Diklazepam (RC) - wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 607 / 22 / 0

Bo dikla działa mocno w tle aż przedawkujesz i wtedy... :diabolic:
Użytkownik nieaktywny
  • 390 / 22 / 0

[mention]Grenseal[/mention], jak każde benzo. Nie czuć nie czuć, aż nagle jeb i człowiek budzi się nie wiadomo gdzie i dlaczego. Szczególnie przy krótko działających benzo.

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Koszerna marihuana sposobem na ominięcie absurdalnych przepisów

Przepisy nie pozwalają określić marihuany jako „organicznej”. Przedsiębiorcy znaleźli inny sposób na podkreślanie jakości produktu.
  • 607 / 22 / 0

[mention]Mipro[/mention]

Nie do końca się z Tobą zgodzę. Diklazepam to bardzo długo działające benzo. Natomiast tak benzodiazepiny po prostu takie są. Trzeba z głową do nich podchodzić, są to leki, które subtelnie działają w zakresie pięciu profili działania, amatorzy w większości przypadków po prostu nie są w stanie wyczaić cienkiej linii terapia/rekreacja. Dodatkowo trzeba posiadać wiedzę, który profil działania dane benzo posiada w większym stopniu a które w mniejszym.
  • 340 / 20 / 0

5x2mg od vendora z pasją, czyli 10mg. No i spać nie mogę. Tokerka średnia, jadlem dlugo ale najnizsze mozliwe dawki i od tygodnia nic.
Tam siedzi mniej niz 1mg w tabsie
Użytkownik nieaktywny
  • 396 / 11 / 0

gdzieś był temat, że te tabsy mająo wiele za mało mg przeliczając na rolki.
  • 607 / 22 / 0

Ludzie z zamiłowaniem powinni pomyśleć o swoich sortach benzodiazepin, ot co! :-/
  • 6 / / 0

Niedawno zjadłem 4 sztuki od tych z zamiłowaniem i tak słabo poklepało w micie trampa i DHC, że dorzuciłem 1 mg alprazolamu. Po 4 rolkach 5 mg byłbym dobry, więc ten Diklazepam to jakaś lebioda, w dodatku droga w porównaniu do rolek nawet na czarnym rynku
  • 2 / / 0

Cze, ostatnia partia od ludzi z pasją jest okej? To będzie mój pierwszy raz z benzo, a nie mam dostępu do działu z vendorami (jeśli taki jest) więc jeśli ktoś brał to ostatnio to prosiłbym o opinie. pozdrówki
  • 585 / 58 / 0

chyba moje ulubione benzo - bez kitu. przezarlem tego kilkaset mg od tych z pasja.

[mention]Kotei[/mention], w pewnym momencie przyszla partia, ktora znacznie zmienila smak (tabsy byly gorzkie, a lubilem je possac pod jezorem przez chwile; wczesniej byly bez smaku). profil dzialania rowniez sie zmienil i im podziekowalem. ze wzgledu na ostatnie akcje jakie sie dzieja z czarodziejem nie mam zamiaru wiecej od nich zamawiac i szczerze powatpiewam, ze znajduje sie tam Diklazepam. odradzam zamawiania. podejrzewam ze mogl byc tam nawet Klonazolam w minimalnej dawce, bo odpowiadal dzialaniu.

a szkoda, bo nie jestem w stanie znalezc zadnego vendora, ktory to opycha. idealnie w prochu.

profil dzialania wg mnie jest super, dziala dlugo i sa znane metabolity (lorazepam na sterydach IMO). przerazaja mnie wczesniejsze posty w temacie, w ktorym ludzie pisza ze nie dziala. dla mnie pol tabsa (wiec 1 mg) dawalo naprawde zadowalajace efekty, przy czym nie zalezalo mi na zeszmaceniu sie.
  • 14 / / 0

Jakiś miesiąc (może półtorej?) temu miałem piękny sen, w którym drogą zakupu - nabyłem 10 sztuk Diclazepamu (2mg). Pamiętam, że w smaku były strasznie gorzkie, więc podanie podjęzykowe raczej bardzo nieprzyjemne. No i kiedy w końcu (po jakichś 40 minutach) sen zaczął się rozkręcać - obudziłem się dwa dni później, nie mając już ani jednej sztuki i dwóch dni z życia :v Nie pamiętam co robiłem, ale z relacji znajomych - chciałem wszystkim pomagać, robić coś w kierunku "upiększania świata". Dobrze, że nie szedłem wówczas do pracy, bo prawdopodobnie już bym jej nie miał... Dodam tylko, że wtedy jeszcze tolerka na benzo była prawie, że zerowa, bo dopiero odkrywałem zbawienne działanie klonowo-alprowe w moich problemach na tle nerwicowym.
Ostatnio zmieniony 24 grudnia 2017 przez Rachmistrz, łącznie zmieniany 3 razy.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 73 uczestników Wejdź na czata