Dihydrokodeina - wątek ogólny

Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.

Moderator: Opioidy

• 1628 / 217 / 2

@zioloziolo, u mnie są 60ki, gdzieś mi mignęło czy to uchem czy okiem info, że łatwiej jest o 60ki, więc nawet nie kombinowałem i poprosiłem o 60ki na bibule, już zamówione więc coś tam jest w hurtowniach.
  • 1030 / 37 / 0

Kurde, zjedzenie >10 tabletek w formie jebanego pyłu (bądź nie daj Boże gryzienie ich) na raz to troche lipa.. Z reszta, w sprawdzonych aptekach nie zdarzyło się, żeby mieli w hurtowni 60ki a nie miel 90ek

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Bez prawomocnego wyroku w sprawie Włodzimierza K., oskarżonego o podrzucenie narkotyków

Dzisiaj (wtorek) w Sądzie Okręgowym w Słupsku odbyła się kolejna rozprawa odwoławcza przeciwko Włodzimierzowi K., który przed wyborami w 2014 roku miał podrzucić narkotyki swojemu konkurentowi politycznemu w gminie Damnica.
  • 504 / 27 / 0

Ja pierdole, tego jeszcze nie grali, znowu nie ma na hurtowni DHC.
Dobrze ze mam jakis zapas ale mimo wszystko ...
  • 1628 / 217 / 2

Jakich dawek nie ma w hurtowni? Wydaje mi się, że to wszystko takie falowe, raz jest raz nie ma. Nie wycofano nic, ale te czasowe braki są zastanawiające.
  • 504 / 27 / 0

Obu nie ma ...

Normalnie jak u dila, dzis jest, jutro nie ma %-D

Pół biedy, bo mam kilkadziesiąt km do dosyć znanego ośrodka onkologicznego i pare aptek tam ma zapas jakiś.
  • 1 / / 0

Siemka,mój pierwszy post na hr ;> Generalnie jest problem z dostępnościa DHC w aptekach bo to dosc rzadko przpisywany lek. Nawet w WWa 'od reki' mieli tylko w dwóch aptekach. BTWpolecam stronke przez ktorą mozna sprawdzic dostepnosc i zrobic rezerwacje ;)
  • 1172 / 92 / 0

dh dostępne w większych aptekach 60😊natomiast 90bez problemu sa do zamówienia lub w aptece. Winnym miescie.
  • 18 / / 0

Czy DHC Continus w mniejszych dawkach nadaje się jako używka pobudzająca, dająca kopa do pracy, coś jak tramadol? Czy to raczej używka do relaksu i leżenia?
  • 1628 / 217 / 2

Zależy od organizmu, tolerki, takiego pobudzenia jak po tramalu raczej nie oczekuj, ale na pewno przyjemniej spędzisz dzień na małych dawkach w tle, ogarniając swoje obowiązki i inne sprawy.
  • 1172 / 92 / 0

dhc mało 270mg + majka 250mg oral 10mg diazepamu domięśniowo piękna sedacja nie do opisania.

dhc nieco więcej 4i pół tabl 405mg + oksydon 2razy 40mg anjsolityczne sedatywne działanie z lekką aktywizacją spowodowana pewnie sulpirydem 3razy 100mg bardzo fajny miks.

dhc tramal po równo jakieś 400mg aktywizacja z działaniem anksjolitycznym dobry mix jak dla mnie śednio-dobry dla osób które celem jest zrównoważąny profil działania.

Ogólnie dhc nadaje się do wszystkich miksów nawet lekko z benzo czy z difką zwiększy sedecje i miło się gada zwłaszcza w połączeniu z kawą , dawki najlepiej dobierać pod swój organizm bo można przesadzić.
Wróć do „Pochodne morfiny”
Na czacie siedzi 53 uczestników Wejdź na czata