Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych a także o substancjach pochodzących z organizmów zwierząt.
ODPOWIEDZ
Posty: 172 • Strona 16 z 18
  • 1127 / 206 / 7
05 stycznia 2019vortexxix pisze:
przy waporyzacji/paleniu nie da się przerobić tyle, żeby zadziałała. Tylko ekstrakty dają szansę na jakieś efekty (ale i tak, mj-like działania bym się nie spodziewał, nie ten kaliber).
Czy zrobienie ekstraktu izopropanolem + ew. doczyszczenie przez rozpuszczenie tłuszczów w eterze naftowym (i ich wylanie do kanalizacji) da działający produkt końcowy?
Życie to trip, więc dbaj o set&setting.
ENTEOGENY PRAWEM, NIE TOWAREM!
Układ nagrody kurwą jest.
  • 665 / 68 / 22
Kiedyś miałem lekkiego kaca po 6 piwach i zaparzyłem sporą dawkę damiany. Jakież było moje zdziwienie, bo kac zszedł i poczułem fazę podobną do ekstazynki. I choć jestem rockmanem z zadowoleniem oglądałem festiwal Eurowizji... :mniam:
  • 150 / 33 / 0
Haha, pozdrawiam jako również wielbicielka rocka. Aczkolwiek nie wiem czym musiałabym się naćpać, żeby oglądać Eurowizję (wyjątkiem była ta gdzie grało Lordi). Żeby nie było komplego offtopu to diamiana jest bardzo sympatyczną roślinką, która daje delikatną ale przyjemną fazę bez efektów ubocznych. I herbatka z niej jest nawet dość smaczna. Nastrój poprawia, libido delikatnie podniesione ale chyba nie aż tak jak podobno damiane z tego wychwalają). Polecam łączyć z ziołem albo kanną(roślinką nie kannabiodami, żeby nikomu się nie pomyliło, ja używam mieszkankę kilku ekstraktów z kanny pod nazwą Gold Rush przywiezioną z Holandii)
  • 38 / 6 / 0
Na mnie mocny napar działa delikatnie, ale tylko na pusty żołądek. Palenie nie daje żadnych efektów, niezależnie od ilości. Myślę jeszcze nad ekstraktem.

Za jakiś czas może będę kupować waporyzator. Używał ktoś vapcapa do damiany? Daje radę?
  • 711 / 167 / 0
@kedd Miałem waporyzator stacjonarny starego typu, taki z gumową rurką, bańką szklaną i drucianą siateczką. damiana się w nim regularnie zapalała, przy 205 oC było praktycznie pewne, że skończy się to dymem i płomieniem ;) więc raczej trzeba mierzyć w niższe temperatury waporyzacji.
  • 5 / / 0
Dużo osób tutaj pisało o nalewkach, które mocniej działają od samego naparu dzięki alkoholowi, który wyciąga więcej dobroczynnych substancji i stąd moje pytanie. Czy można pójść na skróty i zamiast czekać miesiąc z robieniem nalewki nie można po prostu zalać dajmy 10 gramów suszu 50ml wódki i potem tego normalnie zaparzyć? Czy po prostu szkoda kasy na alkohol, bo zioło nie będzie miało czasu się rozwinąć. Próbowaliście?
  • 4 / / 0
Panowie, ciężkie pytanie! Nie zaleca się przyjmować damiana z lekami zawierającymi progesteron. Czy tyczy się to też tabletek antykoncepcyjnych? Macie jakieś info na ten temat?
  • 13 / / 0
Próbowałem waporyzacji urządzeniem Fenix Mini, damiana w połączeniu ze Skullcap i klip dagga. Temperatura 180 stopni, a także 221 stopni. Kilkukrotne nabicie komory: zero efektów. Takiej samej kompozycji ziół użyłem do przyrządzenia nalewki na wódce z tequila oraz sokiem cytrynowym. 3/4 1 litrowego słoika wypełniłem wspomnianymi ziołami i zalałem alkoholem. Za 2 tygodnie degustacja, lecz po zawodzie jakiego doznałem z waporyzacją nie oczekuję żadnych efektów. Wiem natomiast, że smak będzie nie do zniesienia.
  • 4 / / 0
Ekstrakt 20:1 1g wymieszane z woda i wypite do tego zwaporyzowany różowy lotos czuć było dobrze lepszy humor i do tego ciężkie oczy, około 10h później sniff 300mg z podejsciem ze nic nie poczuje lecz znowu miałem efekt ciężkich oczów i poprawę humoru minęło po około 20/30minutach nos bardzo zatkany nie był raz wodą przepłukałem
  • 29 / / 0
Kupilem 200g i planune zalac spirytusem. Nie wiem jakiego smaku sie spodziewac, moze warto dodac jakis cukier czy ekstrakt z wanilii?
ODPOWIEDZ
Posty: 172 • Strona 16 z 18
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.