Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 522 • Strona 50 z 53
  • 39 / 2 / 0
Dobrze wiedzieć cena lepsza dawkowanie niższe... Czyli substancja ogolnie bardziej wydajna. A tolerka pewnie szybko skacze. Jak z cisnieniem na dorzutki?
  • 2910 / 772 / 5
Da radę przestać.
KONKURS DLA HAJPOWICZÓW!!!!
https://hyperreal.info/talk/topic76147.html
KONKURS DLA HAJPOWICZÓW!!!!
  • 2566 / 25 / 0
Strasznie chujowo na mnie dziala.
Okropna substancja.
Najgorszy dysocjant jaki kiedykolwiek brałem.

Co to kurwa jest za scierwo.
Strasznie obniża wibracje

Cholerstwo tylko do kibla sie nadaje w moim przypadku.

Kròl dysocjantòw tylko jeden DXM, jego królową ketamina.
3 meo PCP to ich niesforny syn
3 meo pce kochana córeczka
MXE to samo
45 Potem wszedł do świątyni i zaczął wyrzucać sprzedających w niej. 46 Mówił do nich: «Napisane jest: Mój DOM będzie domem modlitwy, a wy uczyniliście z niego jaskinię zbójców»9.
  • 500 / 26 / 0
@SabuSebe Obniża wibracje?
  • 2910 / 772 / 5
Czytaj: miał krzywą fazę i się trochę cyka.
KONKURS DLA HAJPOWICZÓW!!!!
https://hyperreal.info/talk/topic76147.html
KONKURS DLA HAJPOWICZÓW!!!!
  • 500 / 26 / 0
Niech sobie zrobi kompensacje wibratorem xD
  • 2910 / 772 / 5
Uwaga, wpis może być ciężki do przeczytania, bo się porobiwszy.
Miał ktoś ostatnio DCK? Bo dostałem dziś i nie jest takiego chujwiejakiego koloru, tylko (ale dziwny wyraz) czyste kryształki, do ketaminy podobne. Robi wybornie %-D
rsz_edited_20201118_133524.jpg
------------------------------------------------------------

Scalonko poproszę 🥰
Smakuje jak ten chiński żółty sort, robi robotę w mniejszych dawkach niż beżowy piasek, jednak jakby szybciej schodzi. Z drugiej strony jestem na 3 (!)mg diazepamu i wrzucam po 10mg oral. Nigdy tak mało nie wrzucałem chyba, więc może być po prostu brak porządnego pierdolnięcia.
Profil działania taki jak zawsze czyli IME po 10-20 minutach wejście, dosyć gwałtowne zresztą, peak łagodny - jak przy stabilizacji MDMA kiedy już jesteś wystrzelony i nie wchodzi dalej, zejścia jeszcze nie uświadczyłem. I cyk dorzutka.

------------------------------------------------------------

W sumie pięć razy zarzucałem, do dwunastu miligramów na raz. Bardzo miło i przyjemnie było. Melancholia i uczucie bycia nastolatkiem również się pojawiły, chociaż na chwilę. Oglądanie w pewnym serialu ludzi zmuszonych do wpierdalania swoich towarzyszy, których uprzednio musieli zabić - grubo. Bardzo psychotyczny klimat, do tego te wynaturzone głowy, trzęsąca się ćpunka i lejąca się krew. Mrrrrau 😻
Jutro lub pojutro test DMXE! Nie będzie co zbierać bejbe!

Scalono trzy posty na prośbę użytkownika. - {owerfull}
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
KONKURS DLA HAJPOWICZÓW!!!!
https://hyperreal.info/talk/topic76147.html
KONKURS DLA HAJPOWICZÓW!!!!
  • 54 / 11 / 0
Zamówiłem 0,35g deschloroketaminy i przetestuję to porządnie, bo pierwszym razem poszło za mało, drugim za dużo.
  • 54 / 11 / 0
Przetestowałem to i jest to nawet spoko w małych dawkach daje fajną lekką kolorową dysocjację. W większych dawkach, też było nawet spoko, raz po około 40mg sniffem doświadczyłem stanu okołodziurowego, który był nawet spoko, kolorowy, raz miałem nawet bardzo realistycznego OEVa, że jestem w jakimś pałacu :D Często zdarzało mi się zamykać oczy i teleportować do różnych miejsc. Przy wchodzeniu w ten stan okołodziurowy, czułem jak powoli znieczula mi poszczególne części ciała blokując je a jednocześnie nie pozwalając za daleko odlecieć. Było bardzo miło i kolorowo. Jednocześnie brakuje mi w tej substancji tego polotu, jaki ma 2’-oxo-pce, tej magii. Jest fajnie, miło kolorowo ale jakby szału nie ma. Może to kwestia nabijania tolerki
waleniem pierw małych dawek. Ogólnie fajna substancja do rekreacyjnego użytku, lepsza jak 2f-dck pod tym względem, ale brakuje mi w niej tej głębi co ma 2’-oxo-pce. Szkoda, że nie udało mi się osiągnąć DCK-hola.
  • 228 / 30 / 0
Raz, gdzieś w październiku, po waleniu per rectum bodaj 0,5g w jedną długą noc z dużą tolerką(+100mg do hole) odczułem, że struć się da wszystkim, nieprzyjemny trip i brak kontroli nad kolejnymi dorzutami tylko po to żeby osiągnąć upragniony stan(który nie nadszedł), gdzie dwa dni po czułem sie jakbym unosił sie w powietrzu siedząc w fotelu, wizja totalnie rozjebana, tak że tripując w sobotę, nie moglem isc do roboty w jeszcze w poniedziałek + kompletny brak apetytu.

To był mój jedyny taki wybryk z dysocjantem i również była to końcówka ciągu, bo reszte roztworu wylałem do kibla. Ze smutkiem i pokorą.

Piękna substancja, jednak już nie dla mnie. Nauczyła mnie odpowiedzialnie ćpać dyso i teraz latam raz na miesiąc/dwa tygodnie. Tolerka spadła z pojebanie dużej na moderate bym powiedział, ale to mi akurat odpowiada.

Peace
ODPOWIEDZ
Posty: 522 • Strona 50 z 53
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.