Czy zioło mozna żuć?

Metodyka, przygotowanie, oraz logistyka gotowania, palenia, lub waporyzacji.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

• 44 / / 0

Z tym jogurtem to działa tylko hasz (czyli zioło jakoś już przetworzone), czy zwykły towar też?

• 750 / 7 / 0

Oczywiście, towar też...

3ddd2k, a nie lepiej ekstrakcję potwórzyć kilkakrtonie? Albo pozniej spalić pozostałe zioło? Czy THC rozpuszcza się w tym oleju aż tak dobrze, że nic już w zielu nie zostaje?

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Olivia Newton-John: marihuana zmieniła jej życie. "Przestałam brać morfinę"

Olivia Newton-John już dwukrotnie ogłaszała zwycięstwo w walce z nowotworem, ale rak piersi powrócił z przerzutami. 70-letnia aktorka opowiedziała o swoich sposobach radzenia sobie z objawami choroby z użyciem marihuany.

• 5304 / 60 / 0

Jak mozna lubic faze po thc jednoczesnie nie lubic palic? Przeciez ten smak, aromat, szarość unosząca się pokoju....

• 49 / / 0

Towar który zostao na łyżce też wrzucam do jogurtu, "ekstrakcje" przeprowadzam tylko raz i tak wszystko przesiaka tłuszczem i trafia do żołądka wiec straty są znikome.
Można to robić z zielskiem i/lub haszem, wszystko jedno.

• 44 / / 0

pilleater pisze:
(...) ten smak, aromat, szarość unosząca się pokoju....
..rytułał skręcania jointa, celebracja odpalania, podawanie sobie z dobrym kumplem, albo w kółeczku w gronie znajomych, te ostatnie kilka buchów, kiedy mniej doświadczeni patrzą na Ciebie z podziwem, że jesteś w stanie zaciagnąć się głęboko tak gorącym dymem i jeszcze twierdzić, że to przecież najlepsze..;-) ehh.. ja chce palenia!!:-(

ps obecnie pracuję wakacyjnie pod białymstokiem i od ponad miesiąca nie paliłem.;-(

Użytkownik nieaktywny
  • 164 / 5 / 0

Żuć można, pytanie tylko, czy dobrze Klepnie.

• 16 / / 0

Żułem jakiś tydzień temu. Faza taka se. Najważniejsze, że była. Nachodziła pomału. Na apogeum czekałem z godzinę.
Palenie to piękna sprawa, alle mam astmę i jak pale tydzień to ledwo co oddycham bez leków i kaszel jest morderczy. Oto odpowiedź na pytania w stylu "Dlaczego nie zapalić tylko zjeść?". Taka subiektywna refleksja.

• 3491 / 28 / 0

A próbował kto zamiast wrzucić do jogurtu tak po prostu łyknąć to co na łyżce?

• 217 / / 0

.
Ostatnio zmieniony 30 grudnia 2007 przez ChestYakaMarkos, łącznie zmieniany 1 raz.

• 99 / / 0

kiedys dalem kolezance buda do polkniecia(bo nie chciala palic), zadzialalo
Wróć do „Sposoby konsumpcji”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata