Detox od trawy

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 445 / 24 / 0

@eiffel65
Drogie one dosyc sa i dochodzi do tego jeszcze wysylka.Jakies sladowe ilosci THC one z reguly maja,wiec moga wlaczyc cisnienie na jaranie i faza po nich chyba jest ledwo co wyczuwalna .
  • 1263 / 150 / 0

Xanax pomaga jak ręką odjal, tylko to cholerstwo uzależnia.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Polacy w Holandii uzależniają się od marihuany. Przemilczany problem

O rodakach dotkniętych w Holandii plagą marihuanizmu oraz sposobach, by ich ratować...
  • 11 / / 0

U mnie występują efekty w postaci nagłych ataków paranoi , czuje się jak bym był skopcony . Zioło odstawiłem tydzień temu. Co polecanie na złagodzenie?
  • 25 / 11 / 0

largo, to jest po prostu efekt długiego palenia :D Ja miałem podobnie, ataki paniki, apatia po rzuceniu trawy (długi czas palenia) ale przeszło po 1-2 miesiącach. Miałem detox 7 miechów, teraz palę co jakiś czas i jest git (co tydzień, dwa).

Zdrowe jedzenie, SPORT, zajmij sobie czymś mózg (czytanie, nauka, praca).

Nie stosuj niczego jako środków pomocniczych w rzucaniu trawy a zwłaszcza BENZO, bo się WPIERDOLISZ i tyle będzie z rzucania. Organizm tak ma, że jak przestajesz coś brać to musisz zapłacić cenę (im dłużej brałeś, tym wyższa ona jest).

Pozdro, 420 (ale z umiarem).
  • 445 / 24 / 0

Nawet przy jednodniowym paleniu,czuje ze umysl dochodzi do siebie jakis tydzien badz,dluzej.Przy kilkodniowym to i do mies dochodz do pelnej sprawnosci .
  • 25 / 11 / 0

Bo marihuana bardzo powoli opuszcza całkowicie organizm, długo utrzymuje się zwłaszcza w tłuszczu (a w mózgu dużo masz tłuszczu ;)). Ja potrzebowałem pół roku żeby dojść do siebie smażeniu zioła przez kilka lat dzień w je*any dzień.
  • 445 / 24 / 0

:liść: Z tego co czytalem,to nawet po jednorazowym zapaleniu, potrafi sie to THC utrzymywac, nawet do 3-5 dni w moczu, a w tluszczach to pewnie z mies,dwa .A podobno jakies mikroskopijne ilosci ,moga w tluszczach nawet do roku byc.
  • 678 / 55 / 0

26 stycznia 2019Karolrdm99 pisze:
@eiffel65
Drogie one dosyc sa i dochodzi do tego jeszcze wysylka.Jakies sladowe ilosci THC one z reguly maja,wiec moga wlaczyc cisnienie na jaranie i faza po nich chyba jest ledwo co wyczuwalna .
Co ty opowiadasz ? olejek cbd 5 % cannabigold z przesyłka wychodzi jakieś 109 zł masz tam około 400 kropli używasz 4 rano 4 wieczorem wiec masz na około 50 dni :D wychodzi okolo 2 zł dzień to nie majątek
Użytkownik zbanowany
  • 134 / 32 / 0

detox od trawy to nie jest wcale taka beka. psychicznie uzależnia gorzej nawet od twardych narkotyków (wiadomo, nie wszystkich bo nie mam na myśli piko czy koksu) a fizycznie też uzależnia, bo po paru latkach bez niej nie zaśniesz chociażby. Przy wieloletnich ciągach to nie jest kwestia kilka dni i wróci do normy, oj nie.
  • 28 / 3 / 0

Zamierzam zrobić detox. Ostatni był miesiąc temu i trwał 2 tygodnie. Ale się wtedy dobrze czułem, głowa czysta, wyciszony, spokojny bez lęków itp. Poczułem się tak wspaniale po tych 2 tygodniach bez zioła.. że zapaliłem z radości :) Faza murowana i zajebisty nastrój.
Paliłem co kilka dni.. potem codziennie wieczorem ale fazy znowu były coraz gorsze i stałem się nerwowy, a wczoraj kilka buchów przyjąłem i faza bardzo kiepska, lękowa i powiedziałem że koniec. Chcę przerwy dłuższej niż 2 tygodnie. Najgorsze pierwsze 5 dni. Potem już tylko lepiej, mam nadzieje. Od dziś ćwiczę, rozciągam się, książkę czytam itd. wszystko byle nie mj. Podobno czym częściej się robi detoksy tym łatwiej to wychodzi ale najlepiej na sobie przetestować i się przekonać. O wynikach detoxu bede informował. Pozdro :)
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata