Diazepam - Wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Leki, GABA

Posty: 2043 Strona 180 z 205
Rejestracja: 2010
  • 4183 / 558 / 11


A 15 nie starczy >?
Człowieku, chcesz się detoksykować, czy ćpać dalej.
Za bardzo cos tu kręcisz i kręcisz. Chcesz haju >?
To se 40mg zjedz.
Rejestracja: 2018
  • 1129 / 322 / 0


Bierz 10-15 rano, dorzucaj połowę wieczorem. Nie wpierdalaj się w benzo.

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Prof. Sobczak: Za przypadki niewydolności płuc u palaczy e-papierosów w USA odpowiadają...

...substancje kupowane na czarnym rynku. E-papierosy to wciąż zdrowsza alternatywa dla konwencjonalnych papierosów.
Rejestracja: 2017
  • 1458 / 290 / 0


terapeutyczna dawka to 5-10 mg. lek raczej do brania doraźnego, po zakończeniu detoksu należy go odstawić. jedną paczkę warto mieć na wszelki wypadek. przyda się w stresujących sytuacjach.
Rejestracja: 2014
  • 7366 / 870 / 0


Benzodiazepiny faktycznie czasem się przydają - w sytuacjach, które zdarzają się kilka razy w roku. Dla kogoś, kto niedawno używał ich rekreacyjnie każdy zapas to ryzyko.
Rejestracja: 2018
  • 1129 / 322 / 0


Mi takie sytuacje się zdarzają kilkanaście razy w miesiącu, ale ja to pojebany jestem. Mimo to wolę już to żreć niż być niezdolnym do funkcjonowania w społeczeństwie wariatem jak w liceum i wcześniej.
Żeby offtopu nie było, roleczki milutkie, na detoxie okazały się nieocenione, ale niedługo dolatują klony i będzie się działo.
Rejestracja: 2018
  • 258 / 23 / 0


diazepam..hmmm, jest super i ok-po dłuższym melanżu po alko- mi pomaga 5mg z rana,5 w południe i wieczorkiem 5(wieczorkiem-można dopić 1-2 piwka-ALE RACZEJ NIE WIĘCEJ--- JEŻELI CHCEMY WYJŚĆ Z MELANŻU OD alko, a nie go pogłębiać...) :uwaga:
Rejestracja: 2017
  • 1458 / 290 / 0


ja tam odradzam picie nawet mimo tego, że diazepam jest raczej słabym benzo. może ewentualnie właśnie, aby trochę go podbić. terapeutycznie to nie ma co podbijać, u mnie już 5 mg swoje robi.
Rejestracja: 2009
  • 510 / 34 / 0


A mnie zastanawia ten diazepam, bo pamiętam jak w szpitalu dostałem na wejście 2 różowe tabletki, chyba 2 mg, czyli łącznie 4 mg. Zjadłem je i odlot totalny i cały kolejny dzień chodziłem zygzakiem. To było dwa lata temu a ostatnio jak miałem pake relanium to dopiero 15 mg mnie coś smyrało ale to i tak zero fazy tylko zmulenie i sen, identyko jak po kwetiapinie czy zopiklonie. A dziwi mnie to bo benzo jadłem sporadycznie nitrazepam raz na ruski rok w dawce 5 - 10 mg ale to naprawdę bardzo rzadko no i epizody z zopiklonem. W psychiatrykach mocniejsze tabsy mają? Podobnie było z chlorprotiksenem, nie mogę pojąć jak w szpitalu mnie tak zmiażdżyło to gówno a jak ostatnio z apteki brałem chlora na recepte to po 200 mg żarłem i nic , tylko wkurwienie. O dziwo w szpitalu nawet ten szit hydroksyzyna na mnie działał a teraz mógłbym blistrami jeść i nic. Może w szpitalach mają mocniejsze tabsy a w aptekach wciskają jakiś szit? Nie wiem
Rejestracja: 2017
  • 1458 / 290 / 0


tabletki wszędzie są takie same. ciężko stwierdzić dlaczego teraz leki działają na ciebie słabiej. być może wtedy dostawałeś kilka leków na raz i działanie się wzajemnie wzmacniało i stąd wrażenie silnego działania. może też zaostrzyły się też twoje zaburzenia i potrzebujesz więcej leku, aby je załagodzić.
Rejestracja: 2017
  • 1889 / 304 / 2


Nie wiem czy akurat tutaj ta teza się sprawdzi, ale ogólna zasada jest taka, że benzo najmocniej czuć poza domem, wśród ludzi. Wtedy efekt np. przeciwlękowy naprawdę czuć, a w domu, gdzie mamy spokój, nie odczujemy tego działania. No ale chodzenie zygzakiem... ta teza o kumulacji różnych leków chyba jest najsensowniejsza.
Posty: 2043 Strona 180 z 205
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Szyczu i 2 gości