Dział służący omawianiu marszy, petycji i innych form aktywności obywatelskiej.
ODPOWIEDZ
Posty: 151 • Strona 14 z 16
  • 98 / / 0
Ludzie strzelają i będą strzelać z ucha.
Dają się zastraszyć temu frajerstwu.
I jak wyżej, używanie słów " dobre i to" jest frajerstwem i skoro tak piszesz to pewnie pierwszy byś się spruł byle by nie mieć przejebane.
Ale niektórzy są sami sobie winni, skoro sprzedają bake 15 latkom -.-
Uwolnijcie swój umysł na zawsze
Niech sam wybiera co ważne.
  • 80 / 1 / 0
Dokładnie i tak będzie wyglądać depenalizacja, sprzedasz - wyjdziesz. A jak nie to wpierdol przez 24h, a jak na 48 to przejebane całkiem, znam typów co niby wielkie prawilniaki a jak poszedł na 48 to wypierdolił wszystkich od których kupował a na dodatek nie mógł chodzić, nie słyszał, szczał krwią i ostatecznie spierdolił z mamą do irlandii bo bał sie "gniewu ulicy". Albo legalizacja albo won, przez te depenalizację tylko sie zwiększy police brutality.
  • 3527 / 36 / 0
Różne cuda dzieją się na komisariatach %-D
Do depenalizacji jeszcze dłuuuuga droga ja tego nie widzę w czasie mojego życia, może kolejne pokolenia odczują poprawę, ale nie my kurwa :-/ :-/ :-/ :-/
  • 111 / 6 / 0
Uwaga! Użytkownik totem500 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1187 / 206 / 23
Lepsza jest depenalizacja niż legalizacja. Różnica zasadnicza pomiędzy lewicą a prawicą jest taka, że lewica chce uzasadniać dlaczego coś ma być legalne a prawica (wolnościowcy) mówi, że państwo nie powinno się w ogóle wtrącać kto co robi ze sobą dopóki nie narusza wolności innych osób.
  • 11585 / 2237 / 0
Prawica (czyli PiS) to w naszym kraju "wolnościowcy"?
  • 4581 / 2101 / 1
PIS to socjaliści, a nie żadna prawica. Jedyny element prawicy u nich, to dodawanie do każdej nowej nazwy instytucji przymiotnik "narodowa". No i jeszcze finansowanie RCC z budżetu państwa.
  • 1187 / 206 / 23
PiS kulturowo jest centroprawicą, ale bliżej centrum z czego dużo gadają, ale w sumie to prawie nic nie robią oprócz mówienia. Po prostu wycierają mordy krzyżem i flagą, żeby zdobyć poparcie. Gospodarczo są skrajną lewicą.
  • 199 / 13 / 0
I co przerażające, zdobywają je. Ludzie są ślepi.
  • 293 / 10 / 0
04 lipca 2021DexPL pisze:
PIS to socjaliści, a nie żadna prawica. Jedyny element prawicy u nich, to dodawanie do każdej nowej nazwy instytucji przymiotnik "narodowa". No i jeszcze finansowanie RCC z budżetu państwa.
to w takim razie narodowi socjaliści %-D
ODPOWIEDZ
Posty: 151 • Strona 14 z 16
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.