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
  • 2105 / 458 / 37
3 piwa + 2 tabletki Aviomarinu? Mogę coś poczuć i czy jest to jakieś zagrożenie dla zdrowia typu terminalna sedacja? Wcześniej avio miksowałem tylko z DXM, max w ilości 300mg/2 avio.
Lubisz koks?
  • 8105 / 885 / 0
27 września 2018502ice9 pisze:
3 piwa + 2 tabletki Aviomarinu?
Aviomarin ciebie tylko zamuli, lepiej odpuść sobie.
Lekoman :tabletki:
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
  • 2105 / 458 / 37
Miałeś rację, po wzięciu avio najpierw było spoko a potem zrobiłem się okrutnie śpiący. Nie mam zamiaru tego powtarzać, ale czy miksowanie DMH z alko w takich proporcjach niesie jakieś zagrożenie dla zdrowia? Dzisiaj trochę bolą mnie mięśnie i nie wiem czy to przez miks czy zakwasy :/
Lubisz koks?
  • 4 / / 0
Niedawno zrobiłem ciekawy miks: 600mg DMH + 600mg pseudoefedryny + 600mg kofeiny + THC. Wszystko poza ziołem było podzielone na dwa podania czyli po 300+300 każdego. Najpierw paliłem potem wziąłem pierwszą porcję poczekałem godzine i mnie nie zmuliło więc wziąłem następną. Do tego sporo paliłem ale nie piłem alko a to kluczowe. Powiem, że faza mega fajna. Nie ma tej typowej, mocnej zmuły po avio i nie ma takiego rozbiegania i nadpobudliwości jak po pseudoefedrynie z kofeiną. Mimo to mocniej było czuć avio i THC bo lekko przysypiałem pomimo stymulacji. Faza była mega rozkminowa i zabawna. Położyłem się i obudziłem jako sławna bogata aktorka i byłem przez chwile przekonany, że nią jestem. Miałem rozkminy o stworzeniu świata i o cywilizacji... do tego miałem niesamowite CEVy! Widziałem fioletowe trójkątne fraktale, byłem w tunelu jak w windows media player, widziałem super ostro różne miejsca- po prostu się tam jakby pojawiałem... przez chwile doświadczyłem projekcji astralnej! Kiedyś to ćwiczyłem i wiem jak to wygląda więc sie nie przestraszyłem, ale dosłownie wyleciałem z własnego ciała xD poza tym miałem jedną halucynacje- widziałem jak nadjechał tramwaj- 100% realistyczny, ale jak mrugnąłem to zniknął... miałem po tym niezłego midfucka ale ogólnie faza superowa i bardzo udana chociaż nie wiem czy spróbuje ponownie tego miksu bo troche dziwnie się czułem po tym...
  • 105 / 16 / 0
Bardzo dawno temu, gdy zjadłem osiem tabletek czułem tylko przytłaczająca uczucie "dziwności" i, zaskakujące, dojmujące zimno mimo panującego upału. Powiększone źrenice i nieco mdłości. Za to wiele razy avio w mniejszych ilościach, jedna, dwie tabletki było miłym dodatkiem najpierw do wina z DXM, wina z DXM i kodeiną, potem na początkach morfinowych przygód-jedzony kwadrans lub dwa przed podaniem jedyną, słuszną drogą. Gdy oxy przestawało cieszyć to właśnie jedna biała tabletka avio wyraźnie podbiła i nieco wydłużyła działanie roztworu z OC 80tki. Teraz idzie przed Morphium, szczególnie gdy w planie portwajn po strzale. (Szkoda że tak dobry środek produkowany jest przez firmę o kapitale z raju szowinistów i bezkarnych zbrodniarzy...) W wątku o heroinie Klepsydra wspominała ostatnio o uzależnieniu (sic!) od poczciwego dimenhydrynatu, czy wiecie coś więcej na ten temat?
"mojej wolności dowodem błąd"
ODPOWIEDZ
Posty: 458 • Strona 43 z 46
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.