Dihydrokodeina - wątek ogólny

Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.

Moderator: Opioidy

• 1191 / 95 / 0

Z opinii znajomej farmaceutki, jak po nowym roku się nie pojawiła i to prawdopodobnie niestety przez jakiś czas można będzie pomarzyć o dhc , bo famaceuci najpierw myśleli ze braki będą spowodowane zmianą cen mam jeszcze cichą nadzieję że dhc wkrótce będzie dostępny, żadne antki go nie zastąpią , poza tym bardzo jest to bardzo dobry opoid z niską ceną atrakcyjny dla wyjadaczy i nowicjuszy.
  • 1033 / 44 / 0

29 grudnia 2018p4g4y0zzz(X) pisze:
Na wiki piszą że idzie to podawać i.v. Ktoś próbował?
Obawiam się, że tak. Byłem pare tygodni temu swiadkiem przerabiania 180mg do IV przez 2 osoby z tolerancją. Obie nie odczuły wjazdu, obie noddowały.

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Zbankrutował producent opioidowego leku

Purdue Pharm, amerykański producent leku OxyContin, wystąpił o ochronę przed roszczeniami wierzycieli. To skutek ponad 2,6 tys. pozwów...
  • 45 / 5 / 0

Jak można nie czuć wejścia przy podaniu IV?
Nie zaprzeczam ani nic, jestem po prostu ciekawy jak to działa z "naukowego" punktu widzenia, skoro od razu wtłaczamy sobie narkotyk do krwioobiegu to tak na chłopski rozum zawsze musi być odczuwalne wejście?
  • 1033 / 268 / 0

Przy prawie wszystkich benzo tak jest, przy prolekach również. Kwestia samego profilu działania substancji, co z tego że ona osiąga maksymalne stężenie szybko skoro niezależnie od drogi podania nie ma żadnych fajerwerków z tym związanych?
  • 320 / 27 / 0

Proleki potrzebują organizmu człowieka,jego środowiska,który zmieni właściwości różne
substancji nie w inne,ale pożądane,wtedy jest prolekiem,a jeżeli właściwości są tylko inne możliwe,że bierne dla organizmu,to czym jest to wtedy?Czy substancja ta,być może neutralna?
  • 1033 / 44 / 0

Tak teraz myślę, że to nawet było chyba jeszcze mniej, ~130? W każdym razie nie jest to ilość po ZJEDZENIU której pojawiłby się nodding.
  • 1885 / 299 / 2

Niech ten temat trwa jak najdłużej. Udało mi się zamowić jeszcze jakieś dhc, ale jak się skończą... oby wróciły jak najszybciej do hurtowni. Co ciekawe, podczas rozmowy telefonicznej z farmaceutą, wspomniał coś o... dhc 30 mg? Albo się przesłyszałem, albo serio coś takiego wprowadzili? Piszcie na bieżąco, jak wygląda sytuacja na rynku.
  • 30 / 1 / 0

@guccilui sytuacja wyglada dobrze, przynajmniej w UK ;) ;* ale widzę Żr w PL ciężkie czasy idą ???
  • 1885 / 299 / 2

12 stycznia 2019Downersonly pisze:

Idą saganku, idą jak widac, ale to pewnie chwilowe braki... chociaż wizja jeżdzenia po Polsce, zeby wykupić zalegające paczki, nie jest wcale abstrakcyjna hahah
  • 460 / 40 / 0

Przecież na DHC się nie kończy opio, jest wiele opcji, choc przyznam, że dla mnie to top z opioidów, b.uniwersalny, dobry do podbijania, wydłużania działania, do schodzenia z mocniejszych opio.
Mam jeszcze pytanie do ludzi biorących wysokie dawki DHC, conajmniej 600mg, 1g>. Nie macie żadnych skutków ubocznych w czasie ciągów? U mnie nocne skurcze mięśniowe skreślają możliwośc brania przez dłuższy czas DHC'ków solo. Wyrywa mnie kilkanaście razy w ciągu nocy, czasem tak ostro, że aż mnie mięsień zaboli. I to wszystko już na zejściu, jakieś 6h po zażyciu, gdzie nie czuc już praktycznie działania. W czasie fazy też bywa, że mnie szarpnie, czasem nawet tak przez 2sekundy, wygląda to trochę tak, jakby to był jakiś atak padaczkowy bez utraty świadomości.
Wróć do „Pochodne morfiny”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata