Dieta - czyli co jeść aby odbudować organizm po ćpaniu

Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.

Moderator: Zdrowie

• 197 / 14 / 0

@u@Up

Nie nie..niacyne i inne z grupy B biore w duzych dawkach. Po wzieciu 5mg na czczo NADH czuc az ciarki w glowie i naprawde clearhead.
Kilku osobom dalem do przetestowania i wszyscy opisywali w podobny sposob.jasnosc,latwosc myslenia wieksze skupienie. To trwa ok 2h. Nie byl to suplement produkowany w polsce i sprzedawany,stad zgodnoscs skladu z opisem na opakowaniu jestem pewien.

L-tryptofan nie powoduje u mnie zadnych problemow. Natomiast 5htp juz tak.

Probowalem nawodnienie z duza iloscia sodu. Bez zmian. Zastanawia mnie natomiast dlaczego po baklofenie jest duzo gorzej.
  • 5351 / 747 / 0

15 września 2019qwertz pisze:
Nie byl to suplement produkowany w polsce i sprzedawany,stad zgodnoscs skladu z opisem na opakowaniu jestem pewien.
Wlasnie problem polega na tym, ze 90% suplementow czy to z PL czy spoza jest slabej jakosci.
Nie ma znaczenia kraj pochodzenia a firma ktora to produkuje.

Btw.
Pisaliscie o kamieniach ktore mozna wysrywac. Bylem na kolonoskopii jakis czas temu.
Przed badaniem sie pije moviprep w celu oczyszczenia jelit.
Nic nie wypadlo.
To ile wypadnie to kwestia resztkowosci jedzenia.
Jak lecicie na diecie ubogo resztkowej to ciezko, zeby duzo wypadalo.

A stosowanie lewatyw- powodzenia.
Zamiast ukierowac organizm na to o co nam chodzi czyli uruchomienie procesow detoksykujacych staracie sie je zaburzyc.
Brawo.
Probowalem nawodnienie z duza iloscia sodu
Chyba odwodnienia.
Nawodni Cie swoisty zestaw sodu i potasu. Sam sod co najwyzej odwodni.
Nie nie..niacyne i inne z grupy B biore w duzych dawkach
Przeczytaj nazwe NADH nastepnie niacyny a na koncu wygogluj glowny metabolit tryprofanu.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Polacy w Holandii uzależniają się od marihuany. Przemilczany problem

O rodakach dotkniętych w Holandii plagą marihuanizmu oraz sposobach, by ich ratować...
  • 13 / 1 / 0

Witaminka dużo witaminy C, białko, węglowodany, minerały wszystko ma znaczenie :)
  • 197 / 14 / 0

Nie widze zwiazku. Mozesz zjesc 1kg l tryptofanu a takiego efektu nie uzyskasz. Nie jestem chemikiem ale z tego co widze to wszystkie te reakcje zachodza w momencie gdzie NADH oddaje atom wodoru ktory jest potem zuzywany w szlaku metabolicznym do syntezy ATP.
Warto dodac do tego q10 tez.

Efekt jest taki,ze 10 minut po wzieciu 5mg NADH dzieje sie cos w organizmie czego nie da sie przeoczyc. Wygoogluj sobie solaray.

Nie jest to efekt placebo.
  • 5351 / 747 / 0

I wlasnie za to lubie rynek suplementow.
Substancje nas otaczajace sa izolowane i tworzy sie z tego jakies mity.

Nigdzie nie napisalem, ze to placebo, bynajmniej bylbym ostatnia osoba ktora to zrobi.
Gdyby to rozpisać najpelniejsze dzialanie ma tryptofan ten jest metabolizowany na 3 sposoby.
Oddajmy jednak glos fachowcom.
Spoiler:
Druga w kolejce mojego opisu jest niacyna.
Czyli produkt z tryptofanu i za pomoca kyna.

Jednak spozywanie dwoxh powyższych substancji nie dziala przez 2h %-)
Dzialaja one wielokierunkowo.
Pomijajac podkrecenie mechanizmow energetycznych daja organizmowi serotonine i moduluja GABA.

Ty dostajesz efekt posredni.
Wróć do „Dział prozdrowotny i doping mózgu”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata