Dezomorfina (krokodyl)

Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.

Moderator: Opioidy

• 1641 / 195 / 0

Izopropanol?

Benzyna jest rozpuszczalnikiem do dupy. Metanol i etanol też się nadają, ale te są trudno dostępne.

Edit: źle przeczytałem, myślałem że chodzi ci o ekstrakcję a nie o rozpuszczenie. Mea culpa.

Solubility of codeine:
free base: 1+120 (water), 1+20 (water @100°C), 1+2 (ethanol), 1+25 (acetone), 1+20 (diethylether), 1+5 (DCM
Hydrochloride: 1+30 (water), 1+1 (water @100°C, 1+100 (ethanol), 1+>1000 (acetone), 1+>1000 (diethylether), 1+500 (DCM)
Phosphate: 1+4 (water), 1 + 0,5 (water @100°C), 1+450 (ethanol), 1+>1000 (acetone), 1+>1000 (diethylether), 1+>1000 (DCM)

Także dupa.
Użytkownik nieaktywny
  • 1180 / 3 / 0

W temacie http://talk.hyperreal.info/otrzymywanie ... 37552.html użyto chloroformu i DCM.

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Narkotyki w Areszcie Śledczym przy ul. Smutnej, to już kolejna wpadka przy próbie przemytu

Ponad osiem gramów substancji odurzającej odkryli funkcjonariusze Aresztu Śledczego przy ul. Smutnej 21.
  • 84 / 2 / 0

W ogóle od dawna mam przypuszczenia (choć brakuje mi wiedzy, żeby to wykazać), że nawet w tych prymitywnych warunkach znanych z krokodylowych reportaży dałoby się uzyskać znacznie czystszy produkt końcowy i ci biedni ludzie gniliby nieco wolniej. Inna sprawa, że wiązałoby się to pewnie z dodatkowym czasem i kosztami, więc kto by się tam fatygował.
Użytkownik nieaktywny
  • 1180 / 3 / 0

Skoro już mają czas, żeby wyekstrahować kodeinę z tabletek (kwas/zasada), to wystarczyłoby, żeby to samo zrobili po wywołaniu reakcji (gwarantuję, że to by zajęło nie dłużej niż 20 minut). Potem wysolić (jak w przepisie na ekstrakcję).
Po tych 20 minutach otrzymujesz względnie czysty produkt, a na pewno pozbawiony syfów, które powodują tak szybkie wyniszczenie organizmu.
Ostatnio zmieniony 21 marca 2013 przez pyzg, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 84 / 2 / 0

Fakt, ale i tak już nieszczęśnicy narzekają, że robota trwa prawie tyle co działanie, więc trudno wygospodarować chwilę dla siebie :)
  • 335 / 1 / 0

Jeśli zanieczyszczenia powodują te odpadnięcia mięśni itp.
Teoretycznie jeśli miałbym proch do nosowy zanieczyszczony jakimś/jakimiś zanieczyszczeniami tymi co tak niszczą w krokodylu to można spodziewać problemu. Wszak już w tv się zabezpieczyli mówiąc o dezomorfinie jako dragu z Rosji do wszczykiwania. A w Polsce takich się nie używa i nie jest to Rosyjski drag. A tak ludziom zaczną odpadać mięśnie od prochów do wciągania to będzie wiadomo czemu od czego.
Jak myślicie ?.
Użytkownik nieaktywny
  • 1180 / 3 / 0

Myślę, że prędzej by Ci śluzówkę nosa wyżarło, niż przepuściło odpowiednią ilość zanieczyszczeń, żeby tak zdegradować Twoje ciało.
Przy podaniu i.v. nie ma żadnej ochrony.
  • 668 / 4 / 0

No to co? Zostaje chyba tylko p.o..
Użytkownik nieaktywny
  • 1180 / 3 / 0

Czemu?
Jak doczyścisz odpowiednio, to możesz walić jak Ci się podoba (o ile biodostępność na to pozwala).
  • 668 / 4 / 0

Przypuszczałem, że nie trudno będzie zrozumieć, że mam na myśli produkt nieoczyszczony. Przepraszam, że wyraźnie tego nie zaznaczyłem - ot, przeceniłem całość ogółu odbiorców mojej wiadomości.
Wróć do „Pochodne morfiny”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata