Dihydrokodeina - wątek ogólny

Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.

Moderator: Opioidy

Posty: 1317 Strona 105 z 132
Rejestracja: 2018
  • 1241 / 104 / 0

Z opinii znajomej farmaceutki, jak po nowym roku się nie pojawiła i to prawdopodobnie niestety przez jakiś czas można będzie pomarzyć o dhc , bo famaceuci najpierw myśleli ze braki będą spowodowane zmianą cen mam jeszcze cichą nadzieję że dhc wkrótce będzie dostępny, żadne antki go nie zastąpią , poza tym bardzo jest to bardzo dobry opoid z niską ceną atrakcyjny dla wyjadaczy i nowicjuszy.
Rejestracja: 2009
Użytkownik zbanowany
  • 1053 / 65 / 0

29 grudnia 2018p4g4y0zzz(X) pisze:
Na wiki piszą że idzie to podawać i.v. Ktoś próbował?
Obawiam się, że tak. Byłem pare tygodni temu swiadkiem przerabiania 180mg do IV przez 2 osoby z tolerancją. Obie nie odczuły wjazdu, obie noddowały.

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

Liczba zatruć po dopalaczach "wraca do normy" sprzed epidemii

Zaledwie dziewięć przypadków zatruć środkami psychoaktywnymi odnotowano w pierwszym półroczu na terenie Lubelszczyzny. Lekarze potwierdzają, że na początku epidemii koronawirusa było takich pacjentów zdecydowanie mniej niż we wcześniejszym okresie. Jednak zaczęły się wakacje i te dane niestety są już nieaktualne. Wszystko wróciło do "normy".
Rejestracja: 2018
  • 105 / 26 / 0

Jak można nie czuć wejścia przy podaniu IV?
Nie zaprzeczam ani nic, jestem po prostu ciekawy jak to działa z "naukowego" punktu widzenia, skoro od razu wtłaczamy sobie narkotyk do krwioobiegu to tak na chłopski rozum zawsze musi być odczuwalne wejście?
Rejestracja: 2018
  • 2076 / 647 / 0

Przy prawie wszystkich benzo tak jest, przy prolekach również. Kwestia samego profilu działania substancji, co z tego że ona osiąga maksymalne stężenie szybko skoro niezależnie od drogi podania nie ma żadnych fajerwerków z tym związanych?
Rejestracja: 2017
  • 379 / 31 / 0

Proleki potrzebują organizmu człowieka,jego środowiska,który zmieni właściwości różne
substancji nie w inne,ale pożądane,wtedy jest prolekiem,a jeżeli właściwości są tylko inne możliwe,że bierne dla organizmu,to czym jest to wtedy?Czy substancja ta,być może neutralna?
Rejestracja: 2009
Użytkownik zbanowany
  • 1053 / 65 / 0

Tak teraz myślę, że to nawet było chyba jeszcze mniej, ~130? W każdym razie nie jest to ilość po ZJEDZENIU której pojawiłby się nodding.
Rejestracja: 2017
  • 1918 / 331 / 2

Niech ten temat trwa jak najdłużej. Udało mi się zamowić jeszcze jakieś dhc, ale jak się skończą... oby wróciły jak najszybciej do hurtowni. Co ciekawe, podczas rozmowy telefonicznej z farmaceutą, wspomniał coś o... dhc 30 mg? Albo się przesłyszałem, albo serio coś takiego wprowadzili? Piszcie na bieżąco, jak wygląda sytuacja na rynku.
Rejestracja: 2018
  • 40 / 2 / 0

@guccilui sytuacja wyglada dobrze, przynajmniej w UK ;) ;* ale widzę Żr w PL ciężkie czasy idą ???
Rejestracja: 2017
  • 1918 / 331 / 2

12 stycznia 2019Downersonly pisze:

Idą saganku, idą jak widac, ale to pewnie chwilowe braki... chociaż wizja jeżdzenia po Polsce, zeby wykupić zalegające paczki, nie jest wcale abstrakcyjna hahah
Rejestracja: 2016
  • 782 / 130 / 0

Przecież na DHC się nie kończy opio, jest wiele opcji, choc przyznam, że dla mnie to top z opioidów, b.uniwersalny, dobry do podbijania, wydłużania działania, do schodzenia z mocniejszych opio.
Mam jeszcze pytanie do ludzi biorących wysokie dawki DHC, conajmniej 600mg, 1g>. Nie macie żadnych skutków ubocznych w czasie ciągów? U mnie nocne skurcze mięśniowe skreślają możliwośc brania przez dłuższy czas DHC'ków solo. Wyrywa mnie kilkanaście razy w ciągu nocy, czasem tak ostro, że aż mnie mięsień zaboli. I to wszystko już na zejściu, jakieś 6h po zażyciu, gdzie nie czuc już praktycznie działania. W czasie fazy też bywa, że mnie szarpnie, czasem nawet tak przez 2sekundy, wygląda to trochę tak, jakby to był jakiś atak padaczkowy bez utraty świadomości.
Posty: 1317 Strona 105 z 132
Wróć do „Pochodne morfiny”
Na czacie siedzi 1329 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości