Detox od trawy

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 10 / / 0

A co powiecie o piciu Yerba mate żeby złagodzić skutki odstawienia.
  • 1588 / 557 / 0

up bardzo dobry pomysł, sam praktykowałem i potwierdzam pozytywny wpływ przy odstawce. Odmula i zmniejsza doła.

Narkotyki w paczkomacie

...czyli kilka słów o przemycie z wykorzystaniem poczty.

Urugwaj rozpoczyna eksport marihuany

Urugwaj, pierwsze państwo na świecie, które zalegalizowało tzw. rekreacyjne korzystanie z marihuany, teraz staje się pierwszym krajem Ameryki Łacińskiej, które będzie eksportowało marihuanę do krajów, gdzie może być ona używana w celach medycznych - informuje AFP.
  • 2 / 1 / 0

Pale zioło 20 lat . Podjelem decyzję o rzuceniu trawy. Czytam Forum I przygotowuje się na jutro detox Michal
  • 10 / / 0

Powodzenia Michał :)
Ja jeszcze po 11 dniach od rzucenia miewam ataki paniki i bezsenność. Najgorsze w porze wieczorowej bo wieczorem zwykle paliłem. Dzisiaj idę do lekarza jak dotąd nie brałem żadnych leków.

TMq

• 311 / 49 / 0

Spróbuj różaniec górski zanim weźmiesz się za lekarstwa, bo czasem jest to wpierdalanie się z jednego w drugie.
Użytkownik zbanowany
  • 21 / 2 / 0

Od dłuższego czasu czyta forum, jeszcze dużej baczę;> Od jutra zamierzam rozpocząć mini-detox, po wielu wielu latach codziennego nadużywania.
Zobaczymy jak będzie pogodzić kiepskie samopoczucie, rozdrażnienie, problemy ze snem, z obowiązkami dnia codziennego, ale myślę, że najwyższy czas.
Najlepsze, że planuję to zrobić mając w słoiczku około 2,5 ale nie ruszając tego w tygodniu w ogóle, z wyjątkami w weekendy.
Dla mnie to duże wyzwanie.
  • 4 / / 0

Ja mialem zawsze jarka jakies 2-5 g w szafce ma wszelki wypadek 😀
Gdy stwierdzilem ze dość, spuscilem wszystko w klopie i nadal nie żałuję!
Dzisiaj mija 3 tydzień bez palenia.
Spanie nadal słabe, moze troche sie poprawilo. Motywacja i wewnętrzna sila poszły w górę. Zamula mniejsza.
Myśli czy nie zajarac, ale by bylo fajnie itp. nadal są tylko już rzadziej.
Pozdrawiam
  • 637 / 44 / 0

ja tam palę normalnie wake&bake :D

Jeden dzień przerwy mi starczy :P
  • 15 / 6 / 0

Nigdy by mi nie przyszło na myśl żeby jazz wyjebać w kibel jak tą kurwe szmate fete.
  • 1340 / 49 / 25

:liść: Jako, że trawa nie uzależnia fizycznie, uzależnienie psychiczne jest bardzo silne (przynajmniej w moim wypadku). Oczywiście, jak wszystko co dotyczy dragów to kwestia osobnicza, ale należy też brać uwagę na takieie rzeczy, jak staż palenia, przyjmowane dawi itd. itd. Z doświadczenia w odstawianiu palonka (a parę razy w życiu mi się to przytrafiło) wyciągnąłem takie oto wnioski:
1. Pierwsze trzy dni bez palenia to istna masakra, miazga wręcz. W głowie tylko jedno :liść: %-D
2. Dwie pierwsze noce na bank bezsenne.
2. Nadwrażliwość, niepokój stany "depresyjne", nic nie cieszy. Jak wyżej, pirerwsze 3 dni najgorsze, potem jest już z górki.
3. Brak apetytu. Gastrofaza i to uczucie, kiedy otwiersz lodówkę i nie wiesz, od czego zacząć szamę nie istnieje.
Najlepszym rozwiązaniem, jak dla mnie, jest wkręcenie się w swoją pasję, czy nawet siłownię albo basenem, wysiłek fizyczny pomaga bardzo.
BTW dziwne to uczucie pisać skutemu w temacie detox od trawy hue hue
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 83 uczestników Wejdź na czata