Czy zioło mozna żuć?

Metodyka, przygotowanie, oraz logistyka gotowania, palenia, lub waporyzacji.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

Użytkownik nieaktywny
  • 46 / 2 / 0

Witam

Mam takie pytanie, chcę się dowiedzieć na przyszłość - czy zioło można żuć, tak jak Szałwię teoretycznie można, i jak to robić dokladnie aby uzyskać należyty efekt? Jestem przeciwnikiem palenia czegokolwiek, a tym bardziej ja sam nie chcialbym niczego palić. Tytoniu też. To zdecydowanie zbyt szkodliwe. :/

Pozdrawiam. :)

Użytkownik nieaktywny
  • 424 / 3 / 0

Żuć to chyba nie bardzo, ale przecież można zioło jeść :-) Mieszasz z tłuszczem (w nim rozpuszcza sie THC), powiedzmy smażysz w dużej ilości masełka i potem takie masełko jesz. Albo gotujesz w mleku. ALbo do jogurtu można dodać. Dłużej wchodzi, mocniej i dłużej działa, tylko trochę więcej trzeba niż zwykle. Ale i tak jeden gram chyba starczy by się...ujarać? ujeść?

Antynarkotykowe reality show

Festyny, kolonie i pogadanki – tak wygląda w Polsce profilaktyka antynarkotykowa. Jerzy Afanasjew rozmawia z dr. Agnieszką Pisarską z Zakładu Zdrowia Publicznego Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Zatrzymana na lotnisku w Pakistanie z 25 kg heroiny7

Lokalne służby poinformowały, że małżeństwu grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności, a nawet kara śmierci.

• 44 / / 0

A to nie jest tak, że do uwolnienia THC z zioła potrzebna jest wysoka temperatura? Dlatego masełko działa, ale żucie raczej nie.

• 14 / / 0

No chyba nie bo do jogurtu mozesz dodac a tam raczej temperatura niezbyt wysoka :D
Nie kumam po co jesc.. jak zapalisz blanta np. raz w miesiacu to tylko na zdrowie wyjdzie :)

• 3490 / 29 / 0

Zanim wwalisz do jogurtu najpierw musisz na łyżeczce z masełkiem podgrzać.

• 44 / / 0

Podgrzewanie na łyżeczce to chyba słaby pomysł, zważywszy na to, że przygotowując masło (wg. przepisów z sieci) gotuje się to kilka godzin..

bLaNtOnAtOr: niektórzy po prostu nie potrafią się zaciągać. dlatego też planuję zrobić niedługo masełko, coby moje dziewcze poczuło co takiego mnie w zielu kręci.:] zresztą - naprawdę jesteś w stanie zapalić tylko raz w miesiącu jak masz towar?:> u mnie 'raz dziennie' to i tak spore poświęcenie.:P

Użytkownik nieaktywny
  • 472 / 8 / 0

No panowie, jaracie to zioło a nie wiecie takiej prostej rzeczy. Tak jak Fidolip mowi - jakby to tak prosto działo, to by się kupowalo zielone, bralo topy i się jadło. Alo pokruszone dodawało do koli, nie wiem, to nie scierwo, no co wy.

• 14 / / 0

nie pialem ze pale raz w miesiacu tylkoze proponuje to autorowi postu. Nie jestem pewien czy trzeba to podgrzewac do jogurtu w kazdym badz razie znajomy jadl z haszem i go zrobilo :)

• 750 / 7 / 0

Podgrzewać? Chyba tylko po to, żeby THC lepiej się rozpuściło w masełku.

THC nie potrzebuje wysokiej temperatury do uwolnienia. Zastanawia mnie tylko, co się dzieje z takim THC rozpuszczonym w tłuszczu już w naszym żołądku. Tłuszcz zostaje rozbity, a co wtedy z naszym tetrahydrokannabinolem? Any1 knows? ;]

aml

Użytkownik nieaktywny
  • 34 / / 0

nalewke zrobic, zalatwic spirolu, zalac, dodac przypraw, poczekac miesiac, przefiltrowac, rozcienczyc, wypic.
Wróć do „Sposoby konsumpcji”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata