Dihydrokodeina - wątek ogólny

Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.

Moderator: Opioidy

Posty: 1145 Strona 105 z 115
Rejestracja: 2018
  • 1191 / 95 / 0


Z opinii znajomej farmaceutki, jak po nowym roku się nie pojawiła i to prawdopodobnie niestety przez jakiś czas można będzie pomarzyć o dhc , bo famaceuci najpierw myśleli ze braki będą spowodowane zmianą cen mam jeszcze cichą nadzieję że dhc wkrótce będzie dostępny, żadne antki go nie zastąpią , poza tym bardzo jest to bardzo dobry opoid z niską ceną atrakcyjny dla wyjadaczy i nowicjuszy.
Rejestracja: 2009
  • 1033 / 44 / 0


29 grudnia 2018p4g4y0zzz(X) pisze:
Na wiki piszą że idzie to podawać i.v. Ktoś próbował?
Obawiam się, że tak. Byłem pare tygodni temu swiadkiem przerabiania 180mg do IV przez 2 osoby z tolerancją. Obie nie odczuły wjazdu, obie noddowały.

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Zbankrutował producent opioidowego leku

Purdue Pharm, amerykański producent leku OxyContin, wystąpił o ochronę przed roszczeniami wierzycieli. To skutek ponad 2,6 tys. pozwów...
Rejestracja: 2018
  • 45 / 5 / 0


Jak można nie czuć wejścia przy podaniu IV?
Nie zaprzeczam ani nic, jestem po prostu ciekawy jak to działa z "naukowego" punktu widzenia, skoro od razu wtłaczamy sobie narkotyk do krwioobiegu to tak na chłopski rozum zawsze musi być odczuwalne wejście?
Rejestracja: 2018
  • 1033 / 268 / 0


Przy prawie wszystkich benzo tak jest, przy prolekach również. Kwestia samego profilu działania substancji, co z tego że ona osiąga maksymalne stężenie szybko skoro niezależnie od drogi podania nie ma żadnych fajerwerków z tym związanych?
Rejestracja: 2017
  • 320 / 27 / 0


Proleki potrzebują organizmu człowieka,jego środowiska,który zmieni właściwości różne
substancji nie w inne,ale pożądane,wtedy jest prolekiem,a jeżeli właściwości są tylko inne możliwe,że bierne dla organizmu,to czym jest to wtedy?Czy substancja ta,być może neutralna?
Rejestracja: 2009
  • 1033 / 44 / 0


Tak teraz myślę, że to nawet było chyba jeszcze mniej, ~130? W każdym razie nie jest to ilość po ZJEDZENIU której pojawiłby się nodding.
Rejestracja: 2017
  • 1885 / 299 / 2


Niech ten temat trwa jak najdłużej. Udało mi się zamowić jeszcze jakieś dhc, ale jak się skończą... oby wróciły jak najszybciej do hurtowni. Co ciekawe, podczas rozmowy telefonicznej z farmaceutą, wspomniał coś o... dhc 30 mg? Albo się przesłyszałem, albo serio coś takiego wprowadzili? Piszcie na bieżąco, jak wygląda sytuacja na rynku.
Rejestracja: 2018
  • 30 / 1 / 0


@guccilui sytuacja wyglada dobrze, przynajmniej w UK ;) ;* ale widzę Żr w PL ciężkie czasy idą ???
Rejestracja: 2017
  • 1885 / 299 / 2


12 stycznia 2019Downersonly pisze:

Idą saganku, idą jak widac, ale to pewnie chwilowe braki... chociaż wizja jeżdzenia po Polsce, zeby wykupić zalegające paczki, nie jest wcale abstrakcyjna hahah
Rejestracja: 2016
  • 460 / 40 / 0


Przecież na DHC się nie kończy opio, jest wiele opcji, choc przyznam, że dla mnie to top z opioidów, b.uniwersalny, dobry do podbijania, wydłużania działania, do schodzenia z mocniejszych opio.
Mam jeszcze pytanie do ludzi biorących wysokie dawki DHC, conajmniej 600mg, 1g>. Nie macie żadnych skutków ubocznych w czasie ciągów? U mnie nocne skurcze mięśniowe skreślają możliwośc brania przez dłuższy czas DHC'ków solo. Wyrywa mnie kilkanaście razy w ciągu nocy, czasem tak ostro, że aż mnie mięsień zaboli. I to wszystko już na zejściu, jakieś 6h po zażyciu, gdzie nie czuc już praktycznie działania. W czasie fazy też bywa, że mnie szarpnie, czasem nawet tak przez 2sekundy, wygląda to trochę tak, jakby to był jakiś atak padaczkowy bez utraty świadomości.
Posty: 1145 Strona 105 z 115
Wróć do „Pochodne morfiny”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości