Diklazepam (RC) - wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 630 / 63 / 0

Swoetna benzdiapina bardzo polcam jest rozkuznene dzo eudori i wjebka moje ulubioe benzo fajne bardzo poruchale sobie dzięki niej. A to pierwszy raz od 2 let No bo nie ruchale wcale bo Walię opio i miałem dola jak mnie dzofeczyna zucila

Scalono %-D | STR88

Polecam karzdwdmy
  • 3167 / 261 / 0

Na dzifkach byles czy jakas loszka wspoczyła Ci do wyrka ?
Rozumiem, ze diclazepam jest tylko u jednego źródła o którym myśle.
Poprawiaj troche te posty [mention]endother[/mention] bo ciezko czytać.
Może dam tej benzodiazepinie jeszcze jedną szanse. Miałem kiedyś te tabsy i tak średnio pamiętam czy działały bo wrzucałem na zjazd.

Gdzie jesteśmy po dziesięciu latach wojowania z narkotykami?

ONZ powoli orientuje się, że „świat wolny od narkotyków” nie istnieje. Chciałoby się to skomentować słowami: dlaczego tak późno? Ale to w zasadzie wiemy.

Działania bydgoskiego CBŚP - zlikwidowane laboratorium oleju konopnego

Policjanci kujawsko-pomorskiego CBŚP w ostatnim czasie przeprowadzili dwie akcje wymierzone w przestępczość narkotykową. Zlikwidowali drugie w Polsce laboratorium, w którym produkowano olej konopny oraz dodatkowo przejęli m.in. 5 kg amfetaminy.
  • 585 / 58 / 0

na reddicie ta benzodiazepina jest niesamowicie popularna do odstawek benzo. sam Diklazepam ma czas poltrwania 42h [1], jeden z metabolitow 60-140h [2], a pizda jednoczesnie nie jest zbyt mocna (chyba ze zjemy bardzo duzo jak kolega wyzej). ubolewam ze nie jest w polsce tak popularna.
  • 2693 / 200 / 0

Nic dziwnego wkońcu to krewniak diazepamu który także jest do odstawek najlepszy.
  • 630 / 63 / 0

[mention]ledzeppelin2[/mention] nie zawsze jestem w stanie pisać poprawnie. Zaruchlem koleżankę koleżanki. Ale super się po tym czułem. Znaczy na początku po 1 jak dorzuciłem resztę to nie pamietam jak się czułem. Na dziwki nigdy nie pójdę, nie opłaca się 200 ZŁ ??? Lepiej sobie zwalić konia i kupić wódkę.
Dobrze ze mnie zawołałes bo nie pamiętałem.

Nie chce ćpać już tych dopow, ale działanie jak dla mnie 10/10 . Diazepm tez mnie tak wyciągnie z dola i nada cel życiu? Jestem jeszcze poroniony ale jak minie to będzie lipa. Zostaną tylko te dysocjanty, a po nich nie da się nawet walić co dopiero ruchac.

scalono - polymerase

Już wytrzeźwiałem to wyjaśnię skąd ta pozytywna ocena. (można scalić.)
Tak się super czułem bo od 2-3 tygodni codziennie hamuje sobie receptor NMDA. Jak ten receptor jest przyhamowany to receptory GBAB też idą spać, a to nie dobrze. Jak je trochę pobudziłem to mi dało super euforie bo wreszcie zaczęły pracować jak należy.
Po ciągach na dyso benzo działają lepiej.
  • 585 / 58 / 0

30 grudnia 2017serotoninowy pisze:
Nic dziwnego wkońcu to krewniak diazepamu który także jest do odstawek najlepszy.
z ta pokrewnoscia diazepamu to mit. spojrz na aktywne metabolity - sa zgola inne:

Diklazepam:
- delorazepam
- lorazepam
- lormetazepam

diazepam:
- nordiazepam
- oxazepam
- temazepam
  • 185 / 28 / 0

Również uważam, że nie jest to benzo podobne do diazepamu.
diazepam to najlepsze benzo jakie w życiu jadłem.
A to jest raptem trochę lepsze od wszystkich pozostałych bez podjazdu do diazepamu czy fenibutu.

No i nie jest laitowe... amnezja, odpierdalanie i brak zahamowań mocno... :wall: słabo mi się robi jak pomyślę co po kilku tabsach robiłem.
  • 44 / 1 / 0

Ja tam lubię diazepam, 2 tabsy wystarcza żeby milo zasnąć, taka tolerka, zamowiłem kiedyś od człowieka z pasja zjadłem jedna nic druga nic, w końcu cale piec co zamowiłęm i nie poczułem działania, a dziwne bo niby miało być mocniejsze, ale jak widzę ze jakieś atomy chloru tam są to ja dziękuje, wybiłem cala florę jelit chloroketaminą i dwa tygodnie chory, lepiej unikać tego chloru. :old:
  • 1177 / 46 / 0

To może dlatego mnie czyściło przez kilka dni. Winiłem za to energetyki i fajki, a to Dikla może.

Dziwne benzo. Niby coś czuć, ale nie wiadomo co.
  • 152 / 4 / 0

Próbowałem z paru źródeł i kompletnie nie odczuwam działania tego środka.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 52 uczestników Wejdź na czata