Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.
ODPOWIEDZ
Posty: 226 • Strona 20 z 23
luminal_100
  • / / 0
Re: Dezomorfina
Nieprzeczytany post autor: luminal_100 »
moj znajomy z ukrainy mowił ze jest u nich dostepny syrop z kodeina bez recepty i bez dodatkow tylko nie moge se przypomniec jak on na to mowił
  • 137 / 1 / 0
Fiesta12 pisze:
Tylko że ja z ciekawości przejrzałem kilkanaście komentarzy tego użytkownika i coś mi podpowiada, że zabrał on nam niepotrzebnie czas! Zajmowanie się mitami mnie nie pasjonuje. Jak ktoś ma znajomości u moderatora, to niech go namówił o skasowanie całej tej zbędnej dyskusji, jak to z kolegą chemikiem zrobiłem dezomorfine:-)
No, cóż mieliśmy czystą kodeinę, ściągniętą z Ukrainy, byłem przy przygotowaniach i przy całej syntezie, skraplaniu, odparowaniu itd., tyle że ja NIE JESTEM CHEMIKIEM! Robił to mój przyjaciel, który JEST chemikiem. W trakcie "produkcji" mówił co robi, itd. pomagałem: "podaj kolbę jakąśtam, pomieszaj to, tamto itp. Nie chcecie, nie wierzcie, mam to naprawdę w głębokim poważaniu. Trwało to 2 dni ponieważ nie mieliśmy dostępu do laboratorium i sprzętu chemicznego 24h. Tolerancje na opio miałem średnią (~0.5-0.75g H/dzień), produkt końcowy, wg. mojego przyjaciela był b. czysty i bezpieczny do iniekcji. Miejsce: Wrocław. Tyle.
  • 289 / 3 / 0
Miejsce: Wrocław.
Uważałbym na takie informacje, środowisko chemików jest bardzo wąskie ;-)
  • 727 / 6 / 0
Jak myślicie, czy powodem zrobienia kody na receptę w Rosji mogły być naciski ze strony ważniejszych panów od H ? Nie wiem czy to ma sens, ale pamiętam, że jak był ten temat w mediach to coś takiego w głowie miałem.
  • 993 / 23 / 0
@up to bardzo możliwe. Heroina to bardzo dochodowy biznes i wątpię żeby rząd pozostawał neutralny wobec plagi dezomorfiny. Jeżeli USA kontroluje przepływ dragów (tyle by zarobić hajs, ale nie tyle by społeczeństwo się nie rozsypało przez plagę heroinistów) to równie dobrze może robić to Rosja czy nawet Polska.

Za dużo hajsu by tak marnować.
  • 1504 / 152 / 0
To było po prostu starcie grupy producentów farmaceutyków z mafią narkotykową. Z załączonego obrazka widać kto wygrał.
  • 2900 / 593 / 10
Nie wiem czy było, nie mogę znaleźć - więc pytam.
A jakby wziąć dezomorfinę, w sensie tę zanieczyszczoną - krokodyla, per oral, a nie walić po kablach? Zanieczyszczenia doprowadziłyby do zatrucia użytkownika?
A może per rectum? Wypadający odbyt to chyba jednak lepsza opcja niż odpadająca ręka %-D
To z dupskiem to oczywiście żart, ale serio, jak z podaniem tego ścierwa oralnie?
Hiperrealna propaganda w polskiej sieci
  • 88 / 1 / 0
To nie scierwo kutwa twoja stara.
Ja to bym zasuszyl I w nocha probowal jak juz, choc jezeli nie spieprzysz inekcji, to przezyjesz. Gorzej jak podasz podskórnie I w pore nie wybierzesz sie do lekarza
Bedzie crocodilius polakus

Ps. Wrzuc foty
And if you're downright disgusted
And life ain't worth a dime
Get a girl with far away eyes
  • 2900 / 593 / 10
Opio w nocha? Eee, chyba każde opio per kinol zawsze ma mniejszą biodostępność?
Ja tego nie mam, więc fot nie wrzucę. Chyba, że to w ogóle nie odpowiedź do mnie.
Hiperrealna propaganda w polskiej sieci
  • 682 / 48 / 0
I jak tam użytkownicy forfiterka? Żyjecie, nie żyjecie? Ktoś to serio nawala jeszcze?
Where is your god, where is your god, where is your fuckin GOD!?
ODPOWIEDZ
Posty: 226 • Strona 20 z 23
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.