Detox od trawy

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 35 / 4 / 0

To proste ze jak zaczniesz zastępować jedno drugim to wjebiesz się w drugie a najprędzej w oba naraz! Zwłaszcza ze trawę możesz palić codziennie, nie wiem ile palisz ale po kilku dniach nie przejdzie :P
  • 14 / 2 / 0

No właśnie najwyższy czas na detox, no w tym roku to codziennie praktycznie robilem przerwy kilku dniowe najdluzsza dwa tygodnie ale to sie usprawiedliwialem ze nie bylo skad ogarnac albo cos w tym stylu sam z siebie to te dwa tygodnie, teraz aktualnie 10 na dwa tygodnie wystarcza ledwo, wczesiej jeszcze roznorodnie lufki bonga czasami jointy, a teraz znowu tryb wiader sie wlaczyl np godzine przed robota przewaznie 3-4 dziennie mialo byc 3, nawet juz nie klepie tak jak powinno. Zbliza sie wielkimi krokami

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Najstarszy handlarz narkotykami w Polsce. Do emerytury brakowało mu już niewiele

Ponad 600 porcji handlowych kokainy, amfetaminy, marihuany, LSD i innych substancji o łącznej wartości kilku tysięcy złotych oraz urządzenia służące do porcjowania narkotyków znaleźli policjanci w mieszkaniu 60-letniego wrocławianina.
  • 838 / 72 / 0

Odstawiłem trawę na rzecz benzo :-D
Zajebiście, nie polecam, ale jarać dzień w dzień też nie polecam. Zryje Wam banie, a Wy nawet nie będziecie tego świadomi :cheesy: . Nie polecam trawy nikomu (ani benzo)
  • 2 / / 0

Jakie suplementy, żeby trochę się odmulić po rocznym paleniu?
Słyszałem też o ciekawych właściwościach NAC, co wy na to ?
  • 450 / 24 / 0

Czytałem ,że u palaczy przy odstawieniu, jest niższy poziom dopaminy , że w tym przypadku wraca z czasem do normy porównując np do heroiny czy kokainy (tam podobno trwale zaburza produkcje dopaminy a mj tymczasowo, ale odwracalnie w pełni)itp, tylko nie podano ile takie cos trwa,może wie ktos ?
Użytkownik nieaktywny
  • 477 / 70 / 0

09 października 2018flatro pisze:
Jakie suplementy, żeby trochę się odmulić po rocznym paleniu?
Słyszałem też o ciekawych właściwościach NAC, co wy na to ?
Sport i abstynencja.

Naprawdę ludzie, robicie sobie przerwę od ogólnie pojetych używek, żeby wrócić do homeostazy, nie faszerowac organizmu chemią i pierwsze co robicie to pytanie jakie prochy pomogą wrócić do normalności %-D.

Nie mówię, że suplementy są złe, ale regeneracja wymaga czasu, nie ma co niepotrzebnie wydawać pieniędzy skoro najlepszy suplement nic nie kosztuje, a jest nim wysiłek fizyczny.
  • 2 / 1 / 0

Paliłem przez 7-8 lat, praktycznie bez przerwy różne ilości, od grama do 4/5 dziennie.
Przestałem jarać w..Holandii , po roku pobytu.
Gdy zobaczyłem jak to działa od wewnątrz, jak to szybko schodzi, jak leci na to hajs, to dałem sobie z tym spokój z dnia na dzień.
Po prostu przestałem po to latać.Po za tym efekt, też przestał mnie satysfackjonować.W międzyczasie zacząłem jeść grzyby, i to nim też sporo zawdzięczam przy rzuceniu jarania.
Chociaż z drugiej strony...nie ma to jak podbić grzyby dobrym buchem haszu : )
Nie ma złotego środka na rzucenie, wystarczy troche samozaparcia, to tak jak z papierosami.
Najcięższe są pierwsze 2-3 dni bez palenia.Potem już człowiek nie odczuwa tak dużej potrzeby do jarania.
Trzeba też nauczyć się asertywności, odmawiać jak ktoś częstuje.
Wszystko siedzi w głowie.
  • 14 / 2 / 0

No i właśnie o taki post mi chodziło, że przez chwilę można zarzucić coś innego. Nawet miałem taki plan żeby skoczyć sobie na weekend do NL po trufle ze Smartshopu i je zapodać w najgorszym momencie. Jednak odpuściłem w sumie mam w jedna stronę do granicy 240 wiec nie jest tak zle. Próbowałem ogarnąć od vendora dziada ale coś wspominał że dopiero za dwa tygonie. Wiec z dzisiejszym dniem zaczyna sie moj detoks, mozna powiedziec dzien (0) bo z rana zajebalem ostatnie wiadro. Powiem tak jest ciezki ale nie jest jesz cze taki tragiczny, najgorsze sie zacznie jutro, pojutrze czyli 2-3-4 dzień.
  • 2 / / 0

U mnie też już leci detoks (stąd też moje poprzednie pytanie - sport podczas palenia uprawiałem cały czas). Coś się kończy, szkoda tylko kumpli, bo w pewnym stopniu muszę się od nich odizolować, oni palą non stop, duże porcje i w zasadzie zawsze coś jest na stanie, a moja głowa chyba jeszcze nie jest na tyla silna, żeby odmawiać za każdym razem.
Trochę dzisiaj nostalgia w moim sercu zagościła i zaczynam analizować wszystkie swoje kroki w życiu, mam nadzieję, że wnioski zaprocentują w przyszłości.
  • 450 / 24 / 0

Czy ktos ma też tak ,że ciągle wręcz obsesyjnie chwilami bardziej,chwilami mniej mysli,żeby zajarac ? Co prawda z dnia na dzien ochota mniejsza,ale dalej jest .Mam wrażenie, że jakby się zrobiło detox nawet 5 lat ,to by gdzies bardzo daleko z tylu glowy chęc była.
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata