Diklazepam (RC) - wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 1409 / 62 / 0

i jak ten Diklazepam od kolekcjonujacych? a moze badales tez hydroxyfenazepam?
  • 152 / 4 / 0

Próbowałem f zolam c zolam i to jest wyjebka w tym sklepie.

Gdzie jesteśmy po dziesięciu latach wojowania z narkotykami?

ONZ powoli orientuje się, że „świat wolny od narkotyków” nie istnieje. Chciałoby się to skomentować słowami: dlaczego tak późno? Ale to w zasadzie wiemy.

Legalna marihuana na Hawajach

Komisja ds. legislacji stanu Hawaje jednogłośnie zarekomendowała uchylenie prawa sankcjonującego używanie marihuany. To pierwszy krok w stronę zalegalizowania jej jako używki.
  • 838 / 66 / 0

clonazolam białe tabsy wyjebka? to chyba przyzwyczaiłeś się do jakiś kozackich sortów w prochu albo glikolu, bo 1 tabletka pod język działa na mnie bardzo dobrze (nie za mocno, ale zajebiście prospołecznie i przeciwlękowo, a męka zaczyna się mniej więcej po 2 dniach). Dodam, że wale to tylko pod język, bo p.o. mi się nie podoba. Pierwsze tabsy jakie miałem (1mg) jeszcze przed banem w 2015 były w kurwę za mocne, a niebieskie, które też latały jeszcze niedawno (0,5mg jak białe) były słabe.
  • 152 / 4 / 0

Ja po 5 nie odczuwam nic, a po 2mg eti wyraznie czuje jego działania czyli to nie tolerke.
  • 173 / 13 / 0

Bardzo dobra substancja do działania w tle. Uspokaja i wycisza na długo, a jednocześnie dodaje trochę pewności siebie, co można wykorzystać np. do łagodzenia tremy podczas jakiegoś przemówienia czy odpowiedzi ustnej.
  • 37 / 2 / 0

Rowniez polecam substancje. Mile dzialanie w tle, nie narzuca zamuly, pewnosc siebie daje, zbija lęki i poprawia humor.
Zwlaszcza polecam kiedy sie schodzi z innych benzo albo ciagow alkoholowych.

Pozdrawiam Benzo-Wariatow
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 85 uczestników Wejdź na czata