Detox od trawy

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 1353 / 191 / 0

Wg. mnie nadmierna aktywność organizmu, brak apetytu to jak najbardziej objawy fizyczne. Najbardziej to czuć po cugu mocnej sativy.
Do tego tez występuję lekka potliwość i czuć jakiś wpływ na jelitach, ale ogólnie bez przypału.
  • 11 / / 0

Paanika już prawie ustapiła mam jescze stany deresyjne czasami. Dla przypomninia nie pale juz prawie 2 tygodnie. Leki Ketrel kwetiapina przedwczoraj na noc 2x25mg i raz wczoraj rano 1x25mg.
Jak myślicie phać sie dalej w leki czy już z górki ?

Podajemy na forum nazwy substancji zamiast nazw handlowych leków. taurinnn

Politycy i prezydenci przeciwni marihuanie, którzy nie mogli oprzeć się jej urokowi

Niesprawiedliwa delegalizacja konopi indyjskich to temat, który jednoczy użytkowników marihuany na całym świecie. Być może, najbardziej irytujące zachowanie przejawiają przywódcy polityczni, którzy utrzymują swój sprzeciw wobec marihuany, mimo że sami z niej korzystają.
  • 1688 / 677 / 0

Teraz już wiem że zioło nie jest dla mnie, niszczy mnie. Do trzech razy sztuka, ostatnio 9msc absty i było ok, ale zjebałem to. Ciąg od września do grudnia, dzień w dzień po sztuce później nawet po dwie. Od końca roku co kilka dni, czasem codziennie, różnie, palenie za ogar tematu komuś, zazwyczaj bongo i kilka lufek z figurantem. Od środy nic nie było palone. Jestem na antydepresancie, zaburzenia lękowe, dzień przed rozpoczęciem pracy mocno spizgałem się z koleżanką, rano już wkurw, stres, w końcu atak paniki, przyspieszony oddech, suchość w ustach, telepa, drętwienie twarzy i dłoni. Nie dałem rady iść, zadzwoniłem wytłumaczyłem sytuację, dali szansę jeszcze raz i znowu to samo, ale jeszcze intensywniej. Teraz pytanie, bo z rzuceniem problemu nie będzie, wiem że jak się zaprę to nic mnie nie przekona do zapalenia. Czy możliwe że pomimo antydepresantu, dopadł mnie zespół abstynencyjny w postaci lęku, senności/bezsenności, drażliwości, amotywacji, smutku? Po jakim czasie, od zaprzestania jarania, działanie antydepresantu wróci do normy?
  • 21 / 10 / 0

Czołem :) dziś mija 9 dzień trzeźwości po 20 latach jarania, praktycznie bez większych przerw. Rozpoczęłam terapię uzależnień w szpitalu wolskim, dostałam też skierowanie do psychiatry z podejrzeniem depresji i nerwicy. Pierwsze dni to dużo biegania i waleriana przed snem. Oczywiście problemy z bezsennością, smuteczek, rozdrażnienie i nadpotliwość. Organizm w lekkim szoku, chęć skręcenia jointa ogromna..., ale mam nadzieję, że wytrwam :)
Użytkownik nieaktywny
  • 7 / / 0

08 lutego 2019largo pisze:
Paanika już prawie ustapiła mam jescze stany deresyjne czasami. Dla przypomninia nie pale juz prawie 2 tygodnie. Leki Ketrel kwetiapina przedwczoraj na noc 2x25mg i raz wczoraj rano 1x25mg.
Jak myślicie phać sie dalej w leki czy już z górki ?

Podajemy na forum nazwy substancji zamiast nazw handlowych leków. taurinnn
Ja proponuje bez leków i uważać na flashbacki po miesiacu nawet 3 możesz mieć ataki paniki że ktoś ci coś zrobi albo twojej matce.
  • 34 / 6 / 0

Dziś 2 dzień bez zioła. Ostatnia przerwa od palenia 2 tygodnie. Brakuje mi dłuższej przerwy.

--------------------------------------------------

LOBO87 - w moim przypadku 2 tygodnie potrzebowałem żeby antydepresant zaczął działać jak należy a nawet dłużej. Marycha rozwala w głowie to wszystko co nam układa antydepresant. więc potrzeba trochę czasu. Powodzenia :)

Scalono. taurinnn
  • 819 / 88 / 0

ja dzisiaj drugi dzień przerwy :P

chce pociągnąć jak najdłużej się uda :P będę dawał relacje :D

z racji, że stosuje olejek CBD 5 % co 4 godziny po 4 krople nie czuję żadnych uboków ani cold turkey :d
  • 21 / 10 / 0

U mnie dzień 17 i w końcu czuję się lepiej! biorę na sen 2x Senocalm, wcześniej popijałam walerianę, ale podobno ma duży potencjał uzależnieniowy i odstawiłam. Odstawiłam też całkiem alkohol, więc pierwszy raz od wielu lat żyję na trzeźwo :)
  • 34 / 6 / 0

Dziś 4 dzień bez zioła.. zaczyna mnie kusić bestia :D zastaw się a postaw się. nie dam się.
  • 1688 / 677 / 0

Nie daj się. Mi 2 tyg pykły, czuję się znakomicie, ale to zasługa leków których działanie wróciło do normy :extasy:
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 796 uczestników Wejdź na czata