Detox od trawy

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 35 / 3 / 0

To proste ze jak zaczniesz zastępować jedno drugim to wjebiesz się w drugie a najprędzej w oba naraz! Zwłaszcza ze trawę możesz palić codziennie, nie wiem ile palisz ale po kilku dniach nie przejdzie :P
  • 14 / 2 / 0

No właśnie najwyższy czas na detox, no w tym roku to codziennie praktycznie robilem przerwy kilku dniowe najdluzsza dwa tygodnie ale to sie usprawiedliwialem ze nie bylo skad ogarnac albo cos w tym stylu sam z siebie to te dwa tygodnie, teraz aktualnie 10 na dwa tygodnie wystarcza ledwo, wczesiej jeszcze roznorodnie lufki bonga czasami jointy, a teraz znowu tryb wiader sie wlaczyl np godzine przed robota przewaznie 3-4 dziennie mialo byc 3, nawet juz nie klepie tak jak powinno. Zbliza sie wielkimi krokami

Jak ochronić amerykański pejotl?

Mały, bulwiasty kaktus ma kluczowe znaczenie dla ceremonii religijnych Kościoła Tubylczoamerykańskiego, jednak kłusownictwo i niezrównoważone praktyki zbiorów powodują, że na terenie Stanów Zjednoczonych istnieje ryzyko jego wyginięcia.

LSD odblokowuje hamulce w mózgu. "Świat dookoła nas nie jest tym, co obserwujemy"

Naukowcy zauważyli, że kwas wywołuje prawdziwą powódź informacji: wzgórze, czyli naturalny rodzaj bramki szumów filtrujący bodźce, przestawał spełniać swoją rolę i pozwalał by wszystko bez przeszkód szło wprost do kory czołowej.
  • 838 / 66 / 0

Odstawiłem trawę na rzecz benzo :-D
Zajebiście, nie polecam, ale jarać dzień w dzień też nie polecam. Zryje Wam banie, a Wy nawet nie będziecie tego świadomi :cheesy: . Nie polecam trawy nikomu (ani benzo)
  • 2 / / 0

Jakie suplementy, żeby trochę się odmulić po rocznym paleniu?
Słyszałem też o ciekawych właściwościach NAC, co wy na to ?
  • 170 / 10 / 0

Czytałem ,że u palaczy przy odstawieniu, jest niższy poziom dopaminy , że w tym przypadku wraca z czasem do normy porównując np do heroiny czy kokainy (tam podobno trwale zaburza produkcje dopaminy a mj tymczasowo, ale odwracalnie w pełni)itp, tylko nie podano ile takie cos trwa,może wie ktos ?
Użytkownik nieaktywny
  • 477 / 70 / 0

09 października 2018flatro pisze:
Jakie suplementy, żeby trochę się odmulić po rocznym paleniu?
Słyszałem też o ciekawych właściwościach NAC, co wy na to ?
Sport i abstynencja.

Naprawdę ludzie, robicie sobie przerwę od ogólnie pojetych używek, żeby wrócić do homeostazy, nie faszerowac organizmu chemią i pierwsze co robicie to pytanie jakie prochy pomogą wrócić do normalności %-D.

Nie mówię, że suplementy są złe, ale regeneracja wymaga czasu, nie ma co niepotrzebnie wydawać pieniędzy skoro najlepszy suplement nic nie kosztuje, a jest nim wysiłek fizyczny.
  • 2 / 1 / 0

Paliłem przez 7-8 lat, praktycznie bez przerwy różne ilości, od grama do 4/5 dziennie.
Przestałem jarać w..Holandii , po roku pobytu.
Gdy zobaczyłem jak to działa od wewnątrz, jak to szybko schodzi, jak leci na to hajs, to dałem sobie z tym spokój z dnia na dzień.
Po prostu przestałem po to latać.Po za tym efekt, też przestał mnie satysfackjonować.W międzyczasie zacząłem jeść grzyby, i to nim też sporo zawdzięczam przy rzuceniu jarania.
Chociaż z drugiej strony...nie ma to jak podbić grzyby dobrym buchem haszu : )
Nie ma złotego środka na rzucenie, wystarczy troche samozaparcia, to tak jak z papierosami.
Najcięższe są pierwsze 2-3 dni bez palenia.Potem już człowiek nie odczuwa tak dużej potrzeby do jarania.
Trzeba też nauczyć się asertywności, odmawiać jak ktoś częstuje.
Wszystko siedzi w głowie.
  • 14 / 2 / 0

No i właśnie o taki post mi chodziło, że przez chwilę można zarzucić coś innego. Nawet miałem taki plan żeby skoczyć sobie na weekend do NL po trufle ze Smartshopu i je zapodać w najgorszym momencie. Jednak odpuściłem w sumie mam w jedna stronę do granicy 240 wiec nie jest tak zle. Próbowałem ogarnąć od vendora dziada ale coś wspominał że dopiero za dwa tygonie. Wiec z dzisiejszym dniem zaczyna sie moj detoks, mozna powiedziec dzien (0) bo z rana zajebalem ostatnie wiadro. Powiem tak jest ciezki ale nie jest jesz cze taki tragiczny, najgorsze sie zacznie jutro, pojutrze czyli 2-3-4 dzień.
  • 2 / / 0

U mnie też już leci detoks (stąd też moje poprzednie pytanie - sport podczas palenia uprawiałem cały czas). Coś się kończy, szkoda tylko kumpli, bo w pewnym stopniu muszę się od nich odizolować, oni palą non stop, duże porcje i w zasadzie zawsze coś jest na stanie, a moja głowa chyba jeszcze nie jest na tyla silna, żeby odmawiać za każdym razem.
Trochę dzisiaj nostalgia w moim sercu zagościła i zaczynam analizować wszystkie swoje kroki w życiu, mam nadzieję, że wnioski zaprocentują w przyszłości.
  • 170 / 10 / 0

Czy ktos ma też tak ,że ciągle wręcz obsesyjnie chwilami bardziej,chwilami mniej mysli,żeby zajarac ? Co prawda z dnia na dzien ochota mniejsza,ale dalej jest .Mam wrażenie, że jakby się zrobiło detox nawet 5 lat ,to by gdzies bardzo daleko z tylu glowy chęc była.
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata