Dieta - czyli co jeść aby odbudować organizm po ćpaniu

Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.

Moderator: Zdrowie

Posty: 524 Strona 53 z 53
Rejestracja: 2018
  • 410 / 40 / 0


23 czerwca 2019BladziuchnyStrach pisze:
Myślałem o robieniu takich soczków na bazie warzyw czy owoców o niskim indeksie glikemicznym. @GL HF jakieś doświadczenia z tym? Policzyć węgle i zrobić taki sok z wodą?
Dla witamin, minerałów? Zawsze mam z tym problem, bo sam proces trawienia węgli wymaga dużo składników odżywczych. Węgle to głównie nośnik energii.. Wolałbym zjeść wątróbkę, zresztą spożywanie czegoś surowego, co nie ma wątroby jest dla mnie stresujące. %-D

To tak jak z tym kortyzolem, za dużo źle, za mało źle, ciągłe wahania poziomu cukru we krwi to już w ogóle tragedia i ciągłe stany zapalne. Na szczęście znam magiczny sposób jak uspokoić nadnercza %-D.

Tak w ogóle natrafiłem na problem przy detoksie organizmu, jeśli zrobimy to za szybko i nieprawidłowo, to toksyny mogą się wchłonąć zwrotnie. Problemem jest też bariera krew-mózg, nie znam przypadków, ale przy dysfunkcji można by kopnąć w kalendarz.

IF, prolonged fasting mają wiele zalet, ale moim faworytem jest autofagia - ie znam lepszej prewencji, jeśli chodzi o nowotwory. Tak jak zawsze uważałem krytykę diety optymalne Kwaśniewskiego (za tłusto, za mało białka, problemy z przyswojeniem witamin rozpuszczalnych w wodzie), tak teraz uważam, że to zbyt duża kaloryczność i częstotliwość spożywania (nota bene absurdalnych wartości BTW) powodowała raka u Optymalnych.

Napiszę temat o fibromalgii i "dry fasting" potem/.
Rejestracja: 2018
  • 281 / 23 / 0


Czekam z niecierpliwością. Kobita ma łuszczycę i fibro, lekarze-,,specjaliści" dają jej różne kremy sterydowe, była na różnych naświetlaniach i któryś z mądrych lekarzy na konsultacjach stwierdził, że nie ma diety na to. Mnie nie słucha, jest uzależniona od słodyczy i cukru jak od heroiny. I napisz parę słów o problemie z tym detoxem i metodą, chętnie rozwinę wiedzę bo trochę życie zajęte innymi sprawami.

Dziěki.

"Straszenie narkotykami nie przynosi efektów". Co przynosi, opowiada Piotr Tubylewicz z SIN

Społeczna Inicjatywa Narkopolityki (SIN) zajmuje się edukacją. SIN wychodzi z założenia, że lepiej uczyć, jak nie zrobić sobie krzywdy, niż zakładać, że ludzie przestaną ćpać od pogrożenia palcem.

Przeciwutleniacz z soi może zablokować negatywny wpływ THC na funkcje śródbłonka

JW-1, przeciwutleniacz występujący w soi, może znaleźć zastosowanie w zapobieganiu sercowo-naczyniowym skutkom ubocznym palenia marihuany i stosowania leków na bazie konopi.
Rejestracja: 2018
  • 410 / 40 / 0


25 czerwca 2019BladziuchnyStrach pisze:
Czekam z niecierpliwością. Kobita ma łuszczycę i fibro
Chamskie, ale typowe połączenie. To już dużo daje nam informacji i są moim zdaniem szanse na całkowite wyleczenie. Fibro to nie choroba, to po prostu zespół objawów zazwyczaj wielu różnych chorób, gdzie nie da się określić jednoznacznej przyczyny danego objawu, bo owej konkretnej "przyczyny" nie ma- jest zespół wspólnie napędzających się problemów, które powodują w dłuższej perspektywie nieodwracalne problemy zdrowotne.
lekarze-,,specjaliści" dają jej różne kremy sterydowe
Najgorsza możliwa kuracja, która pogłębia chorobę, należy ją natychmiast przerwać.
któryś z mądrych lekarzy na konsultacjach stwierdził, że nie ma diety na to.
Jakby była dieta, to lekarz byłby niepotrzebny %-D. Żmudne eksperymentowanie z dietą w takim przypadku to mus, ale nie będziemy tego robili, bo to się nie uda.
Mnie nie słucha, jest uzależniona od słodyczy i cukru jak od heroiny.
To akurat wbrew pozorom kolejna dobra wiadomość. Tak się składa, że posiadam magiczny eksperymentalny lek na fibro, łuszczycę i nie tylko %-D. Jedna dawka, zazwyczaj mocne skutki uboczne i pewne obostrzenia dotyczące stosowania. Bardzo wysoka skuteczność, przełomowa terapia %-D.
Oczywiście takiego leku nie ma, może to być witamina C :korposzczur: %-D, a terapia to będzie prolonged dry fasting. Jak to działa? Po pierwsze po zażyciu "leku" nie wolno spożywać absolutnie żadnej żywności, ani płynów. Zero kontaktu z wodą, zero pryszniców, nawet mycia zębów. Zastosujemy tzw. hard dry fast. To jest terapia 200 IQ, bo skutki uboczne (głównie odstawienie cukrów) będą bardzo nieprzyjemne, ale daje to złudzenie silnego działania leku. Po drugie przy szybkim odwodnieniu stany zapalne nie mają w organizmie racji bytu, co będzie skutkowało wręcz "uzdrowieniem" symptomów chorobowych. "Lek" okaże się niezwykle skuteczny, co poprawi strefę mentalną, co znowu wpłynie na zmniejszenie objawów fizycznych. 7 dni wystarczy, tylko musisz postraszyć żonkę, że odstępstwo od protokołu może skończyć się śmiercią. %-D
Jak już będziesz w trakcie napisz na maila, to wyjaśnię jak uzupełnić stopniowo elektrolity, uniknąć stanów zapalnych z odbicia i fachowo pozbyć się toksyn (zrobimy "vitamin C flush").


Z fartem.


Ważne!!!
Twego typu kuracje stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia kuracjusza i nie powinny być stosowane.
Twierdzenia typu: "przy szybkim odwodnieniu stany zapalne nie mają w organizmie racji bytu" są rażąco sprzeczne z medycyną i fizjologią człowieka.
Co do tygodniowego odstawienia wody i jedzenia - bez komentarza.
Posta zostawiam wyłącznie w celach poglądowych.
Powstrzymaj się proszę na przyszłość z takimi "dietami cud" Nikomu nimi nie pomożesz, a tylko zaszkodzisz bo jakiś i tak odwodniony już ćpun odstawi wodę na 7 dni! DexPL
Rejestracja: 2018
  • 982 / 138 / 0


Jedz zgodnie z grupą krwi.pdf
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Posty: 524 Strona 53 z 53
Wróć do „Dział prozdrowotny i doping mózgu”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość