Detox od trawy

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 566 / 49 / 0

nie jaram tego 3 tyg i dalej mam na to badziewie ochote.
Użytkownik zbanowany
  • 996 / 114 / 0

Ja chyba sie troszke rozpedzilem i musze przyhamowac. Jest 6:25 a ja juz po 2 lolach i 1 lufie. Odbiem sobie jeszcze 1 lufke na wieczor i planuje zrobic przerwe, co najmniej tygodniowa. Dodatkowa swiadomosc, ze sloiku mam 4.5 g, daje jakies tam poczucie bezpieczenstwa, ale bedzie to test silnej woli. W tym tygodniu musze miec czystosc umyslu.

Terapia z użyciem MDMA pozwala przepracować traumy?

"Jakbyś patrzył na przeszłość przez aparat fotograficzny z obiektywem szerokokątnym”.

Warszawa: ponad 2,2 tys. testów na obecność alkoholu i narkotyków u kierowców autobusów

Od początku wzmożonych kontroli kierowców miejskich autobusów sprawdziliśmy trzeźwość u 1493 kierowców, a 786 zostało przebadanych na obecność narkotyków - przekazał w piątek rzecznik Komendy Stołecznej Policji nadkom. Sylwester Marczak. Dodał, że wszystkie wyniki były negatywne.
  • 566 / 49 / 0

Tylko przez ta trawe zrobil sie ze mnie politoksyman czy jak to sie pisze,ktory braku trawy chlalby % albo acodin jadl z nudow.Glupie ale zajebiscie przyjemne przyzwyczajenie przez trawe fazowania po czyms.I co gorsza ta chec fazowania nawet po oczysczeniu z THC nie mija zawsze zostaje w glowie.
  • 664 / 54 / 0

Nie pale, ale jak mi sie zdarzalo zaiebac zimne mleko litr dwa pomaga.
  • 19 / 10 / 0

30 czerwca 2019siostrorelanium pisze:
Ja chyba sie troszke rozpedzilem i musze przyhamowac. Jest 6:25 a ja juz po 2 lolach i 1 lufie. Odbiem sobie jeszcze 1 lufke na wieczor i planuje zrobic przerwe, co najmniej tygodniowa. Dodatkowa swiadomosc, ze sloiku mam 4.5 g, daje jakies tam poczucie bezpieczenstwa, ale bedzie to test silnej woli. W tym tygodniu musze miec czystosc umyslu.
Moim zdaniem jakiekolwiek próby odstawienia tematu/detoxu powinny się zaczynać, gdy nasza szkatułka jest całkowicie pusta. Ja przynajmniej tak miałem, ze póki temat w chacie był to nie było chuja, żebym tego nie zjarał :świnia:
  • 568 / 22 / 0

Jest jakiś sposób na bezsenność w pierwszym tygodniu detoksu?
  • 100 / 13 / 0

• 39 / 7 / 0

@Mondeeste 150-200mg 5htp
  • 7738 / 809 / 0

5 mg olanzapiny.
  • 6 / 1 / 0

Jak byście mieli jakieś przydatnę porady jak bezsenność i nudności zabić w pierwsze pare dni to będę wdzięczny
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 1332 uczestników Wejdź na czata