Odwrotni agoniści receptorów histaminowych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 177 • Strona 17 z 18
  • 1251 / 70 / 1
16 listopada 2020Lelek69HWDP pisze:
Nie przekopałem całego tematu i nie wiem czy ktoś już coś takiego proponował ale wpadłem na pomysł ekstrakcji podobny do tego jak ekstrahuje się DMT z mimosy hostilis. W apapie noc difenhydramina występuje pod postacią HCL. Jako że gdzieś wyczytałem że freebase jest nie rozpuszczalny w wodzie to można zrobić coś takiego: 6 tabletek apapu noc przemyć wodą w celu zdjęcia niebieskiej otoczki. Wysuszyć i zmielić na bardzo drobny proszek. Jako że 150mg DPH to około 0.587mmol to by przekształcić do wolnej zasady potrzeba tyle samo NaOH czyli około 25mg(Mam wątpliwości czy nie trzeba dodać więcej). By to wszystko się ładnie rozpuściło i paracetamol w rezultacie został w roztworze a DPH można byłoby odsączyć filtrem do kawy przy rozpuszczalności: parasyf: 14 mg/ml DPH hcl 3mg/ml to należy użyć jakieś 220ml wody. I pytanie dla osób które dużo lepiej umieją w chemię. Czy takie coś by poszło? Można by było osiągnąć tym sposobem prawie czystą difenhydraminę i następnie w reakcji z kwasem solnym z powrotem przekształcić ją w chlorowodorek.
Stary było pisane robisz jak z Antkiem i wychodzi.
action movie:gun:
  • 264 / 12 / 0
O co chodzi z tym specyfikiem? Jakie są efekty zażycia? Tylko wizualne czy coś poza tym tez jest? Czy jest jakiegoś rodzaju euforia po tym? Jaka jest optymalna dawka? Wazę 70 kg
  • 1251 / 70 / 1
@StanislawZoneLol Podobno jest taki ubogi efekt DXM, ale daruj sobie.A w dawkach 100 mg działa jak hydroksyzyna.
action movie:gun:
  • 9 / / 0
Witam, jutro mój 1 raz z tą substancją. Ile trwa "faza"? I jak się ma kawa do nie, mogę spokojnie pić podczas tripowania?
  • 3414 / 1067 / 0
@Billie123,
lepiej nie próbuj, to faza deliryczna, trwa z tego co pamiętam cały wieczór, ale kreują się rzeczy niesamowite. Uważaj z tym, nie uzależnia bo jest piekielna, zwłaszcza pod względem skutków ubocznych - bardzo silny niepokój nóg w łóżku mnie spotkał po difenhydraminie. Faza jest taka, że posiedzisz, ale będziesz widział wszędzie pająki i raczej się lękał. Dla hardkorów. Lepiej dimenhydrynat, Avio, bezpieczniej.
Guide do nikotyny w Stymulantach Roślinnych.
W Modulatorach GABA Pregabalin Guide z redakcją Matiego.
_____________________________________
Low Functioning Addicts' Lodge:

misspillz.blogspot.com
  • 24 / 1 / 0
Czy ktoś się orientuje czy można gdzieś dostać samą difenhydramine? Szukałam na eBay , Amazon i nic nie widzę takiego a pomaga mi to na sen. Od lekarza dostałam hydroksyzynę ale to takie gówno że szkoda gadać
  • 600 / 105 / 0
Jest lek na receptę z difenhydraminą, jeśli lekarz przepisał ci hydro to nie powinno być problemu żeby zmienić. Nazwa handlowa - Nodisen.
"Głębia ziewa na powierzchni,
a powierzchnia okazuje się dnem głębi."
Stanisław Ignacy Witkiewicz
  • 2 / / 0
Mam bardzo dużą dawkę na benzo, w tym Lorafen i klony.
Aktualnie utrzymuję absytencję alkoholową, zdecydowałam się nawet na wszywkę. Mam pierwszy raz w życiu przeświadczenie, że ta toksyna zniknie z mojego życia raz na zawsze.
Ale tutaj mam pytanie : nie mam nic na lęki, czarne myśli (lekarka dala Pramolam i klony właśnie)
Będę je brała zgodnie z zaleceniem do 30 dni. Stąd moje pytanie - czy apap moc jakkolwiek wzmacnia działanie Lorafenu ? Za tydzień żegnam się z jakimkolwiek benzo i będę polegać na działaniu antydepsantow. Chcę tylko wytrwać te kilka dni bez lęku i czarnych myśli. Jaka dawka przy 2 lorafenach podbija działanie uspokajająco-przeciwlękowe? Czy jedyne czego mogę się spodziewać to silna sedacja?
  • 4581 / 2101 / 1
Chcesz brać APAP (paracetamol) na podbicie Lorafenu? Po co? W jaki sposób miałby wzmocnić te działanie? Poprzez zatrucie toksyczne wątroby? Bo nie rozumiem tego myślenia.
  • 6 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Bart0szek »
jestem nowy w tym temacie i takie pytanie, ważę gdzieś około 80kg (może 78 może 82) ile powinienem wziąć apapu noc aby osiągnąć zamierzony skutek? I jak to jest z paracetamolem bo nie chcę go przedawkować

z góry sorry jeśli pytanie dla starych wyjadaczy albo po prostu dla ogarniętych jest głupie ale cóż
ODPOWIEDZ
Posty: 177 • Strona 17 z 18
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.