Dimenhydrynat - Wątek ogólny

Odwrotni agoniści receptorów histaminowych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

Posty: 443 Strona 39 z 45
Rejestracja: 2012
Użytkownik nieaktywny
  • 9 / / 0

Zależy o jakie konkretnie szkody Ci chodzi ...
Moim zdaniem ( chociaż sie mało znam ) wielkich szkód nie ma, żeby odnosić sie do jakiś antyhistamin czy coś gdyż to jeszcze dodatkowo obciąży i tak nadwyrężoną wątrobę i żołądek.
Moim zdaniem coś najlepszego na szkody z nim związane to coś na wątrobę wziąć po albo nawet przed ( hepatil czy coś ) a jeszcze z pół godzinki wczesniej jakąś osłonę na żołądek zapodać, a tabsy najlepiej zapić jogurtem który jest dobry na żołądek. Ewentualnie na drugi dzień można byłoby tak z 0.25 g benzydaminy gdyż działa w dzień speedująco akurat na zejście dimenhydrynatu, no a kto wie może jeszcze wieczór być ciekawy :)
Pozdrawiam
ps. no i dużoo pić :)

Non

Rejestracja: 2009
  • 1461 / 5 / 0

nadepresje pisze:
Jaka substancja niweluje szkody powstałe przy przedawkowaniu dimenhydrynatu ?

dimenhydrynat to lek przeciwhistaminowy; wykazuje działanie przeciwwymiotne i antycholinergiczne. dalej leki przeciwhistaminowe H1) - substancje odwracające działanie histaminy ale jest jeszcze info że Dowiedziono ponad wszelką wątpliwość, że faktycznie są one odwrotnymi agonistami onego receptora.

Nie mogę tego pojąć o co chodzi, jakich leków powinienem szukać. Może ktoś wie. Interesują mnie tylko legalne sybstancje t.z. takie których jeszcze nie zdelegalizowany. rc, inne.
Mógłbyś skonkretyzować o jakie szkody dokładnie chodzi? Te krótkofalowe (zaraz po przyjęciu substancji) czy te długofalowe (wynikające z przedawkowania i utrzymujące się przez kilka godzin/dni po użyciu) ?
Trudno cokolwiek powiedzieć na podstawie Twojego posta.
Jeśli chodzi o senność - spróbuj wypić kawę albo mocną yerba mate.
Jeśli chodzi o uszkodzenie wątroby - musisz odczekać, aż sama się zregeneruje. Nie możesz jej w tym czasie obciążać fast foodami, ogólnie ciężkostrawną żywnością, alkoholem, lekami - możesz ją wspomagać powszechnymi lekami poprawiającymi funkcjonowanie jej funkcjonowanie.
No chyba, że chodzi o coś innego, np. uszkodzenia psychiczne powstałe podczas naprawdę grubego lotu na tym dysocjancie %-D
Wtedy lekarz psychiatra xD
A na zbicie tripa benzodiazepiny/neuroleptyki.

Wzory stosowania syntetycznych katynonów a objawy depresyjne i parafunkcyjne zachowania ustne

Ciekawy artykuł, z tych zaawansowanych. W bonusie badania na użytkownikach naszego forum.

"Zero zero zero", czyli jak kokaina napędza świat – recenzja premiery nowego serialu twórców "Gomor

Chcąc opowiedzieć historię o tym, jak narkotyki rządzą światem, niezbędny jest rozmach. "Zero zero zero" niewątpliwie go posiada, ale czy może pochwalić się czymś jeszcze?
Rejestracja: 2011
  • 1 / / 0

Nikomu nie polecam brania Avio, dzień po trzecim czy czwartym razie w życiu czułem się permanentnie ogłupiony.... nie jestem nowicjuszem, ale to uczucie było dla mnie czymś wcześniej niespotkanym :-| na szczęście po kilkunastu dniach przeszło... jednak już podziękuję ;-)

Jeżeli jednak zdecydujesz się na dimenhydrynat, dodam coś ważnego od siebie :-) Przeczytałem sporo postów mówiących o tym że "nie działa", czy też "słabo, jedynie ogłupia". To by się zgadzało... za dnia. W moim przypadku wszystkie halucynacje opierały się na grze światło-cień, tak więc najlepsze miejsce do fazy to np. ciemny park z latarniami. Jeżeli znajdziecie taką miejscówkę, jest KOSMOS :moody: z taką fazą nie spotkałem się nigdy wcześniej (na każdego, każda substancja działa inaczej, ale postaram się to opisać). Jest to swoisty "niestraszny bad-trip". Krzyczący noworodek zawinięty w liście, mroczne postaci stojące pod drzewami, powyginane twarze wypatrujące zza okien, głosy wywołujące po imieniu, szepty, jakieś pojebane dźwięki z krzaków, gapiące się na mnie twarze na drzewach, czy leżące pod nimi zwłoki zawinięte w folię. Najciekawsze jest to, że kompletnie mnie to nie ruszało, nie było to straszne, to po prostu było, wywoływało bardziej ciekawość. A kompletne "nieogarnięcie" to normalne dla DMH, nie będziesz w stanie na raz pisać SMSa i palić szluga bo to zbyt skomplikowane :-D Ja sam dwu-zdaniową wiadomość na komórce tworzyłem dobre pół godziny. Jeszcze jedna ciekawa rzecz to to co się wygaduje. Gdyby słowa w naszej "bazie danych" w mózgu były połączone skojarzeniowo kabelkami, to DMH zwyczajnie bierze te kabelki i przełącza jak chce, tak więc używasz w zdaniu słowa "cegła" zamiast "drzwi" i wydaje Ci się to w 100% logiczne, żałuję, że nie nagrywałem rozmowy z kumplem.

Pamiętajcie też żeby sprawdzić czy nie jesteście uczuleni (1 tab. na próbę). Ja miałem naprawdę konkretną fazę po 17. I nie łączyć z alkoholem!
Rejestracja: 2012
  • 23 / / 0

Człowiek wymemłany przez cały następny dzień, oprócz uczucia odrealnienia, minimalnych zwidów bez rewelacji.
Rejestracja: 2013
  • 175 / 1 / 0

Kurna ja 2 dni temu brałem 2 na próbę alergiczną. To ciulstwo czuję jeszcze teraz, mam okropne drgawki w lewej ręce, co jakiś czas też podejrzany ból w podpiersiu i nie wiem czy nie dostałem czegoś w rodzaju flashbacka, bo nagle mnie przymuliło dzisiaj na jakąś godzinę :/
Rejestracja: 2013
  • 175 / 1 / 0

jak dla mnie ciekawe, acz nie powiem że fajne są te dreszcze przy odbieraniu prawie każdego silnego i/lub gwałtownego bodźca zewnętrznego. Ostatnio postanowiłem nie dokupywać opakowania i władowałem w siebie pozostałe 3 tabsy. Postanowiłem pójść do małego lasu za moim domem, tak mi to namieszało w bani (mimo, że to nie była halucynogenna dawka, to jednak zalecana to max. 100 mg, a ja ją przekroczyłem, jeszcze normalnie wydłubywałem z kieszonki 1 tabletkę 10 minut) że chyba z 5-6 razy okrążyłem ten lasek, zataczając się i co chwilę przystając i łapiąc totalną zawieszkę mózgu.
Rejestracja: 2010
  • 4326 / 654 / 22

Ema.
Zaciekawił mnie ten aviomarin. Jestem stałym cipożercą więc lubię mroczne jazdy.
Niech ktoś kto brał avio i benzydaminę napisze porównanie obu tych halucynogennych substancji . Czym te fazy się róznią ? przydałoby się też FAQ na temat dimenhydrynatu.
Rejestracja: 2012
Użytkownik nieaktywny
  • 9 / / 0

Jest wiele FAQ na ten temat wystarczy poszukać na necie albo nawet tutaj ;)
Ogólnie rożnica jest bardzo duża ale to strasznie dużo pisania :) poszukaj w miksach benzydaminy tam nawet sam opisywałem co nieco no i wiele ludzi własnie pisalo o miksie cipacza z Avio bo to miks "prawie" idealny ;P pzdr
Rejestracja: 2012
  • 32 / / 0

Główna różnica między dimenhydrynatem oraz benzydaminą polega na tym, że po dimenhydrynacie nie ma tego typowego benzowego strachu. Porównując 2.5 +/- grama benzydaminy i 2 gramy dimenhydrynatu to dimenhydrynat zapewni o wiele bardziej chorą fazę. Serce bije bardzo szybko, lecz nie jesteś pobudzony. Po avio chodzisz normalniej niż po benzydaminie, ale nie ma co udawać trzezwego.
Halucynacje całkowicie przejmują kontrolę i nie wiesz kto stoi przed tobą ani gdzie jesteś, w dodatku film urywa się co chwilę i wtedy kompletnie tracisz nad sobą panowanie. Aviomarin też jakby bardzo lekko mnie znieczulił, ale nie zwracałem zbytnio na to uwagi.
Rozmowa się nie klei - wiesz o co ktoś się Ciebie pyta, lecz gdy próbujesz odpowiedzieć mówisz zupełnie coś bez sensu. Przykład: -gdzie mieszkasz? -yyyyy -jak masz na imię? -w domu -w co grasz? -Zdzisław itp... Jest to efekt podobny do tego co wywołuje BZ; trujący gaz bojowy powstający przez jakieś tam przerabianie alkaloidów tropanowych.

Na pusty żołądek wchodzi około pół godziny, rozkręca się 10 minut i masz około 3 godziny peak, podczas którego lepiej unikać nieodpowiednich osób. Zrenice mogą być rozszerzone lub w normie, nie mam pojęcia od czego to zależy, moje na światło w ogóle nie reagowały.
Jeżeli lubisz cipacza to faza raczej Ci się spodoba, ale ostatecznie porównując dimenhydrynat jest złym kuzynem benzydaminy i plusów z fazy nie ma zbyt wiele poza wspomnieniem mindfucku oraz... Poprawionego humoru przez kilka dni.
Jest się po tym troszeczkę agresywnym co w połączeniu z urojeniami i halucynacjami może sprowadzić na użytkownika niemałe kłopoty.
Na koniec rada: gdy faza wchodzi nie kładz się, wtedy uśniesz i może się to zle skończyć. Najlepiej pograj lub pooglądaj coś.
Rejestracja: 2010
  • 2085 / 62 / 0

I oczy po avio są czerwone jak u angorskiego królika :) od razu widać że brałeś , bo małych dawkach np. 5 tabletek chce się potwornie spać i ciężko nad tym zapanować.
Posty: 443 Strona 39 z 45
Wróć do „Antyhistaminy”
Na czacie siedzi 827 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości