Dihydrokodeina - wątek ogólny

Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.

Moderator: Opioidy

• 1865 / 44 / 0

Na wiki piszą że idzie to podawać i.v. Ktoś próbował?
  • 1581 / 202 / 2

Próbował, poczytaj relację GG Allin parę stron wstecz. Co do braków 90ek, dobrze że są 60ki, po nowym roku podpytam w aptece ocb z tym.

Jak działają dopalacze?

Dobrze wiedzieć przed Sylwestrem ;) Dość obszerny i w większości całkiem do rzeczy artykuł z periodyku „Służba Zdrowia”.

Czy używanie marihuany jest faktycznie przyczyną przemocy i psychoz?

Alex Berenson twierdzi, że trawka powoduje "gwałtowny wzrost liczby morderstw i brutalnych napaści". Naukowcy uważaja, że jego tezy są błędne i lekkomyślne
  • 1161 / 90 / 0

Niestety u nas na górnym śląsku w Katowicach i pobliskich miastach, okazało się że 60mg też braki zarówno w hurtowniach jak i w aptekach . Udało mi się załatwić 2 paczki 90mg i jedną paczkę 90mg zamieniniłem na 60mg jeszcze tylko jedna paczka mam zamówioną w innym mieście. Po rozmowie z znaną farmaceutką dopiero pod koniec stycznia będzie wiadomo co dalej z DHC. Po nowym roku jak będę wiedział coś więcej, to napiszę.
Było podobna sytuacja z hcg z pregnylem zniknęło z rynku na ponad rok mi przepadło z 15ampułek , po roku pojawiło się ale cena była 100% droższa do tego leku nie ma zamiennika jest nie tylko dla koksiarzy ale niezastąpiony dla kobiet i mężczyzn w wielu schorzeniach układu hormonalnego to dhc nie będą się przejmować.
  • 37 / 1 / 0

To samo mam, obszedłem Kato wzdłuż i wszerz i nawet 60tek nie ma.Dziwna sprawa, podobnie z Salcoserylem nigdzie nie ma jedna farmaceutka pow tylko, że zmienia sie producent czy cos.
  • 251 / 18 / 0

Hmm...ja dostałem info, że 120-tki (które zostały całkowicie wycofane) są/były ostatnio gdzieś tam dostępne. Od wycofania już minęło dużo czasu, więc nie sądzę, żeby to były jakieś pozostałości. Może teraz wrócą 120tki w zastępstwo 90-tek? Bo jakby zostały same 60-tki, to trochę kiepsko by było. Chyba że faktycznie jakaś zmiana producenta i po przetasowaniach będzie dalej tak samo.
  • 5163 / 488 / 0

Najlepiej napisać maila do producenta - będzie informacja z pierwszej ręki.
Brak leku w jakiejś dawce jest dość częstym zjawiskiem i niekoniecznie musi oznaczać wycofanie ze sprzedaży.
  • 1581 / 202 / 2

Nawet mnie nie straszcie, że będę musiał przerywać 2 letni cug... zostanie bupra jako substytut :/
  • 1161 / 90 / 0

Jestem w podobnej sytuacji co Ty kolego, sam tramal nie obali skrętu po oxy, a bupra jest trudniejsza do ogarnięcia.

Poza tym ,, Dosiego Panie i Panowie. :extasy:
  • 1746 / 213 / 0

Jutro ide wykupić 3 opak. 90'tek bo aptekarki w dwóch aptekach dla mnie trzymają (a jak się skończą to mają dla mnie 60'tki). Ale fakt w hurtowniach brak :/ przerąbane, bo mam "kontynuowalną" recepte - lub jakkolwiek to się tam nazywa
  • 1581 / 202 / 2

Napisalem do oficjalnego dystrybutora, Mundipharmy i na razie cisza. Chyba sprobuje tam podzwonic jutro.
Wróć do „Pochodne morfiny”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata