Odwrotni agoniści receptorów histaminowych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 177 • Strona 15 z 18
  • 32 / 2 / 0
@politykier - tak, chodzi mi o takie 'needles and pins', co ciekawe kilka tygodni temu brałem kilka razy dawki 25-50 mg ale w celu zaśnięcia i to swędzenie raz się pojawiało, innym razem nie. Poza tym pojawia się jako możliwy skutek uboczny na ulotce.
  • 725 / 38 / 0
Nawet fajnie podbija opio w dawkach do 50mg bo tyle jadłem max, mocno zwiększa sedacje i uspokaja. Chyba to wszystko kosztem euforii.
  • 78 / 1 / 0
Krótko w temacie, używałem po stymulantach, pomaga na sen, jesli nie macie benzo to może być ratunek. Czasem nie uśpi, ale wyciszy, uspokoi. Używałem z apapu, zimna woda, filtr do kawy. Działa ;)
  • 18 / 1 / 0
Po co się bawić w ekstrakcje, jak to można kupić bez problemu legalnie ze Stanów, za grosze. Ale w celach rekreacyjnych nie polecam. W dawkach działających powoduje mega objawy somatyczne, skurcze mięśni kończyn, które nie pozwalają na nawet zwrócić uwagi na jakąkolwiek fazę.
  • 31 / 2 / 0
Ja to sobie czasami difke przypierdolę i zazwyczaj są to dawki do 150mg po zażyciu uspokojenie i kurewska senność.
A w takim moim miksie jak można tak to nazwać może z 75 - 100 mg popitym mocną kawą albo dwoma i wtedy senność nie jest tak duża i można bardziej się skupić na uspokojeniu i lekko rozmazanym obrazie, nawet przyjemnie jest wtedy ;--)
  • 3414 / 1069 / 0
Skurcze mięśni nóg uniemożliwiały cieszenie się z nietypowej, mrocznej, delirycznej fazy.
Guide do nikotyny w Stymulantach Roślinnych.
W Modulatorach GABA Pregabalin Guide z redakcją Matiego.
_____________________________________
Low Functioning Addicts' Lodge:

misspillz.blogspot.com
  • 152 / 8 / 0
Właśnie opiszę wam po krótce mój przypadek. Leczę się od paru lat na niezdiagnozowane bóle ucha i szyi (historie jest mega mega długa,ale wykluczono wszystkie poważne choroby). Ostatnio pojawił się wątek właśnie tego środka,żebym spróbowała (mam problemy z kręgosłuem szyjnym, przepukliny ktore ponoc mogą dawać bole do uszu poprzez polaczenia nerwowe). Gdybym chciała sprobować tego środka, czy jest on dostępny tylko w apapie w prezencie z paracetamolem? Czy coś zastępczego, lub innego co tak działa?
prometazyna nie koi bólu, hydro też nie.....Aviomarin ok widzę.
Cy to mogłoby mi pomóc zredukować zolpidem do np 1 tabl ?
I czy możnaby to stosować długofalowo ?Czy potem to już nie działa?
  • 7 / 1 / 0
W solowej postaci można dostać w niemieckiej aptece wysyłkowej o dwuczłonowej nazwie.
Nie jest to zła substancja, na mnie, softzolpidemowca, działa lepiej niż te wszystkie neurościerwa i czasem sobie ją zarzucam.
  • 382 / 38 / 0
Ile wziac zeby byla lekka sennosc i uspokojenie a nie zajebanie sie do halunow?
  • 558 / 65 / 0
Powoduje to wazokonstrykcję i tachykardię?
11 sierpnia 2020CATCHaFALL pisze:
Ty kurwo już sklej tą pizdę tak samo, bo ani to śmieszne, ani żałosne w twoim wykonaniu.
ODPOWIEDZ
Posty: 177 • Strona 15 z 18
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.