Detox - wątek ogólny

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 74 / 3 / 0

Każdy powód dobry, taka nasza szara rzeczywistość.
  • 499 / 53 / 0

W tydzień robie grama hery,później dwie doby zdycham nie spiąć ,biorąc tramal i kodeine ,na trzeci dzień zasypiam i budzę się już bez rowerków,biore troche kody z 16 tabletek,troche pomaga przetrwać dzień,moim głównym zajęciem tego dnia jest kombinowanie hery ,na czwarty dzień odstawki helu jestem gotowy odstawic kode,w piąty dzień w zasadzie jestem zdrowy,oczywiście osłabiony ale trzeźwy.W szósty lub siódmy dzień mam już grama helu.I tak wkoło Macieju:) Ćpanie sportowe jest bardzo męczące.

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Coraz mniej zatruć dopalaczami. Trują się jednak coraz starsze osoby

"Rekordzista sprzed kilku miesięcy zmarł w wieku 57 lat. Granice wiekowe bardzo mocno rozciągają się."
  • 452 / 48 / 0

To jest ćpanie sportowe?
  • 12 / 2 / 0

@UJebany

Widzę, że wsponinasz o Citalopramie. Jest to lek najbardziej lubiany i polecany przez większość psychologów i psychiatrów bo nie jest tak ciężki jak inne i nie ma tylu skutków ubocznych. Sama brałam przez kilka lat. Czytałam, że wiele osób tutaj poleca SSRI tylko nie wiem dlaczego...? Co mogą dać takiego SSRI? Ja brałam na depresję - próba samobójczą, później było ok i po jakimś czasie lek przestał działać i problem wrócił - kolejna próba samobójcza - zwiększona dawka leku.
Pomagało mi to w jakiś sposób pogodzić się z życiem i z tym na co nie mam wpływu i czego nie mogę zmienić, ale nie uważam żeby był to jakiś efekt WOW. Natomiast niedawno po odstawieniu poczułam się dużo lepiej. Wróciła energia i siła (miałam wrażenie, że ten lek mnie trochę zamulał) no i libido w końcu normalne bo przez ten lek prawie rozpadł się związek. W pewnym czasie też z powodu mojego wiecznego braku energii i ciągłego zmęczenia mimo przyjmowania leków antydepresyjnych zmieniono mi leki na SNRI, a dokładnie na Wenlafaksynę i było naprawdę cudownie. Na nowo ochota do życia, szczęście i w ogóle uczucie jak na stymulantach. Niestety po SNRI miałam skutki uboczne w postaci swędzenia skóry i to nie do wytrzymania. Wróciłam więc do SSRI, które zabierały część energii i ochotę na seks, ale pozwalały jakoś żyć i godzić się z tym wszystkim.

Ale tak jak piszę wyżej nie wiem skąd u niektórych ten zachwyt SSRI bo nie sądzę by SSRI kopały nie wiem jak - chyba, że przy końskich dawkach.

Mi osobiście same leki nic nie dały. Dopiero psychoterapia pomagła uporać się z demonami przeszłości i wrócić do normalnego życia... Ale może się nie znam...

A i jeżeli poważnie myślisz nad tymi lekami to proszę przygotuj się na to że pierwsze dni czy też pierwszy tydzień na tych lekach to jest istna tragedia. Czujesz się dużo gorzej niż przed ich braniem. Ja osobiście czułam się jakbym oszalała.
  • 7351 / 864 / 0

Na mnie również citalopram świetnie działał - i również do czasu, kiedy to przestał w ogóle...
Użytkownik nieaktywny
  • 1010 / 196 / 2

SSRI to leki pierwszego rzutu, najsłabsze i jednocześnie najbezpieczniejsze, dlatego tak ochoczo się je stosuje, ale to nie znaczy, że są jakieś super. Jednak mogą być dobrym wspomagaczem do psychoterapii, bo dopiero takie połączenie może dać jakieś zauważalne, pozytywne i trwałe efekty.
  • 715 / 114 / 0

2 tygodnie detoxu, jedynie wino wypiłem. Teraz utrzymać do końca sierpnia, konkretnie poćpać i znowu detox. :patrzy:
  • 1 / / 0

Ostatnio ostro przesadzalem z alpra i diazepamem, na poczatku normalne dawki z powodu silnych lęków 1-2mg alpry,

ale po jakims czasie potrafilem zjesc 6-8mg alpry na dzien (naprawde przykre sytuacje w zyciu mialem w ostatnim czasie)

a jak juz nie mialem alpry to po 100-200mg diazepamu (juz tak z poltora miesiaca w ciagu bzd)

co mam powiedziec w szpitalu? uwierza w te dawki? i jeszcze jak powiem ze jadlem po 2 paczki relek na raz?
Użytkownik nieaktywny
  • 1010 / 196 / 2

Na luzie. Ja wjechałem do szpitala na 6mg alpry +4mg klona, a i tak było już ze mną źle, a potem poznałem osoby, które brały 2x większe dawki ode mnie i siedzieli po pare miechów na detoksie.
Mów prawdę, całą prawdę i tylko prawdę, a wszystko będzie dobrze :)
  • 865 / 34 / 0

szpital po benzo? co 3 tygodnie zchodzic z dawki i odstawienie bezstresowe ... nawet jest strona z rozpiska jak schodzic
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata