Detox - wątek ogólny

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Użytkownik nieaktywny
  • 1118 / 149 / 0

Dobra ja i tak nie rozumiem widocznie to nie dla mnie %-D @Jaylin ale dzięki za próbę wytłumaczenia

W sprawie detoxu zmniejszyłem baclofen o 50% czuje się inaczej ale nie źle uznałem że odstawie to w 10dni nie chce się truć depakina dłużej niż to konieczne dziś też na noc dam glutaminę 20g taurynę 3g b6 50mg oprucz tego to co zwykle czyli cynk magnez

Dawki gluty ok ?
  • 1463 / 222 / 0

30 maja 2020coldone pisze:
Jestem ciekaw - kiedy sobie uświadomiliście, że musicie zrobić detox i jaka to była sytuacja?
Powody są naprawdę różne, ale z mojej strony napiszę Ci że dość młody jestem szkoda życia dużo jeszcze można osiągnąć i spróbować znaleźć się w innej lepszej rzeczywistości, tej beztroskiej, zapomnianej przez narkotyki i burzliwy okres dorastania.

Jadę drugi dzień na pregabalinie, za wcześnie mówić o efektach ale bardzo jestem pozytywnie nastawiony do tego leku, może placebo też zrobi swoje a napewno silna wola mi dużo pomoże jeśli zacznę zauważać efekty. Inaczej nie rzucę kodeiny za długo to trwa, a jak jest koda to lecą też inne miękkie używki. W obecnej chwili kwestia to przeczekać zabezpieczonym w bunkrze czas detoksu fizycznego a potem zmierzyć się z psychicznym uzależnieniem który będzie już tylko i wyłącznie moja decyzja, a nie że kołuje hajs żeby się nie zesrać.

Terapia z użyciem MDMA pozwala przepracować traumy?

"Jakbyś patrzył na przeszłość przez aparat fotograficzny z obiektywem szerokokątnym”.

„Przerzut” przechwycony – narkotyki nie trafią do Zakładu Karnego w Zabrzu

,,Przerzut” przechwycony. Funkcjonariusze z Zakładu Karnego w Zabrzu po raz kolejny wykazali się czujnością i udaremnili przedostanie się na teren jednostki narkotyków i innych niedozwolonych przedmiotów.
  • 423 / 30 / 0

Jest tu ktoś na Rydygiera obecnie? Leżę z dwoma dziadkami na sali i nie ma do kogo się odezwać.
  • 342 / 78 / 0

Ile może trwać PAWS po 5 latach brania opiatów? Jestem 11 dni na czysto, a nogi nadal mnie bolą, takie wkręty mam ciągle

Blu

• 3004 / 209 / 0

To zależy. Z dwoma, trzema tygodniami trzeba się liczyć. Czasem psychiczny głód manifestuje się jako ból. Wysiłek fizyczny pomaga.
  • 4 / 1 / 0

13 czerwca 2020WiedzaRadosna pisze:
Ile może trwać PAWS po 5 latach brania opiatów? Jestem 11 dni na czysto, a nogi nadal mnie bolą, takie wkręty mam ciągle
Jeśli chodzi o fizyczne objawy odstawienia to wygląda to różnie. Bezsenność może trwać nawet kilka - kilkanaście miesięcy, ból mięśni do 3 tygodni, osłabienie oraz duszności i słabość kilka miesięcy.
  • 6 / 1 / 0

Witam,
Pilnie potrzebuje kilku informacji na temat Rydgiera w Krakowie, będę wdzięczny. Chce zejść z benzo (bromazepan 12 mg) i opis (głównie kosa po 600mg i tramal teraz mało Max 400 mg).
1. Ile jest toalet męskich?
2. Jak wielu pacjentów może być na oddziale?
3. Czy posiłki wystarcza czy raczej mieć coś kasy na głodna.
4. Jak z wejściami na zewnątrz jest taka możliwość jesli tak to ile?
5. Jak z depozytów, słyszałem że ostro kradną od gość i w suchym jar tam byli super, byłem tam.
6. Jak z obstawa lekowa, czy np. Odrzucają coś na spanie jak w suchy jar.
Za 2 dni będę tam dlatego tak mi pilnie.
  • 1463 / 222 / 0

Ok objawy po kodzie po dwuletnim ciągu zażegnane. Teraz odstawić zioło i od jutra już może będzie względnie normalnie.
Dla ułatwienia stosuje trittico 150.
  • 35 / 12 / 0

szczerze mówiąc, dzwię tzn nie chce być źle odberana, ale o ile zanurkowałam w alkoholiźmie, to nie wyobrażam siebie zamknąć dobrowolnie na oddziale/ terapia AA idt. z jednej prostej przyczyny - no siedzisz na małej przestrzeni, z ludźmi, którzy myślą teoretycznie co ty czyli w moim przypadku alko, to jakbym tam poszła, to bym tylko myślała gdzie najbliższy sklep, albo co gorsza namówiła innego niewinnego uczestnika na niewinną małpkę...wierzę, że można samemu wstać dzięki rodzinie,pracy, jakiś zobowiązań, Bogu, oby tylko ta wiara nie była złudna
  • 1440 / 84 / 33

Jeszcze nie osiągnęłaś swojego dna imho.
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 1316 uczestników Wejdź na czata