Pochodne dwuazepiny, które nie są dostępne w obiegu medyczno-farmaceutycznym.
ODPOWIEDZ
Posty: 43 • Strona 2 z 5
  • 578 / 13 / 0
To mnie właśnie interesowało - odczuwalna moc.
Na wiki 6mg deschloro = 3mg etizolamu, a odczuwalne wg Ciebie 6mg deschloro = 1mg etizolamu.
Burial - Archangel (Uppermost Rework)
  • 100 / 11 / 0
Mi się wydaje, że wiki mówi prawdę. Wczoraj około 18 przed wyjściem z pracy zarzucilem 1mg etizolam.
W ciągu 2-3 godz wypiłem z kolegą 3 piwa i dorzucilem 6mg deschloroetizolamu. Zrobiło się bardzo fajnie lepiej niż po 1mg etizolamu. Wiec w kolejnej godzinie wrzuciłem jeszcze jedna 6mg deschloroetizolamu no i nie pamiętam jak zasnąłem co wrzuciłem na fb. Amnezja jak po dobrej dawce alpry. Ale to nic, rano tak mi się dobrze spalo ze zadzwoniłem do pracy, że przyjdę na popołudnie.
Około 12 dziś wrzuciłem jeszcze jedna 6mg i powiem wam, że w mojej opinii 6mg robi nawet bardziej niż 3mg jak dla mnie. To znaczy ze po 3mg a nawet więcej etizolamu nie byłem tak uje%any jak po 6mg deschlory. Siedzę teraz w pracy i mam wyjebke bo ciężko mi ruszać nogami gdzie takie stany pojawiały się po 5mg etizolamu u mnie. Do tego jest bardziej nasenny niż etizolam, za to minus :-)

@update:

Wkręca się ładnie, tak jak xanax tylko z dłuższym działaniem. Zaobserwowałem też duży potencjał uzależniający w mojej opinii dość niebezpieczne. Po około 10godz schodzi, zaczyna boleć głowa i trzeba dorzucić choć 6mg żeby lepiej się poczuć (uczucie odchodzenia mięsa od kości, wręcz otumanienie i depersonalizacja- zawroty głwy). Po 12mg zajebiste samopoczucie rozluźnienie i powrót do stanu wejściowego. Oparłem się 3 godziny i dorzuciłem jedną bo zwolnilem się wcześniej z pracy leżałem w łózku i stan porównywalny do zjazdu od stimsów. Uważajcie, ja teraz będe redukował dawkę do diazepamu. Warte i ciekawe rc benzo, ale łatwo się wjebać :old: .
Wrzucam zaraz etizolam. Rekreacyjnie deschlora może tak, ale się nie da bo jest po prostu zajebiste :-D

@update: Kocham ♥ co do substancji to popomieszałem jakieś 18mg deschlory z diklazepamem ok.4. Dobre połączenie i pluszowa faza. Totalna wyjebka :heart:
Coś co polecam :yay:
Ładnie mnie odstresowało po pracy rzuciłem ją nawet. A jakaś nie całą godz temu dzwonił manager żeby wrócić bo mnie potrzebują. Hahaha pozytywnie nastraja, w mniejszych dawkach bp.6mg plus 1 wychodziło by na co dzień, albo co parę dni na sytuację to lepsze niż te otumaniujace ziołowe :zzz:
Polecam.
Away for Xmas and New year eve!! Happy Holidays :extasy:
  • 581 / 89 / 6
Wg mnie to 2mg deschloro = 1mg eti jeśli o moc idzie, ale to może subiektywne bardzo. Na razie miałem przyjemność jednego pilla 12mg i bardzo zadowolony byłem. Działanie bardziej anksjolityczne niż etizolamu na pewno, gdzieś koło klonazolamu bym położył pod tym względem. Jakoś w szczegóły nie za bardzo mi się chce wchodzić, bo żaden ze mnie benzożerca, ale czas działania ok 8h, wejście po 0,5-1h, uspokojenie mocne, nasennie bardzo wyraźnie, mięśnie to zwisały ze mnie jak worki z galaretką (dobrze że jakoś dużo ich nie mam). Próbować i oceniać, a nie się opierdalacie. Jak dla mnie bomba.
"moja jaźń w wyniku zawirowań stereofonicznych rozbiła się na 2 różne osoby,
obie pozbawione 'ja'.
To było umiarkowanie zahaczające o nieprzeciętność."

Najpierw masa, potem kwasa
  • 1513 / 23 / 0
Dla mnie optimum to 9mg a zazwyczaj wrzucam 1,5 etizolamu - wyglądam podobno wtedy dosyć trzeźwo, Moja partnerka natomiast po takiej dawce ma już dosyć mocno - lekko traci równowagę, plącze jej sie język, Głowy jakoś szczególnie mocnej do alko nie mam, często czuje sie nieco trzeźwiejszy na bzd - choć to może złudzenie i chochlik kuszący na dorzutkę.

Próbowaliśmy też 12mg - miałem już dość mocno ale całkiem ładnie posprzątaliśmy mieszkanie + miks z 5f-akb48

Senność na wejściu jest dosyć mocna - jak się szybko nie zbierze dupy do działania to łatwo przysnąć. Śpi się potem też bajka. Na pusty żołądek pierwsze efekty czujemy już po kwadransie. Calość działania zamyka mi sie prawie w 18h (następnego dnia w robocie do południa czas mi spierdala szybciutko).
mr_b∩ʁbꞁө
  • 539 / 35 / 0
rzabanakwasie pisze:
Próbować i oceniać, a nie się opierdalacie.
tak, ale tylko jeden nasz vendor ma to w ofercie, a ostatnio komentarze o nim nie najlepsze :wall:
  • 1358 / 45 / 0
12mg rozpierdala etizolam na kawałeczki. Działa o wiele dłużej, przyjemniej - bardzo dobry nastrój, jednocześnie jest 'trzeźwo' i prospołecznie jak po eti. Połączenie z alko świetne. Nasenne działanie średnie, ale na tym to mi najmniej zależy.
  • 100 / 11 / 0
W mojej opinii chłopaki, to czuć już od 15minut zależy na co zjadłeś. Różni się tym od etizolamu że jest dużo lepszy jeżeli ktoś szuka działania pro społecznego to 3mg wystarczy. Bo mnie 6mg łamie, zajebiste uczucie choć czasem nie komfortowe miękkich nóg i chęć rozmowy. W tym dyskwalifikuje eti. Ale jak pisałem zamula na sen mocno. Dobry nastrój to do 10 godzin zaobserwowałem. W połączeniu z alko ostrzegam!! powoduje zajebistą amnezję.
Ogólnie bardzo dobre benzo polecam.
Away for Xmas and New year eve!! Happy Holidays :extasy:
  • 334 / 6 / 0
Hmmm, Ciekawie to wyglada. Wreszcie szykuje sie godny rywal dla clonazolamu.
Pytanie tylko jak beda wygladac ceny, bo dawkowanie to widze, ze jest okolo 10-15 razy wyzsze niz clono :)

Rozumiem ze w polsce na razie tylko jeden vendor to sprzedaje -ten specjalizujacy sie w benzo wlasnie?

Pytania/odpowiedzi na temat dostępności proszę umieszczać w dziale sprzedawcy mr_b
  • 100 / 11 / 0
Właśnie zamówiłem od innego vendora i dostałem czerwone tabletki, zawsze były niebieskie. Wy jakiego koloru macie? bo już nie łapię, wcześniej dostałem sampla dikla które były czerwone, a miały być clonazepamem. Nie rozumiem już z tymi kolorami.
Away for Xmas and New year eve!! Happy Holidays :extasy:
  • 1513 / 23 / 0
Napisz do vendora maila - mało kto Ci tu wywróży - nie warto ryzykować.
mr_b∩ʁbꞁө
ODPOWIEDZ
Posty: 43 • Strona 2 z 5
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.