Pochodne dwuazepiny, które nie są dostępne w obiegu medyczno-farmaceutycznym.
ODPOWIEDZ
Posty: 43 • Strona 3 z 5
  • 1358 / 45 / 0
Narkone pisze:
Właśnie zamówiłem od innego vendora i dostałem czerwone tabletki, zawsze były niebieskie. Wy jakiego koloru macie? bo już nie łapię, wcześniej dostałem sampla dikla które były czerwone, a miały być clonazepamem. Nie rozumiem już z tymi kolorami.
Dostałem czerwone i na 100% był to deschloro-etizolam.
  • 100 / 11 / 0
Zgadza się. Niebieskie do 6mg a 12mg najczęściej są czerwone. Mają też trochę inny kształt, są bardziej zaokrąglone od dikla czy klonazolamu.
Away for Xmas and New year eve!! Happy Holidays :extasy:
  • 1358 / 45 / 0
Szkoda tylko, że nie mają podziałki.
  • 44 / 2 / 0
Strangled Cat pisze:
Szkoda tylko, że nie mają podziałki.
Na sranie ci podziałka przecież to w palcach można rozpołowić prawie idealnie na pół.
  • 1513 / 22 / 0
Nie jest tak łatwo i przyjemnie - są dosyć kruche - zawsze dzielę się z mrs_b na pół nożem ale jak bym miał zostawić na później to miałbym już nieco problemiku.
mr_b∩ʁbꞁө
  • 1358 / 45 / 0
annabiernat pisze:
Strangled Cat pisze:
Szkoda tylko, że nie mają podziałki.
Na sranie ci podziałka przecież to w palcach można rozpołowić prawie idealnie na pół.
Moje były twarde jak kamień.

Ps. Też mie zauważyłem żeby podzialka miała jakiś wpływ na sranie
  • 44 / 2 / 0
Jak są twarde jak skała w wy panowie macie trudności z rozpołowieniem to warto mieć w zanadrzu małe szczypczyki ucinaki.

PS.gdzieś czytałam na forum że po rozpołowieniu nożem druga połówka tabsa teleportuje się do odległej krainy Nibylandii z której już nie powraca.
  • 1513 / 22 / 0
Ma ktoś większe doświadczenie z tą substancją?

Ciekawe - zazwyczaj 9mg moja dziewczyne zcinało już mocno, a ostatnim razem nie porobiło nas zbyt mocno (po miesięcznej przerwie). Dziś 12 (po tygodniu od ostatniego) też nie działa jakoś mocno. Tak długo trzyma tolerka czy raczej czasteczka nie jest zbyt trwała?

Alko pijemy max 2x w tygodniu - zazwyczaj lekki cydr albo 2 małe piwka.
mr_b∩ʁbꞁө
  • 100 / 11 / 0
nie wiem, może macie jakieś słabe tabletki. U mnie mogą leżeć długo i jakoś tolerancja mi nie podskoczyła zbytnio. Czasem zjem 8tabsów po 6mg ale za kilka dni po jednej już czuję się jak trzeba.
Ogólnie to zauważyłem tylko większe rozdrażnienie ale ja tego szamię setkami więc może to być efekt odstawienia.

Up:

Po dłuższym używaniu magia może nie znikła tolerancja jakoś mocno nie wzrosła, ale już z nimi skończyłem. Przerobilem około tysiąca sztuk. Pojawiły się straszne problemy z pamięcią no i jak to przy benzo ekstra wpierdalanie do alko i innych dragow. Bóle głowy wątroby nerek, ogólne rozdrażnienie nawet po zażyciu. Dość dziwny profil działania. Odstawienie nie jest jakieś tragiczne a objawy ustępują tj. Od razu. Na chwilę obecną wspomagam się rolkami 5mg do snu i nie potrzebuje już tego gowna więcej.
Może przy doraźnym stosowaniu np. Do mdma sprawdza się doskonale! I to chyba najlepsze połączenie.
Away for Xmas and New year eve!! Happy Holidays :extasy:
  • 1358 / 45 / 0
Niech któryś z vendorów w końcu to sprowadzi, najlepsze rc benzo z jakim miałem do czynienia (a testowałem chyba wszystkie). Wyjątkowo przeciwlękowe benzo - alpra, etizolam i inne rzeczy się chowają, czujesz się po tym jak młody Bóg. O jego sile może świadczyć też, że w mgnieniu oka przerwał psychozę po-alfianą.
SESH
ODPOWIEDZ
Posty: 43 • Strona 3 z 5
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.