Detox od trawy

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 448 / 24 / 0

nie jaram tego 3 tyg i dalej mam na to badziewie ochote.
Użytkownik zbanowany
  • 999 / 110 / 0

Ja chyba sie troszke rozpedzilem i musze przyhamowac. Jest 6:25 a ja juz po 2 lolach i 1 lufie. Odbiem sobie jeszcze 1 lufke na wieczor i planuje zrobic przerwe, co najmniej tygodniowa. Dodatkowa swiadomosc, ze sloiku mam 4.5 g, daje jakies tam poczucie bezpieczenstwa, ale bedzie to test silnej woli. W tym tygodniu musze miec czystosc umyslu.

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Eksperci: sztuczna inteligencja może wspomóc leczenie uzależnienia od alkoholu

W Internecie dostępna jest darmowa aplikacja, która może wspomóc osoby uzależnione od alkoholu w zmaganiach z nałogiem. "To unikatowe rozwiązanie, jedno z dwóch na świecie opartych na sztucznej inteligencji".
  • 448 / 24 / 0

Tylko przez ta trawe zrobil sie ze mnie politoksyman czy jak to sie pisze,ktory braku trawy chlalby % albo acodin jadl z nudow.Glupie ale zajebiscie przyjemne przyzwyczajenie przez trawe fazowania po czyms.I co gorsza ta chec fazowania nawet po oczysczeniu z THC nie mija zawsze zostaje w glowie.
Użytkownik zbanowany
  • 350 / 28 / 0

Nie pale, ale jak mi sie zdarzalo zaiebac zimne mleko litr dwa pomaga.
  • 17 / 10 / 0

30 czerwca 2019siostrorelanium pisze:
Ja chyba sie troszke rozpedzilem i musze przyhamowac. Jest 6:25 a ja juz po 2 lolach i 1 lufie. Odbiem sobie jeszcze 1 lufke na wieczor i planuje zrobic przerwe, co najmniej tygodniowa. Dodatkowa swiadomosc, ze sloiku mam 4.5 g, daje jakies tam poczucie bezpieczenstwa, ale bedzie to test silnej woli. W tym tygodniu musze miec czystosc umyslu.
Moim zdaniem jakiekolwiek próby odstawienia tematu/detoxu powinny się zaczynać, gdy nasza szkatułka jest całkowicie pusta. Ja przynajmniej tak miałem, ze póki temat w chacie był to nie było chuja, żebym tego nie zjarał :świnia:
  • 376 / 11 / 0

Jest jakiś sposób na bezsenność w pierwszym tygodniu detoksu?
  • 99 / 12 / 0

• 22 / / 0

@Mondeeste 150-200mg 5htp
  • 7241 / 726 / 0

5 mg olanzapiny.
  • 4 / / 0

Jak byście mieli jakieś przydatnę porady jak bezsenność i nudności zabić w pierwsze pare dni to będę wdzięczny
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata