DET

Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

DET

Użytkownik nieaktywny
  • 2497 / 21 / 0

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
N,N-dietylotryptamina; 3-[2-(dimetyloamino)etylo]indol
Opis w książce Tryptamines I Have Known and Loved (EN)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Dietylotryptamina

Ktos tego probowal? Niewiele informacji mozna znalezc o tej tryptaminie, wiem tylko, ze dawkowanie jest podobne do DPT, a zastanawiam sie nad sprowadzeniem tej substancji.
Ostatnio zmieniony 17 lipca 2012 przez surveilled, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: dodano strukturę, nazwę systematyczną i linki do Wikipedii i TiHKAL

• 39 / / 0

Nie próbowałem ale w polszy DET jest nielegalna, więc radzę uważać przy sprowadzaniu.

"Straszenie narkotykami nie przynosi efektów". Co przynosi, opowiada Piotr Tubylewicz z SIN

Społeczna Inicjatywa Narkopolityki (SIN) zajmuje się edukacją. SIN wychodzi z założenia, że lepiej uczyć, jak nie zrobić sobie krzywdy, niż zakładać, że ludzie przestaną ćpać od pogrożenia palcem.

Lublin: Uderzenie kryminalnych w narkobiznes

Kolejny cios lubelskich policjantów wymierzony w narkobiznes. Policjanci z KWP w Lublinie zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy odpowiadać będą za udział w obrocie znacznych ilości środków odurzających.

Użytkownik nieaktywny
  • 2497 / 21 / 0

Oczywiscie nie bede tego do Polski sprowadzal, na wakacje jade do Meksyku i tam przyjdzie paczka.

Użytkownik nieaktywny
  • 1234 / 2 / 0

Słyszałem, że działanie podobnie do DMT, ale mniej wizualnie.

• 1877 / 15 / 0

Jak myslicie hydroksylowy DET duzo moze sie roznic w dzialaniu od normalnego DET?

• 559 / 32 / 0

Za duzo informacji nie widzialem na temat det, ogolnie raczej to te rc nie bywa w sprzedazy i nigdy nie bylo. Nie wiem jak moze sie to miec do dmt, ale akurat je mozna jesc w przeciwienstwie do dmt/dpt.

det z podstawnikiem moze juz miec znaczaca inne dzialanie, cos jak dmt i 4ho/aco.

Użytkownik nieaktywny
  • 2497 / 21 / 0

sadze, ze ma sie tak, jak 4-ho-dmt do dmt, czyli jest duzo aktywniejsze, dziala dluzej i mniej intensywnie.
Chociaz nigdy nie przyjmowalem tyle mg. 4-aco-dmt, co DMT w ayahuase i to z inhibitorem, trzeba bedzie sprobowac :)

• 219 / 1 / 0

baltazargabka pisze:
Za duzo informacji nie widzialem na temat det, ogolnie raczej to te rc nie bywa w sprzedazy i nigdy nie bylo.
Coś mi dzwoni, że czytałem o tym DET kiedyś że był używany w farmakologii, ale został wycofany (co świadczyłoby o tym że to nie taki znowu risercz). Nie potrafię sobie przypomnieć gdzie takie info czytałem, ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?

• 1877 / 15 / 0

Nie pomyliles sie z AMT?

• 559 / 32 / 0

opak pisze:
Nie pomyliles sie z AMT?
stwierdzilem to w oparciu o wiki
DET is an analogue the common tryptamine hallucinogen N,N-Dimethyltryptamine or DMT. DET is sometimes preferred over DMT because it can be taken orally whereas DMT cannot. This is because the enzyme monoamine oxidase degrades DMT into an inactive compound before it is absorbed. To overcome this, it must be administered in a different manner, i.e. intravenously, intramuscularly, by inhalation, by insufflation, or rectally. Because DET has ethyl groups attached to its nitrogen atom monoamine oxidase is unable to degrade it. This is true for many other tryptamines with larger nitrogen substitutents.
Wróć do „Tryptaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata