Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.
ODPOWIEDZ
Posty: 226 • Strona 19 z 23
  • 3259 / 153 / 0
nie, po prostu chujowy post nastukałeś

najlepiej byłoby większą ilość zrobić, ale do tego trzeba by mieć i większą, lepszą "kuchenną" aparaturę.
Jeśli chcesz abym zwrócił uwagę na Twój post na forum i przeczytał go, napisz w jego treści " @Limitbreaker "
Jeśli masz pytanie, potrzebujesz pomocy, napisz do mnie na PW.
Jeśli Ci pomogłem, podaruj mi karmę. :)
  • 52 / / 0
w TV straszą ludzi krokodylem- och jaki straszny narkotyk 8-(
http://www.youtube.com/watch?v=VH-9BWLqqOU
  • 345 / 4 / 0
Bo naprawdę krokodil jest straszny, a tak dokładnie, to straszne są toksyczne zanieczyszczenia, które są razem z narkotykiem. Jednak powód tego wszystkiego jest jeden- bezwzględne i straszne prześladowania obywateli za narkotyki. To nie przypadek, że krokodil króluje właśnie w Rosji.
Uwaga! Użytkownik Motor niczyj jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 84 / 4 / 0
@motor: ta twoja pozornie paranoiczna retoryka w tym wypadku jest akurat szczególnie uzasadniona, bo jeśli mówimy o kraju, w ktorym jedyne ośrodki "odwykowe" są pod auspicjami organizacji (para)religijnych, jedyną reakcją władz na epidemię krokodyla bywa zamknięcie stron zawierających opisy przygotowania produktu, a o programach substytucyjnych praktycznie nikt nie slyszal, to tak, masz kurwa racje.
  • 92 / 3 / 0
A tak, jakby ktoś chciał syntezować, to nie wiem, czy w Rosji nadal na zapałkach jest czerwony fosfor, może jest i zdrapują, ale w Polsce i w większości Europy jest już inna mieszanina związków(nie pamiętam jaka, ale nawet na wikipedi jest ta informacja), która na pewno w syntezie nie zadziała, a zmiana składu zapałek wynikała, że szkodliwości tegoż fosforu. Słyszałam nawet zdania, że tak naprawdę w syntezie dezomorfiny to nawet nie benzyna(o ile w ogóle zostaje po syntezie, czy związki na jej bazie) jest najbardziej szkodliwa, tylko właśnie fosfor i inne zanieczyszczenia. Ale oczyszczenie tego chyba wcale nie jest tak problematyczne, jak mogłoby się wydawać


Edit: Emm, w sumie teraz chodzi o draski, nie główki, to w sumie w draskach naprawdę jest czerwony fosfor, ale też sporo innych elementów. A zapałki fosforowe wycofali jednak nie przez żadną szkodliwość(trochę głupotę napisałam, to tylko odpalenie), ale przez niekontrolowane samozapłony. To tak żeby nikogo nie wprowadzać w błąd.
Ostatnio zmieniony 28 lipca 2013 przez romantycznapiekna, łącznie zmieniany 1 raz.
Ich bin so süß
  • 626 / 21 / 0
a kto kurwa mówił że benzyna miałaby być szkodliwym elementem
rozpuszczalnik jak każdy inny, w produkcie końcowym go i tak nie znajdziemy
fosfor i jod są odpowiedzialne za uszkodzenia skóry i co od oczyszczenia produktu masz rację to żaden problem, tylko ludzie którzy to biorą żyją bez prądu i wody w podziemiach rozsypujących się pustostanów, więc raczej czystość produktu ich pierdoli
Kiedyś znów wszyscy spotkamy się razem, czas straci wtedy znaczenie, gdy z hukiem otworzą się bramy Valhalli nic nigdy już nas nie rozdzieli.
  • 92 / 3 / 0
januszgarlacz pisze:
a kto kurwa mówił że benzyna miałaby być szkodliwym elementem
rozpuszczalnik jak każdy inny, w produkcie końcowym go i tak nie znajdziemy
fosfor i jod są odpowiedzialne za uszkodzenia skóry i co od oczyszczenia produktu masz rację to żaden problem, tylko ludzie którzy to biorą żyją bez prądu i wody w podziemiach rozsypujących się pustostanów, więc raczej czystość produktu ich pierdoli

Nie mówię, że na forum, przepraszam, że tego nie zaznaczyłam, ale w artykułach, która widziałam i podobnych źródłach medialnych widziałam teksty, że resztki benzyny powodują odpadanie rąk na drugi dzień(smuteczek :( ), oczywiście większość afer w mediach to straszne wyolbrzymienia, ale jednak kształtują opinię publiczną. I myślę, że nawet jakiś odsetek użytkowników hyperreala interesuje się na tyle chemią, lub ma na tyle trzeźwy umysł żeby skontaktować, że to niemożliwe żeby benzyna była szkodliwa, w sumie nawet ja też się nad tym szczególnie nie zastanawiałam, ale często ten tekst dostrzegałam
Ich bin so süß
  • 723 / 2 / 0
Jak dla mnie to co się dzieje w mediach jest piękne %-D puszczają w telewizji taki reportaż, pokazana melina, cały 'sprzęt' do 'robienia narkotyków', nagrany jakiś śpiący facet leżący niby pod wpływem %-D i te czarne strzykawki na stole, do których pasuje tylko podpis: "benzyne sobie wszczykujo narkomany jebane" %-D
Smutne jest tylko to, że potem na mnie patrzą poprzez pryzmat tego, gdzie w życiu patrząc na siebie nie powiedziałabym, że ta dziewczyna bierze :-(
i like to wear colors like black because it says i’m a whore gg - 11135871
  • 1504 / 152 / 0
W Rosji 1.06.2012 wprowadzono recepty na wszystkie leki zawierające kodeinę. Ciekawe, z czego teraz robią tam dezomorfinę?
  • 1360 / 176 / 0
Ukraina/Rosja to kraje o ogromnej korupcji. Jednak "miejscowi" wiadomo dolarami nie sypna raczej. Zakazali tramalu to powstal gorszy syf jakim jest krokodil. Moze myle kraje i substancje, znaczy Ukraina/Rosja ale ogolnie chec taniego i ekstremalnego odurzenia powoduje coraz to nowsze metody, sposoby, syntezy substancji etc.
Zainteresowanie tematem i chocby tutejsza debata dotyczaca oczyszczania produktu koncowego o czyms swiadczy ;-) .
mój mail: maykel855@gmail.com
ODPOWIEDZ
Posty: 226 • Strona 19 z 23
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.