DHM; Ampelopsyna

Reszta nie pasująca do powyższych

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Posty: 4 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2016
  • 3 / / 0


[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
(2R,3R)-3,5,7-trihydroksy-2-(3,4,5-trihydroksyfenylo)-2,3-dihydrochromen-4-on
https://en.wikipedia.org/wiki/Ampelopsin

DHM przyspiesza zdolność organizmu do metabolizowania alkoholu i aldehydu octowego i zmniejsza wpływ na receptory GABA w mózgu. (http://dhmdepot.com/pages/dihydromyrice ... -hangovers)

Kupiłem, wypróbowałem i wygląda na to że to nie ściema. 1500 mg po zakończeniu picia działa wyjątkowo dobrze. Kiedyś wrzuciłem 3000 mg i nie było żadnych ubocznych skutków. Miał ktoś więcej doświadczeń ?

Pozdro
D
Ostatnio zmieniony 25 września 2016 przez surveilled, łącznie zmieniany 1 raz.
Rejestracja: 2010
  • 110 / 1 / 0


Gdzie kupiłeś? Brałeś 3000mg? Rekomendowana dawka 600mg

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Przewożący narkotyki kierowca chciał policjantom wręczyć łapówkę

Gdy funkcjonariusze legnickiej drogówki znaleźli w jego samochodzie zawiniątko z zawartością metamfetaminy, mężczyzna zaproponował kwotę tysiąca złotych dla każdego z nich w zamian za odstąpienie od czynności.
Rejestracja: 2016
  • 3 / / 0


Zakupiłem tutaj -> http://dhmdepot.com/pages/buy-now
Przyszło bez problemów i dodatkowych opłat. Co do dawki zalecanej - na stronie piszą od 300 do 600 na trzy drinki. Po dużej balandze i jak nie bierzesz w trakcie (czego nie polecam w sumie bo zaczynasz czuć się trzeźwy) polecają od 900 do 1500. Zwykle biorę 1500, to szybko działa i już po pół godzinie w łożku zaczynasz czuć się dużo trzeźwiejszy niż jesteś. Zrobiłem tez kiedyś test szybkości spalania alko alkomatem i wyszło mi 0,3%% na godzinę co jest 3 razy więcej niż standard :)

Pozdro
D
Rejestracja: 2017
  • 218 / 11 / 0


Ma ktoś info na wpływ na organizm? Osłabia i zmniejsza ilość rosnących włosów przy regularnym stosowaniu przy nacieraniu. Ciekawe jak PO. Jak wygląda sprawa na drugi dzień? Sprawnie leczy kaca? Jest dostępne nawet u nas i tak zastanawiam się czy sobie tego nie zamówić. Praktycznie wcale nie pije ale jak się zdarzy to może warto coś takiego mieć jako pomoc na drugi dzień/po imprezie
Posty: 4 Strona 1 z 1
Wróć do „Pozostałe”
Na czacie siedzi 47 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości