Czy przyznajesz sie publicznie, że jesteś narkomanem?

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 423 / 84 / 0

Nie muszę, wystarczy że jestem porobiony w każdej sytuacji i otoczeniu od jakiegoś roku codziennie. Praca, studia, DOM. Zaskakujące jest to że poza plotkującym towarzystwem za moimi plecami nie przynosi to żadnych złych konsekwencji, w pracy chwalą i dają podwyżki, na studiach też jedne z najlepszych wyników na roku. Jedyny minus że jestem w środku pustym wrakiem który totalnie się oderwał od ludzkich uczuć, sposobów myślenia, wartości, ale udawać potrafię dobrze. Może kiedyś dostanę Oscara za tę grę aktorską.
  • 1500 / 205 / 0

do czasu wszystko kolego, do czasu

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Jastrzębie-Zdrój: oskarżeni o podanie 14 i 16-latkowi dopalaczy, które mogły ich zabić

14- i 16-latek cudem przeżyli po zażyciu dopalaczy. Prokuratura oskarżyła dwóch dorosłych jastrzębian o spowodowanie u chłopców "choroby realnie zagrażającej życiu".
  • 5690 / 442 / 0

Powiedziałem kilku osobom to odwróciły się od mnie :trucizna:
  • 33 / 7 / 0

Nigdy , tylko sprawdzonym i zaufanym przyjaciolom .
Użytkownik nieaktywny
  • 2 / 1 / 0

Narkoman to człowiek odczuwający totalany głód narkotyku. Nie czuję się narkomanem. Wszystkie substancje biorę dla zabawy, żeby sprawdzić, jaki wywołają skutek.
Ostatnio zmieniony 14 lutego 2019 przez JodaKuntze, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 1186 / 408 / 0

@JodaKuntze Czy pospolity ćpun.
  • 6 / / 0

14 lutego 2019LOBO87 pisze:
@JodaKuntze Czy pospolity ćpun.
:pacman: :pacman:

Ja mysle, ze nie jestem od mlodego wieku wiedzialem, ze chcialbym wszystkiego sprobowac i stad tez te eksperymenty, juz troche rzeczy przerobilem ale jak wglebiam sie w forum to i tak daleko mi co do niektorych.
  • 3077 / 213 / 0

Poczekajcie aż stwierdzicie, że chcecie jednak skończyć z ćpaniem, czy dacie radę - bo to jest sprawdzian. Teraz chcecie ćpać, więc nie wiecie czy jesteście już wjebani czy nie, ale przyjdzie (mam nadzieję) dla was czas, że to się zmieni. Dzień prawdy.
Użytkownik zbanowany
  • 3809 / 419 / 11

14 lutego 2019JodaKuntze pisze:
Narkoman to człowiek odczuwający totalany głód narkotyku. Nie czuję się narkomanem. Wszystkie substancje biorę dla zabawy, żeby sprawdzić, jaki wywołają skutek.
Pożyjemy, zobaczymy.
Tez taki byłem, pewnie jesteś w młodym wieku.
Potem zacznie się uzależnienie, pobyty na detoxach, sorach i oiomach.
Tak zaczynałem narkotyczną karierę.
  • 9 / / 0

Publicznie nie, wg mnie nie warto, budzi to automatycznie jakieś ekstremalnie negatywne skojarzenia u większości osób, z wiadomych względów. Tylko bardzo wąskie grono wie, a i tutaj reakcje są mieszane, tylko za bardzo mi na nich nie zależy.
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 47 uczestników Wejdź na czata