Detox od trawy

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 7091 / 669 / 0

Ja ostatnio spotkałem się z kumplem.On palił grass a ja tylko mu towarzyszyłem.Jednak na benzo jest większe ciśnienie niż na mj.Ostatecznie odmówiłem.

Bądźcie dumni ze mnie :D
  • 331 / 18 / 0

A ja się doczekałem i wczoraj się ujarałem,dzisiaj może uda się załatwic i na 2,3 wieczory to starczy.

Nielegalne źródło – niekaralne posiadanie

...czyli o marihuanie kupionej u dilera w celach medycznych

Podrzucił narkotyki koleżance - został zatrzymany

Policjanci z białostockiej "patrolówki" zatrzymali 21-latka, podejrzanego o posiadanie narkotyków, które miał podrzucić koleżance.
  • 7091 / 669 / 0

U mnie 4 tygodnie bez trawy.
Po pierwsze lapie schizy po mj a po drugie srednio odpowiada mi faza, bo jak wiadomo marihuana poteguje stan w jakim jestesmy.
W przeciwienstwie do benzo - nawet jak mam chujowy humor to liczymy sie z tym, ze wskoczymy na wyzszy poziom nastroju.
  • 331 / 18 / 0

2 dzien detoxu i mnie dosyc mocno cisnie ,zeby zajarac,ale niema skad ogarnac :/
  • 10 / / 0

Najgorsze w jaraniu , nie chce już jarać ale ciągnie w chuj , dam radę miecha bez palenia ogarnę coś , jestem zadowolony upalam się i zawsze czuje ten nie dosyt że myślałem że będzie mi lepiej , fajniej chujnia :/

----------------------------

Najgorsze to chyba jaranie , nie chce już jarać ale ciągnie w chuj , dam radę miecha bez palenia ogarnę coś , jestem zadowolony upalam się i zawsze czuje ten nie dosyt że myślałem że będzie mi lepiej , fajniej

Scalono. taurinnn
  • 38 / 2 / 0

Olejki z CBD do palenia po odstawieniu trawy sa rewelacyjne. W sprzedazy sa tez normalnie topy z CBD czy haszysz. Jest to legalne, zastepuje cudownie zwykle palenie, odstawienia wogle sie nie odczuwa. Ceny jak za gram palenia na miescie.
Jezeli ktos odczuwa glod palenia, polecam koniecznie.
  • 331 / 18 / 0

Najgorsze, ze po zapaleniu spora ilosc dni ciagnie ,zeby zajarac i nawet po rocznej przerwie,gdzies daleko z tylu glowy ta chec dalej jest.
  • 10 / / 0

Tez tak mam , nie palę dłuższy czas ,nawet o tym nie myślę prawie a tu sąsiad z wonsem stoi i znowu wszystko w pizdu , znowu coś ogarniam znowu cały czas w głowie jaranie , ale by było fajnie jak bym się zjaral w chuj . A jak ogarnę i zajaram to mam wyrzuty sumienia takie jakby , tzn czuje niedosyt i żałuję że ogarnąłem myślałem że będzie fajniej

CHI

• 50 / 2 / 0

Tak z ciekawości palicie z tytoniem, że macie takie ciśnienie na jaranie? :-D
Użytkownik zbanowany
  • 178 / 18 / 0

alkohol potrafiłem odstawić, bo widzę jego realne negatywne, namacalne, skutki. Przy paleniu tego niestety nie dostrzegam. Najdłuższe okresy trzeźwości, sięgające około 2 tygodni, wspominam BARDZO słabo. Pamiętam to wieczne chodzenie niewyspanym i męczący głód psychiczny. Sny, w których motam sobie temat. Były okropne, organizm już cały chodzi, bo wreszcie sobie zapalę a tutaj pobudka. Następnie szok i niedowierzanie.

Wewnątrz mam solidne przeświadczenie, że odstawiając palenie tracę więcej, niż w przypadku palenia. Nie wiem, czy kiedykolwiek będę to w stanie zmienić, być może już trochę za późno.
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 68 uczestników Wejdź na czata