Czy zioło mozna żuć?

Metodyka, przygotowanie, oraz logistyka gotowania, palenia, lub waporyzacji.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

• 44 / / 0

Z tym jogurtem to działa tylko hasz (czyli zioło jakoś już przetworzone), czy zwykły towar też?

• 750 / 6 / 0

Oczywiście, towar też...

3ddd2k, a nie lepiej ekstrakcję potwórzyć kilkakrtonie? Albo pozniej spalić pozostałe zioło? Czy THC rozpuszcza się w tym oleju aż tak dobrze, że nic już w zielu nie zostaje?

Posiadanie w czynie ciągłym

...czyli pół kilograma marihuany na raty okiem prawnika.

Pregabalina może uzależniać. Matka samobójcy ostrzega

Młody mężczyzna łamie szczękę. Po zakończeniu leczenia skarży się na przewlekły ból, więc lekarze przepisują mu pregabalinę. Pięć lat później chłopak odbiera sobie życie. Zdaniem jego matki to skutek uzależnienia od leku przepisywanego na receptę.

• 5301 / 55 / 0

Jak mozna lubic faze po thc jednoczesnie nie lubic palic? Przeciez ten smak, aromat, szarość unosząca się pokoju....

• 49 / / 0

Towar który zostao na łyżce też wrzucam do jogurtu, "ekstrakcje" przeprowadzam tylko raz i tak wszystko przesiaka tłuszczem i trafia do żołądka wiec straty są znikome.
Można to robić z zielskiem i/lub haszem, wszystko jedno.

• 44 / / 0

pilleater pisze:
(...) ten smak, aromat, szarość unosząca się pokoju....
..rytułał skręcania jointa, celebracja odpalania, podawanie sobie z dobrym kumplem, albo w kółeczku w gronie znajomych, te ostatnie kilka buchów, kiedy mniej doświadczeni patrzą na Ciebie z podziwem, że jesteś w stanie zaciagnąć się głęboko tak gorącym dymem i jeszcze twierdzić, że to przecież najlepsze..;-) ehh.. ja chce palenia!!:-(

ps obecnie pracuję wakacyjnie pod białymstokiem i od ponad miesiąca nie paliłem.;-(

Użytkownik nieaktywny
  • 164 / 5 / 0

Żuć można, pytanie tylko, czy dobrze Klepnie.

• 16 / / 0

Żułem jakiś tydzień temu. Faza taka se. Najważniejsze, że była. Nachodziła pomału. Na apogeum czekałem z godzinę.
Palenie to piękna sprawa, alle mam astmę i jak pale tydzień to ledwo co oddycham bez leków i kaszel jest morderczy. Oto odpowiedź na pytania w stylu "Dlaczego nie zapalić tylko zjeść?". Taka subiektywna refleksja.

• 3491 / 25 / 0

A próbował kto zamiast wrzucić do jogurtu tak po prostu łyknąć to co na łyżce?

• 217 / / 0

.
Ostatnio zmieniony 30 grudnia 2007 przez ChestYakaMarkos, łącznie zmieniany 1 raz.

• 99 / / 0

kiedys dalem kolezance buda do polkniecia(bo nie chciala palic), zadzialalo
Wróć do „Sposoby konsumpcji”
Na czacie siedzi 71 uczestników Wejdź na czata