Detox - wątek ogólny

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Posty: 2585 Strona 249 z 259
Rejestracja: 2018
  • 21 / 11 / 0


Twój problem polega na tym, że rzuciłeś dragi bo poznałeś ją. Ona odeszła - wróciły dragi. Rzucisz dragi wtedy, kiedy poznasz siebie i zrobisz to tylko i wyłącznie dla siebie.

Najgorsze w narkotykach jest to, że mają moc Ci tak najebać w głowie, że myśli i przekonania spowodowane uzależnieniem bierzesz za swoje własne :D (przykład: jaram/piję/łykam/szuram bo lubię, jestem inny/na mnie to nie działa/mi to nie szkodzi/mnie to leczy/bez tego nie mogę/z tym jestem bardziej społeczny/przecież raz na tydzien nikomu nie szkodzi/to mój sposób na życie/inni mnie nie zrozumieją itp.)

Pozdro, pamiętajcie, że zawsze na świecie jest/był ktoś kto wyszedł z większego gówna niż to, w którym się znajdujecie.
Rejestracja: 2018
  • 9 / / 0


Witam serdecznie.
Może ktoś polecić coś na detox od mj? Przy nie paleniu mj, walcze z bezsennością i ogólnym pogorszeniem nastroju i wku*ieniem. Jakieś noo tropy dobre ktoś może polecić na relax oraz łatwiejsze zasypianie? Bądź benzo jakieś lajtowe? (70kg szczupły chłop - informacja do dawkowania)

Pozdrawiam, liczę na waszą pomoc mordunie!

Przeniosłem do wątku ogólnego, pamiętaj, jeśli jest temat o detoxie ogólny, to nie zakładaj nowego, pomyśl ile byśmy mieli tysięcy tematów po kilka postów - jogurt

Gdzie jesteśmy po dziesięciu latach wojowania z narkotykami?

ONZ powoli orientuje się, że „świat wolny od narkotyków” nie istnieje. Chciałoby się to skomentować słowami: dlaczego tak późno? Ale to w zasadzie wiemy.

Chińczycy doglądali plantacji marihuany w podwarszawskich Jankach (+zdjęcia)

Ponad 1100 sadzonek konopi indyjskich i 13 kg gotowej marihuany przejęli kryminalni z Pruszkowa. Funkcjonariusze zlikwidowali profesjonalnie zorganizowaną plantację „trawki”, zarządzaną przez trzech Chińczyków.
Rejestracja: 2005
  • 3088 / 225 / 0


27 stycznia 2019LOBO87 pisze:
@jogurt A co ma jego avatar do tego?
Tu nie chodzi o avatar, tylko to co on wyraża. Zły duch jest zły i szkodzi ludziom. Chora duchowość - chory człowiek.

Frytazeszkłem - hydroksyzyna będzie dobrą opcją, albo trazodon. Poszukaj na forum.
Rejestracja: 2015
Użytkownik nieaktywny
  • 1251 / 147 / 0


Na odstawienie trawy.

Słabo - hydroksyzyna
Mocniej - chlorprotiksen, mirtazapina
Hardkor - Benzo (ale pożałujesz)
Rejestracja: 2017
  • 121 / 6 / 0


28 stycznia 2019jogurt pisze:
27 stycznia 2019LOBO87 pisze:
@jogurt A co ma jego avatar do tego?
Tu nie chodzi o avatar, tylko to co on wyraża. Zły duch jest zły i szkodzi ludziom. Chora duchowość - chory człowiek.

Eee tam, ja jestem raczej pozytywnym czlowiekiem, pozytywnie patrzącym na świat. A mrok po prostu lubię, lubię jego klimat, podobają mi się mroczne tatuaże, filmy, obrazy, historie. A nie żebym czcił szatana od razu i chciał dla wszystkich źle

@Nathan
Właśnie, najlepiej nigdy nie poznawać szczęścia po narkotykach bo zawsze będzie go brakować. A zwykle jest się młodym i głupim kiedy się próbuje, mało się wie o wszystkim. Chociaż moim zdaniem trzeba próbować choćby nie wiem co, leczyć się i próbować być szczęśliwym i trzeźwym na tyle na ile się da. Pewnie nigdy nie osiągnie się stanu jak przed narkotykami ale ja próbuję. Na razie jest co jest, mam upadek, ale Idę do psychiatry i chce leczyć depresję pokodeinową czyli defacto poopioidowa. Lżejsza na pewno niż po heroinie ale skala problemu zawsze jest zależna od miejsca położenia człowieka.
Ja już mam antydepresanty, ale nie mogę się przemoc by je brać. Bo wiem, że jak zacznę to już osłabi mi to działanie kodeiny. Dodatkowo obawiam się pierwszych efektów ubocznych antydepresantu, np po fluoksetynie byłem strasznie wściekły, chciałem się nagrzać a koda nie działała i było jeszcze gorzej. Teraz mam cital i tak leży sobie. Do tego też mam tegretol 200mg na stabilizację nastroju + relanium 8tabletek 5mg. Chociaż relanium mnie nie kreci, terapeutycznie 10mg lęki odsuwa i jest spoko, jestem pewniejszy siebie. Ale większe dawki żeby się ujebac to jest fajnie jedynie przez 1,5 godziny a później spać się chce lub ćpać więcej i co innego.
Nie wiem co robić w tym czasie z tymi lekami i ciągiem do cpania kody i DXM. Wizytę w monarze mam 11.02 a psychiatrę 15.02. W końcu jakoś muszę zacząć brać ten Cital :tabletki:
A jestem niecierpliwy i chciałbym efektów na już. A to tak się nie da.
Rejestracja: 2017
  • 16 / 1 / 0


Na odstawienie trawy polecam ci się czymś zająć. Jak masz jakąś zajawkę to wkręć się w nią bardziej, jak nie to poszukaj czegoś co cię zajmie na dłużej (praca, oglądanie seriali, jazda na rowerze, cokolwiek). Po tygodniu odciągania myśli w ten sposób będzie ci lżej.
Rejestracja: 2019
  • 1 / / 0


Witajcie. Macie jakieś szybkie sposoby na detoks od kodeiny?
Rejestracja: 2010
  • 1340 / 49 / 25


Szybkich sposobów na kodeinę raczej nie ma dla kogoś, kto czuje, że musi spytać co z tym zrobić, isn't it? ;)
Rejestracja: 2011
  • 6819 / 627 / 0


31 stycznia 2019drgs pisze:
Witajcie. Macie jakieś szybkie sposoby na detoks od kodeiny?
Przejście na Buprenorfine i redukcja dawek. :patrzy:
Rejestracja: 2018
Użytkownik zbanowany
  • 134 / 32 / 0


chyba przy lekkim uzależnieniu psychicznym pregabalina może dać radę, do tego jakieś inne leki pod nadzorem lekarza psychiatry i powinno być lepiej.
Posty: 2585 Strona 249 z 259
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 74 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Indiaaanka38 i 3 gości