Diazepam - Wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 19 / 1 / 0

@jezus_chytrus Nie to miałem na myśli. Lekarz przepisuje mi rolki czysto rekreacyjnie i ze względu na właściwości przeciwpadaczkowe, do tego leczę się na depresję. I jest może ktoś na forum kto ma takie same schorzenia i to właśnie do tych osób skierowałem te pytanie. Wiem, że jest też sporo osób które biorą benzo rekreacyjnie, zapijają dwoma browarami i nic m nie jest. A mnie interesuje jak to jest przy padaczce. Pozdrawiam Cię i resztę forumowiczów.
  • 7621 / 952 / 0

^
Znałem jednego chłopa z padaczką - brał klonazepam, diazepam i estazolam + był alkoholikiem.

Indyjskie Polowanie Na Charas

Do produkcji haszyszu można używać wielu metod, ale charakterystyką tego pochodzącego z Malany było to, że wycierało się go z rośliny wyłącznie rękami, bez użycia żadnych rozpuszczalników, ani zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Taki haszysz określa się właśnie jako charas. Ze względu na prostotę tej metody, charas zyskał w Indiach, Pakistanie i okolicznych regionach wielką popularność.

Nielegalna substancja w płynie czyszczącym do drukarek

Funkcjonariusze opolskiej KAS podczas rutynowej kontroli towarów zgłoszonych do odprawy celnej zwrócili uwagę na podejrzaną przesyłkę z Tajwanu skierowaną do opolskiego przedsiębiorcy, zawierającą tusz oraz środek czyszczący do drukarek.
  • 377 / 41 / 0

Pijąc 2 browarki dziennie do benzo windujesz tolerkę i wpadasz w krzyżówkę. Nie wypijesz to rekompensujesz wyższą dawką benzo by funkcjonować. Prosta droga do ciężkiego uzależnienia.
  • 412 / 35 / 0

vice versa, przy braku benzo, po dwóch browarkach czegoś będzie brakować, przerabiałem ten motyw na sobie
  • 6 / / 0

A co myślicie o rozpuszczaniu w wodzie diazepamu i wypijanie go rozcieńczonego wtedy powinien być wchłaniany szybko i powinien intensywniej zadziałać. Ja tak robię od kilku dni i muszę powiedzieć że lepiej kopie a ważę 125 kg do tego dorzucam 25 mg też rozpuszczonej w wodzie
  • 1742 / 406 / 0

@Thanos
diazepam per se nie rozpuszcza się w wodzie*, ale rozumiem, o co Ci chodzi - roztwór wchłonie się szybciej niż tabletka. Były analogiczne badania robione na buprenorfinie w roztworze i tabletkach, o ile pamiętam - mniejsza dawka buprenorfiny w roztworze osiągała wyższe stężenie, niż większa dawka buprenorfiny w tabletce przyjęta modelowo.

*
diazepam (Valium, C16H13ClN2O, MW 284.75) occurs as an off-white to yellow, practically odorless, crystalline powder. It is practically insoluble in water (1 g in 333 mL water), but soluble in alcohol (1 g in 16 mL)
  • 6 / / 0

To znaczy da sie rozpuścić diazepam wystarczy ze poleży w wodzie 20 min. Najlepsze jest to ze tak przyjęty lek gdy się położę na łuzku to bardzo szybko usypia mnie a ja nie jestem w stanie przypomnieć kiedy zasnąłem. Wcześniej nigdy czegoś takiego nie miałem.
  • 159 / 16 / 0

24 listopada 2019Thanos pisze:
A co myślicie o rozpuszczaniu w wodzie diazepamu i wypijanie go rozcieńczonego wtedy powinien być wchłaniany szybko i powinien intensywniej zadziałać. Ja tak robię od kilku dni i muszę powiedzieć że lepiej kopie a ważę 125 kg do tego dorzucam 25 mg też rozpuszczonej w wodzie
to już nie lepiej dać rolki pod język, ja ostatnio tak robiłem do mixu z tramcem i weszły w miare szybko, i nawet złego smaku nie mają

a tak na marginesie to, też zdarzają wam się dziwne koszmary po rolkach ?
  • 486 / 13 / 0

Moją przygodę z diazepamem rozpocząłem jakieś dwa lata temu. Fajnie się go brało, szybko się fizycznie wjebalem. Potem parę miesięcy trwało zanim go stopniowo odstawilem. Było to gdzieś na początku tego roku. Od tego czasu nie jestem fizycznie wjebany w benzo, korzystam z diazepamu oraz klona. Raz w tygodniu biorę parę mg klona i jest ok. Za to z diazepamem jest jakaś chujnia, mam wyjebaną w kosmos tolerancję. Wczoraj wziąłem 150mg diazepamu na pusty żołądek i chuj, nic, zero reakcji. Byłem trzeźwiutki jakbym witaminę C zażył. klona biorę 6mg i czuję jego działanie. Wiem, to też dużo ale kit z tym. Ciekawi mnie ta sytuacja z diazepamem. Rekreacyjne branie odpada bo jak 100-150mg nic nie robi to bez sensu podbijać dawkę. Co Wy o tym sądzicie? Kiedyś 20mg mnie mocno klepalo a teraz chuj, dawka jak dla słonia i zero reakcji...
  • 159 / 16 / 0

Ja sam po sobie zauważyłem, że rolki lubią być kapryśne trochę jak kodeina, raz biorę te sama dawkę i myślę łooooo, a innym razem, co jest co tak słabo...
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 123 uczestników Wejdź na czata