Diklazepam (RC) - wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 346 Strona 34 z 35
Rejestracja: 2018
  • 1177 / 46 / 0


Koniec końców - nie polecam. Niby działa, ale bardzo w tle. Do tego długo. Może być dobre do redukcji, ale z racji małej znajomości substancji ciężko cokolwiek wywnioskować. Ja pomimo wzięcia 6mg i uczucia zrelaksowania miałem parcie na klonazepam.
Rejestracja: 2017
  • 13 / / 0


jak dla mnie to idealne benzo na zjazd po stimach, jesli chodzi o dzien po odespaniu. Fajnie rozluznia miesnie i malo wplywa na funkcjonowanie, a fajnie w tle czuc rozluznienie i poprawe nastroju. narazie testowane w mini dawkach (1mg rozlozone na dwie dawki co 2 godziny), mysle ze bez tolerki ten sort od ludzi z pasja mozna spokojnie zaczynac od 2mg, bo to 1mg naprawde ledwo wyczuwalne.

zjazd byl po skonsumowaniu blizej nieokreslonej ilosci hexen (+/- 400mg), tydzien po 7mio dniowym ciagu na hexenie, jesli ktos potrzebuje porownania. :)

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Urugwaj rozpoczyna eksport marihuany

Urugwaj, pierwsze państwo na świecie, które zalegalizowało tzw. rekreacyjne korzystanie z marihuany, teraz staje się pierwszym krajem Ameryki Łacińskiej, które będzie eksportowało marihuanę do krajów, gdzie może być ona używana w celach medycznych - informuje AFP.
Rejestracja: 2018
  • 15 / 1 / 0


To benzo nadaje sie do rocznego ciagu w kontekscie odstawki po tym czasie?
Rejestracja: 2018
  • 1177 / 46 / 0


A na uj Ci roczny ciąg na benzo?
Życie Ci nie miłe?
Rejestracja: 2018
  • 15 / 1 / 0


Zamierzam użyć jakiegoś benzo jako podkład pod 4fmph. Ciekawi mnie w jakich dawkach Diklazepam bylby dobry jako podklad?
Rejestracja: 2017
  • 152 / 4 / 0


Nie wiem próbowałem z różnych źródeł, różne dawki i kompletnie nie odczuwam działania tej "benzodiazepiny". Miał ktoś tak?

Jako podkład to zależu ile czasu ci potrzeba działania benzo. Celowałbym raczej w jakiś Flubromazepam.
Rejestracja: 2016
  • 430 / 42 / 0


[mention]Mosttulipanowy[/mention]
Ciebie chyba totalnie pogrzało... Chcesz cisnąć przez rok Diklazepam + 4F-MPH ? :wall:
Rejestracja: 2016
Użytkownik nieaktywny
  • 394 / 10 / 0


Podkład z benzo pod fenidaty?
Chyba kogoś popierdoliło.
Rejestracja: 2013
  • 46 / 4 / 0


mi ta benzodiazepina bardzo odpowiada. czuje po niej wewnetrzny luz, wytlumia leki, ale nie powoduje manii jak inne benzo rc w stylu eti czy klonazolamu. jestem skromnym czlowiekiem, a jak benzo zrobi ze mnie za bardzo ura bura to mi pozniej glupio :-D. przy diklazepamie tego nie uswiadczylem, choc nie przeginalem z dawkami, ale to kolejny plus tej substancji. nie chce sie tego zrec jak cukierkow, tylko po prostu sie zyje jak molesta i jest spoks.
Rejestracja: 2016
  • 44 / 1 / 0


Ja wlasnie pasjonujacy sort nic nie czulem po 5 tabsach, tak samo jak z flubromazepamem pierwszy dzialal drugi sort biale tabsy juz nie, sklep na walku, tolerki wtedy wielkiej nie bylo cwiarke kloniaka normalnie czulem, na dniach sprawdze diclazepam od kolekcjonujacych.
Posty: 346 Strona 34 z 35
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 90 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 04pain, rumcajs123 i 2 gości