Dział służący omawianiu marszy, petycji i innych form aktywności obywatelskiej.
ODPOWIEDZ
Posty: 151 • Strona 12 z 16
  • 1530 / 6 / 0
Palikot=PO. Jakiś czas temu wyskoczyli z nierealnym i zajebiście populistycznym dla ćpunów postulatem legalizacji 50g mj. Takie coś nie przejdzie, a dobry ojciec narodu Donald Tusk będzie mógł sobie punkty nabijać jako obrońca naszych dzieci. Wątpię, aby Palikot zalegalizował w tym kraju cokolwiek nawet jak wygra następne wybory - przecież ludziom, którzy za nim stoją zależy na tym aby to było nielegalne. Oni nie chcą się dzielić zyskami z państwem.
"Przyszła wojna będzie wojną niewidzialną Dopiero gdy dany kraj zauważy że jego plony uległy zniszczeniu jego przemysł jest sparaliżowany jego siły zbrojne są niezdolne do działania zrozumie nagle że brał udział w wojnie i że tę wojnę przegrywa"
  • 801 / 7 / 0
Początkowo chciałem z Tobą się tylko poprzepychać na temat limitów.. Ale czytam dalej i co ja pacze..
John Stuart Mill pisze:
Wątpię, aby Palikot zalegalizował w tym kraju cokolwiek nawet jak wygra następne wybory - przecież ludziom, którzy za nim stoją zależy na tym aby to było nielegalne.
Beata Kempa pisze:
Panie Balicki, którą mafię pan dziś reprezentuje?
Nie popadajmy w paranoje, co? "Oni", politycy nie muszą być wrogami społeczeństwa wcale. Może niektórzy chcą nam pomóc.

Co do limitów. Ile Twoim zdaniem było by dobrze? 1, 2, 5 gram? 50 sztuk to "mniejwiecej" plon z krzaka, jak dla mnie zupełnie spoko limit bo właśnie taki pozwolił by mi się uniezależnić od dilera. Żaden mniejszy na to nie pozwoli. A chyba to chcemy osiągnąć, tak? Zlikwidowanie narkobiznesu, mafi?
Nie bierz RC. Spróbuj konopi! Prof. neurofarmakolog Jerzy Vetulani rekomenduje profilaktycznie na osteoporozę.
Lekarze od tysięcy lat propagują cannabis, już 5000 lat temu na Kujawach palono ziele.

Forbes goo.gl/ExUXOT: MACZANY ZABIJAJĄ
  • 1530 / 6 / 0
Wystarczy widzieć jacy ludzie siedzą za Palikotem i kogo on tak naprawdę reprezentuje by dojść do tych prostych wniosków. Poza ćpunami, biseksami, antyklerykałami czy innymi homosiami siedzi tam stary beton partyjny, który robi na polityce interesy mniej lub bardziej legalne.

Skąd przekonanie, że on chce nam pomóc? Mamy krótką pamięć? Sam głosował za delegalizacją dopalaczy - wtedy kiedy poleciały ziółka o wiele łagodniejsze od mj typu dream herb, kava-kava, (uznawana na zachodzie za dobry antydepresant) i jeszcze kilka smart dragów. Teraz on ma zalegalizować czy depenalizować zielsko...? :rolleyes: Jeszcze warto prześledzić jego poczyniania - ten człowiek już był po każdej stronie i prawie w każdym ugrupowaniu. Zawsze wodził za nos, a potem swoich wyborców robił w chuja...

Wskazuję tylko, żę postulat 50g w naszych warunkach jest populistyczny i nierealny. Dziś 3 lata za 0,5g a jutro spokojnie będzie można z 50g?! Nie ma takiej opcji. Pewnie jeszcze będzie wyskakiwał kilkakrotnie z takimi rewelacjami, aż pod koniec kadencji, albo na drugą przejdzie jakaś racjonalna ilość odpowiadająca naszym warunkom. W Czechach czy innych krajach także nie robiono takiego przeskoku. Najpierw organy ścigania przymykały oko, potem wytyczne z centrali, a na końcu ustawa. Tak było w Czechach.

Może my chcemy zlikwidowania narkobiznesu i mafii, ale nie on. Co to za ptak co własne gniazdo kala? Mafie na całym świecie płacą politykom za to by narkotyki były nielegalne (części konserwatywnych polityków ze szczątkową wiedzą nt dragów nawet nie trzeba płacić-pis), nawet im to odpowiada, bo mają wtedy z czym walczyć. Podobnie gdyby wprowadzono legalizacje to Palikot nie miałby o co już walczyć. I pamiętaj, że nie trzeba przepychać ustawy aby można było sobie spokojnie to i owo posiadać. Wystarczy dać wytyczne aparatowi ścigania co miało miejsce w takich Czechach.
Ostatnio zmieniony 26 grudnia 2011 przez John Stuart Mill, łącznie zmieniany 1 raz.
"Przyszła wojna będzie wojną niewidzialną Dopiero gdy dany kraj zauważy że jego plony uległy zniszczeniu jego przemysł jest sparaliżowany jego siły zbrojne są niezdolne do działania zrozumie nagle że brał udział w wojnie i że tę wojnę przegrywa"
  • 928 / 4 / 0
czy wszyscy politycy na swiecie to kurwy i zlodzieje?
znasz Jasiu jakiegos uczciwego wmiare?
  • 1530 / 6 / 0
Większość.
Paru by się znalazło. Nawet jednego teraz mam na myśli ;) ale on akurat jest zgnojony - tak właśnie kończą ci uczciwi w tym biznesie. Jak nie można kogoś kupić to trzeba go zgnoić i zrobić z jego wariata. Brutalny, wstrętny świat.
"Przyszła wojna będzie wojną niewidzialną Dopiero gdy dany kraj zauważy że jego plony uległy zniszczeniu jego przemysł jest sparaliżowany jego siły zbrojne są niezdolne do działania zrozumie nagle że brał udział w wojnie i że tę wojnę przegrywa"
  • 141 / 2 / 0
John Stuart Mill pisze:

Wskazuję tylko, żę postulat 50g w naszych warunkach jest populistyczny i nierealny. Dziś 3 lata za 0,5g a jutro spokojnie będzie można z 50g?! Nie ma takiej opcji.
To oczywiste. Nie wiem jakim trzeba być głąbem, żeby wierzyć w te farmazony Palikota. Dojebał w kampanii jakieś bzdury o legalizacji, a ciemnota nie mająca pojecia o polityce, umowach międzynarodowych i ustawodawstwie to łyknęła i myślała, że za 2 miesiące otworzą w PL kofiszopy. Durnie. Przez najbliższe 4 lata nie zmieni sie NIC pod tym względem. Może potem jakims cudem nastąpi depenalizacja, ale nie liczcie na to zbyt szybko.
  • 217 / 1 / 0
Ja pierdole. Z takim nastawieniem społeczeństwa nigdy nie będzie depenalizacji. Mają siano w głowie.
http://www.youtube.com/watch?v=cibOj1U0 ... re=related
  • 1176 / 15 / 15
Zamiast narzekać, edukujcie wszystkich dookoła. Ja mam na koncie już przynajmniej 2-3 osoby, które tylko i wyłącznie dzięki mnie zaczęły wręcz domagać się depenalizacji, wcześniej będąc "przeciwnikami narkotyków". A to już 2-3 osoby mniej po stronie "tamtych", a 2-3 więcej po naszej. Chcesz zmieniać świat - zacznij od siebie i swojego otoczenia. I pamiętajcie, że siła argumentów jest zdecydowanie po naszej stronie.
Uwaga! Użytkownik WaWe nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 217 / 1 / 0
Palikot chce palić marihuanę w Sejmie. W pechowym pokoju 143.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... howym.html
  • 217 / 1 / 0
Joint w Sejmie? "Przekraczanie granic w interesie publicznym"
Film w linku http://www.tvn24.pl/-1,1732038,0,1,join ... omosc.html
ODPOWIEDZ
Posty: 151 • Strona 12 z 16
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.