Desoksypipradrol

Heterocykliczne substancje psychoaktywne, m.in. fenmetrazyna i metylofenidat.

Moderator: Stymulanty

• 657 / 3 / 0

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]

Ktoś z was brał to albo przynajmniej o tym slyszal?
Jedyne co znalazłem w necie to http://en.wikipedia.org/wiki/Desoxypipradrol i trip raport http://www.bluelight.ru/vb/showthread.php?t=291179 .
Podobno jeden z najśilniejszych stymulantów który ustępuje miejsce tylko czystej metamfetaminie.
Po przyjęciu wystrzela na 24-48h albo i więcej.

You want my current opinion? For a real stimulant LOVER, this stuff is second only to 99.8% crystal meth. At higher doses, there's little difference in the feel or effects. It is INTENSE. You should see what my lab monkeys do while on it...

Maybe I shouldn't have said that, but I warn readers: If you're even a little bit prone to anxiety, paranoia or panic, STAY AWAY. If you can do 72 hours straight smoking crystal and still be able to memorize three chapters of a textbook, you might be a candidate - LOL.

No i status legalny na prawie całym świecie chyba zamówie troche od chińskich chemików, kto sie składa? :-D
Ostatnio zmieniony 21 sierpnia 2007 przez Mayday, łącznie zmieniany 2 razy.

Użytkownik nieaktywny
  • 850 / 10 / 0

Jak tylko pojawi sie na europejskim rynku RC to sprobuje i dam raport. Jak ktos ma namiary na jakiegos rozprowadzacza to prosze na priv.

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Czekoladki z... marihuaną w paczkach za 100 tys. USD

Rozdanie nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej to najbardziej prestiżowa impreza branży filmowej, tymczasem...

• 24 / / 0

Wie ktoś coś więcej o nim ?
Znalazłem po dość atrakcyjnej cenie w szwedzkim sklepie.

• 179 / 2 / 0

• 24 / / 0

Czytałem to, chciałbym się jednak dowiedzieć czegoś od ludzi z H.

• 179 / 2 / 0

Watpie zeby ktos mial doczynienia z desoxy tutaj. Ja chetnie bym sprobowal ale odstrasza mnie dlugosc dzialania (16h?)

Jezeli chodzi Ci o sklep ***-** to wydaje mi sie ze to jest sciema. Ale mozna zaryzykowac, duzo sobie nie zycza za 1 "tripa".
Ostatnio zmieniony 27 stycznia 2008 przez MrMeth, łącznie zmieniany 2 razy.

• 24 / / 0

;)

Szkoda że undrug nie działa, nie można sprawdzić czy to scam czy nie;
ale ludzie z bluelight'a musieli to jednak skądś brać.

• 179 / 2 / 0

Tak to juz jest. Kupowanie RC do latwych nie nalezy i nie kazdy sobie z tym radzi.

Jezeli zdecydujesz sie na zakup to powiedz jak to dziala, jak dlugo, czy fajnie i w ogole. Niekoniecznie TR, jakas wzmianke tu. Bede wdzieczny ;)
Ostatnio zmieniony 27 stycznia 2008 przez MrMeth, łącznie zmieniany 1 raz.

Użytkownik nieaktywny
  • 54 / / 0

Zna ktoś jakąś sprawdzoną stronkę z RC do kupienia?
Ja znalazłem Desoxypipradrol na tej stronce:

http://www.bzp-a2.info/en/CNS_stimulants.html

Jak ktoś zna coś lepszego to niech napisze tutaj albo PM

• 461 / 1 / 0

Odnosnie tej stronki to nie widzialem jeszcze nigdzie potwierdzenia, że działają, raczej bym uważał.
Ja może niedługo będe miał troche na testy tej substancji, dam znać jak coś.
Wróć do „Morfoliny, piperydyny”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata