Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.
ODPOWIEDZ
Posty: 1769 • Strona 173 z 177
  • 1869 / 433 / 0
25 września 2021przodownik pisze:
to w dużej mierzy zależy od tolerancji, a u mnie jak wiesz jest wysoka. powiedziałbym, że 720 dihydrokodeiny. natomiast jeśli chodzi o psychotropy to ostatnio brałem Lorafen w dawce 2,5. teraz jednak poszedłem w górę, bo biorę Clonazepamum TZF w dawce do 2-4 mg, do tego dodaję zawsze dwie sztuki Dipherganu 25.

tak to się u mnie prezentuje. %-D

ale zrobiłem już rozpiskę do schodzenia z obu środków. brałem je ostro z tydzień, więc kłopotu nie będzie


A Ty Wcześniej chyba nie brałeś benzo nałogowo ?? Stary nie ładuj się nałóg benzo to już lepiej se heroinkę po drugiej stronie dołożyć niż to robić . 9 lat w nałogu i Ci to mówię.
  • 2870 / 941 / 0
brałem nałogowo długi czas, ale po szpitalnym otruciu zażywam te leki tylko doraźnie.
przez dłuższy czas mogę nie być dostępny na forum. brak mojej aktywności spowodowany jest przyczynami osobistymi, które opiszę po powrocie. nie będę w stanie odpisywać na PM-y.

liczę, że szybko wrócę

pozdrawiam wszystkich, przodownik
  • 1972 / 75 / 0
Pierwsze 3 dni właśnie zajebiście działają każde dawki. Teraz zarzucam po 1.3g i prawie nic prócz swędzenia i wkurwienia. Coraz bardziej mnie rozczarowuje te dhc. Zna ktoś sposób żeby znowu poczuć działanie, oprócz przejścia skręta i detoxu? Może jakiś mix?
The mind is the most dangerous weapon alive
Spin doctors operate behind enemy lines
Mind control, something you could potentially buy
The new holy war has arrived, you ready to DIE?
  • 269 / 39 / 0
Nieprzeczytany post autor: krzychv »
Raczej nie znajdziesz na to jakiejś złotej zasady. Też mam podobnie z DHC. Przy pierwszych razach było nawet lekkie eufo przy wejściu, potem już tylko czyste grzanie bez zadnych emocji. Osobiście ustawiam swój opio chart następująco
Oxy > DHC > Traumadol > Kodeina (brak dzialania/placebo)
:tabletki:
  • 166 / 5 / 0
Ehh z 4-5 tygodni zrobilo się 7-8 . Co prawda byłem na fajnym urlopie, podczas niego brałem tylko np. 60 mg rano i wieczorem bez kruszenia albo tylko rano, ale.po powrocie znów nadużywałem
Po 2 miesiącach będzie jakaś męczarnia? Mam pół słoika, chce to wyzerować biorąc 2.0.2 a potem 1.0.1 bez kruszenia. Ma to sens? Przy benzo tak się robi więc myślałem że i tu ma sens.
  • 4 / / 0
Czołem.
Pewnie temat był poruszany, ale nie za bardzo mam czas przeglądać 170 stron wątku %-D
Od czasu do czasu wyląduje u mnie tramiec, dawki 300 - 450. Dorwałem rp na continusa i chciałbym spróbować w miksie z tramem, do tego pewnie 1mg lora. Jakie proporcje na start trampka + sproszkowanego dhc polecacie, żeby nie zmarnować cennych substancji?

I jeszcze jedno pytanie, jak łączy się dhc z buprą? Sama bupra u mnie jest raczej nieszczególnie ciekawa, ale może jest potencjał synergiczny między tymi dwoma opio?
Pozdro
  • 448 / 91 / 0
Bupry z dhc nie opłaca się łączyć. To proste jest - dhc dawkujesz jak kodeinę i dołączasz dawki takie, jakie ci pasują. Gdy dołożysz buprę do tego, po prostu będziesz struty.
Co złego, to nie ja - oczywiście...
  • 1972 / 75 / 0
Bupra wypiera inne opio z receptorów, więc nie ma to najmniejszego sensu.
20 października 2021michalkarol998 pisze:
Mam pół słoika, chce to wyzerować biorąc 2.0.2 a potem 1.0.1 bez kruszenia. Ma to sens? Przy benzo tak się robi więc myślałem że i tu ma sens.
Jak najbardziej, schodzenie z dawek ma sens. Aczkolwiek ja wolę cold turkey bo szybciej się oczyszcza z opio.Aczkolwiek Czasem niedoćpanie jest gorsze niż skręt, wkurwienie na max. Chociaż jeśli brales po takich dawkach jak napisałeś 2-0-2 nie będzie żadnej męczarni (fizycznie) co najwyżej tydzień katarku, biegunki i innych objawow grypopodobnych. Co innego psychicznie, trzeba być naprawdę kotem żeby odmówić sobie opio, zwłaszcza po niedawno przebytym skrecie. Będzie Cię ciagnelo za ręce i nogi do apteki.
The mind is the most dangerous weapon alive
Spin doctors operate behind enemy lines
Mind control, something you could potentially buy
The new holy war has arrived, you ready to DIE?
  • 3239 / 621 / 9
Tej, a na lekkim skręcie też ma się od tego kołatanie pikawy i nadciśnienie?
JEBAĆ BIG PHARM'Ę
  • 1358 / 21 / 0
@Zgienty
To klasyka, nie ma co się martwić. Przy DHC jedynie polecam schodzić 2-3 dni, zanim zdecydujemy się na detox, bo kurewsko duże bóle są przy nagłej odstawce i klony gdzieś dobrze mieć na sen albo estazolam, bo wtedy łatwiej przeboleć. A jak pregaba, to już w ogóle, lajtowe zejście.
http://www.lastfm.pl/user/Everett92
ODPOWIEDZ
Posty: 1769 • Strona 173 z 177
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.