Difenhydramina - Wątek ogólny

Odwrotni agoniści receptorów histaminowych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

Posty: 154 Strona 9 z 16
Rejestracja: 2010
  • 352 / 1 / 0

Palił ktoś difenhydraminę? Jadę do lekarza w poniedziałek i jeśli nie dostane recepty na jakąś halucynogenną pochodną Ergotaminy (w związku z moimi migrenowymi bólami głowy) to spróbuje w piątek rozpuścić w wodzie, przefiltrować, odparować wodę i nabić do lufki DF zmieszaną z - sam nie wiem - chyba jakimś Dziurawcem, bo fajne efekty są po nim, choć krótkie. Ma ktoś w tym jakieś doświadczenie?
Rejestracja: 2010
  • 352 / 1 / 0

Miałem pisać, więc piszę. Nie dostałem leku, więc próbowałem palić Avio marin. Bez skutku. Tak jak pisałem, rozpuściłem 8 tabsów w wypełnionej do połowy szklance, przefiltrowałem, odparowałem wodę, nabiłem do bletki proszek z Dziurawcem, zacząłem palić, wciągnąłem ze trzy buchy, ale nie potrafiłem utrzymać ich w gębie, takie to gryzące. Ogólnie doszło do lekkich zawrotów głowy i senności, ale bez efektów narkotycznych. Może gdybym wciągnął wiecej, to by było lepiej. Sam nie wiem. Nie polecam ogólnie.

Legalizacja marihuany w Kanadzie to fiasko? Wielu wciąż kupuje ją od dilerów

Po prawie dwóch latach od legalizacji rekreacyjnej marihuany w Kanadzie likwidowane są szklarnie, zyski z legalnej sprzedaży są niższe niż zakładano, a dilerzy handlujący na czarno wciąż mają się nieźle – do regularnych zakupów u nich przyznaje się bowiem prawie połowa obywateli. - Działanie kanadyjskiego rządu jest dla mnie rozczarowaniem – mówi Jakub Gajewski, wiceprezes stowarzyszenia Wolne Konopie.

Kelis odpala program kulinarny dla fanów marihuany

Lepiej chyba nie mogła trafić. Kiedy pół świata siedzi w domu Kelis odpala program, który może stać się hitem internetu.
Rejestracja: 2010
  • 2879 / 12 / 0

Zawroty i senność, to raczej przez niedotlenienie.
Rejestracja: 2011
Użytkownik zbanowany
  • 1294 / 16 / 0

skąd taki pomysł 8-( ? po co ? w jakim celu?
Rejestracja: 2010
  • 352 / 1 / 0

Tzn. generalnie w takim celu, żeby można było kontrolować poziom "uwalenia". Lubie zawsze mieć sytuację pod kontrolą, a nie brać coś w ciemno i po jakimś czasie dojść do wniosku, że jest za słabo/mocno.
EDIT: Nie, senność mam zawsze po Avio nawet jak biorę jedną tabletkę
Rejestracja: 2010
  • 3309 / 12 / 0

blofeld pisze:
Może jednak farmakologiczne działanie DMH i DFH jakoś się różni bardziej niż tylko siłą działania (?)
Nautralnie. DFH działa bardziej nasennie, DMH działa dłużej.
a nie brać coś w ciemno
Toś dojebał. Właśnie tak zrobiłeś. Wiesz, że palenie tego mogło Cię zabić? Tj. palenie czegoś co jest przeznaczone do p.o. Robisz najwięszką głupotę, jaka może być, nie wiesz nawet czy jeśli palenie by zadziałało czy efekt byłby natychmiastowy. Sobie możesz wmawiać, że nie bierzesz czegoś w ciemno, ale to nie zmienia faktów. Ciemno to mogłeś mieć na zawsze. I skąd wiesz czy nie wypaliłeś czegoś silnie rakotwóczego, bo ta właściwość może wystąpić tylko przy paleniu? Nie wiadomo czy wypaliłeś sama subtancję czynną, na 99,9% nie. No, teraz jakby Cię złapał nowotwór to nie będziesz pewien czy to nie przez Twoją głupotę, panie niebraćwciemno :-) Miłej zagwozdki do końca życia. Bo taka śmieszna wiadomość: paląc to nie wdychałeś DMH (bo ją na 99% spaliłeś), tylko produkty spalania, które są z pewnością bardzo rakotwórcze. Haha, masz przejebane. Nie brać w ciemno, pamiętaj! %-D Idę spalić jakieś kanapki.
Rejestracja: 2010
  • 352 / 1 / 0

Panie mądralo, niejednokrotnie słyszałem już o paleniu (efektywnym) tabletek ze skopolaminą, więc nie gadaj mi pan tu głupot, że nie można czegoś takiego robić. Poza tym potrzeba tu trochę myślenia: wrzucam do bletki zioło dziurawca z DFH. Pewna część się spala, tworząc toksyczne dwutlenki węgla itp., itd., ale część pod wpływem ciepła po prostu paruje... ulatnia się w każdym bądź razie i dostaje do płuc jako niezmieniona substancja. To tak, jakbyś powiedział, że trawy nie można palić, bo THC się rozkłada. Rozkłada się, ale nie wszystko. Poza tym niemożliwym jest, aby jakaś substancja była rakotwórcza tylko po paleniu. Jeżeli coś rakotwórczego nie wchłania się z układu pokarmowego, to musi działać chociaż rakotwórczo na ów układ. Wiem, co robiłem. Spokojna pańska rozczochrana ;-)
EDIT.: Aha, czyli Shulgin dla ciebie to debil, skoro robił nowe dragi i testował sam na sobie w imię nauki i poznawania jak działa umysł?
Rejestracja: 2012
Użytkownik nieaktywny
  • 205 / 2 / 0

No więc, ogarnąłem trochę temacik.

difenhydramina ma rozpuszczalność 3g/1l wody. Jedna tabletka Apapu ma 25mg DFH. 25mg/28,6ml wody. Przykładowo chce zrobić ekstrakcje. Kruszę 6 tabletek, wsypuje do 170ml wody, bo 6x28,6 to w przybliżeniu 170. Woda musi być zimna. Mieszam mieszam, DFH rozpuści się w wodzie a paracetamol powinien być w postaci proszku. Przefiltrowujemy wszystko przez filtr do kawy lub ewentualnie husteczke i mamy gotowy roztwór DMF do spożycia a paracetamol został na filtrze. Jakie straty i efekty jeszcze nie wiem. W każdym razie chcę to zastosować na zjazd po benzydaminie cobym mógł przysnąć.

Dla ciekawych paracetamol ma rozpuszczalność 1,4g/100ml. Więc skoro w 6 tabletkach będzie 3g paracetamolu to w 170ml wody będzie on niebezpiecznie rozpuszczalny więc trzeba uważać. Oczywiście wiadomo że jest on rozpuszczalny w takiej ilości wody jednak podgrzanej do 20 stopni. Dlatego, ostrożnie i uważnie z eksperymentowaniem. :-)
Ostatnio zmieniony 14 lutego 2013 przez McKirko, łącznie zmieniany 1 raz.
Rejestracja: 2010
  • 186 / 9 / 0

Bardzo dziwne sny są po tym, ktoś jeszcze zauważył?
Rejestracja: 2007
Użytkownik nieaktywny
  • 1180 / 4 / 0

McKirko pisze:
No więc, ogarnąłem trochę temacik.

Difenhydramina ma rozpuszczalność 3g/1l wody. Jedna tabletka Apapu ma 25mg DFH. 25mg/28,6ml wody.
Ale trochę nie ogarnąłeś obliczeń %-D Jeśli 3g/1l wody, to na 25mg potrzeba Ci 75ml H2O.
Do tego weź pod uwagę, tak jak wspomniałeś, rozpuszczalność paracetamolu.
I polecam użycie strzykawki 50ml do filtrowania (1cm warstwa filtra dobrze zatrzymuje paracetamol), bo jest szybciej.
Nightmare240493 pisze:
Poza tym niemożliwym jest, aby jakaś substancja była rakotwórcza tylko po paleniu.
Owszem, jest możliwe. W wyniku spalania mogą powstać różne produkty danej substancji, które mogą już mieć całkowicie inny mechanizm działania na ustrój.
Poza tym, może mieć inny szlak metaboliczny.
Ostatnio zmieniony 18 lutego 2013 przez pyzg, łącznie zmieniany 2 razy.
Posty: 154 Strona 9 z 16
Wróć do „Antyhistaminy”
Na czacie siedzi 1069 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Benztruck i 0 gości