Czy pozwolisz swojemu dziecku brać narkotyki ?

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Użytkownik nieaktywny
  • 138 / / 0

Skoro skłonność do uzależnień może być uwarunkowane genetycznie, to ciekawe na jakiej zasadzie to działa, i od kiedy zaczyna się to wytwarzać bo chyba nie od pierwszego stwórcy konstruktora tylko to po przodkach więc ciekawe ile sięga w tył i czy ryzyko się namnaża, albo w ktorym momencie zapisało się to w DNA? W tkankach kiedy już potrzebują jakiejś substancji? Pewnie odpowiedzi i tak bym nie zrozumiał. Własnemu juniorowi prawilnie gdy zacznie przejawiać oznaki powagi i rozumienia przedstawiłbym zagrożenia, powiedział o iluzji jaką stwarzają o tym, że nie warto w nią wierzyć, bo to jak mydlana bańka i na trzeźwo tego nie powtórzy.(Swoje pozytywne wrażenia zostawiłbym dla siebie a podzieliłbym się jak będzie pełnosprawny emocjonalnie) Wogle, taka rozmowa jest chuja warta i mało znacząca przy wpływie jakie miałoby na niego całe jego życie relacje, kształtowany charakter w tym kompulsywność i naiwność, moda otoczenie fascynacje a ta do narkołyków jest częsta wiadomo. Po co ja to mowie jak każdy to wie, taki mamy klimat dzisiaj u mnie w glowie, chciałem się wypowiedzieć po prostu. Zdrowe relacje na codzień i dawka szczęścia w ruchu np aquaparki i inne takie pierdoły mogłyby dobrze małolata nastroić, jak już będzie nastolatkiem to i tak się nie posłucha, mam nadzieje ze kochałbym go takim jakim jest ewentualnie stetryczeje jak większość zgredów i będę darł mordę, szantażował wypominał i ubliżał, albo ulegnie czarnej magii albo nie, świat pełen pokus, a tak w ogóle to nie chce potomstwa chyba, że będzie 2000+ xD
  • 2026 / 373 / 154

Ja zadbam po prostu o dobrą edukację narkotykową mojego dziecka, uświadomię je na temat zagrożeń wynikających z przyjmowania niektórych narkotyków i będę uczyć redukcji szkód. Wiem niestety po sobie i wielu innych osobach, że jak ktoś bardzo chce spróbować jakiejś substancji i jest zdeterminowany, to zakazy nic nie dadzą.

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Policjanci z Kępic przejęli 5 kilogramów amfetaminy. Była ukryta w wiadrze na dnie jeziora

Patrol policji natknął się na woreczki z narkotykami przy jeziorze w gm. Kępice. Policjanci przeszukali teren i w jeziorze odkryli wiadro, w którym było 5 kg amfetaminy.
  • 4183 / 557 / 11

Celowo bym je uzależnił aby mieć nad nimi kontrolę.
Najlepiej od benzo.
> Jak będziesz grzeczna, to tata da ci tabletkę.
Widziałem kiedyś na takim starym filmie, jak taki gangus uzależnił syna od heroiny. chłopak był całkowicie zależny i ślepo posłuszny ojcu. Wiadomo, że mu tylko chodziło o działkę. Ojca miał w dupie. Na końcu filmu ten syn się zastrzelił.
  • 983 / 140 / 0

Ja kończę kolejne reinkarnacje jako koniec dalszego ciągu wcieleń, i nie chcę mieć potomka. Żyję dla siebie pełnią życia na jaką mnie stać, no chyba że spotkam jakąś kobietę z którą razem zatańczę. Ale rodu już nie przedłużę. To mój stanowczy pogląd od wielu lat a nie chwilowe uprzedzenie.
  • 2760 / 611 / 0

Podobnie, nie przedłużam genów tak spapranych chemią.
  • 232 / 19 / 0

Nie mam dzieci i nie mam zamiaru ich mieć. Przy dzisiejszej kondycji w tym kraju nawet się nad własnymi dziećmi nie zastanawiam.
Gdybym jednak miał, pozwoliłbym im ale pod moją kontrolą, bo i tak sięgnie.
  • 4183 / 557 / 11

23 października 2018london5 pisze:
Celowo bym je uzależnił aby mieć nad nimi kontrolę.
Najlepiej od benzo.
> Jak będziesz grzeczna, to tata da ci tabletkę.
Widziałem kiedyś na takim starym filmie, jak taki gangus uzależnił syna od heroiny. chłopak był całkowicie zależny i ślepo posłuszny ojcu. Wiadomo, że mu tylko chodziło o działkę. Ojca miał w dupie. Na końcu filmu ten syn się zastrzelił.
I teraz widzę, że to zrobił ze mną mój ojciec. Może nie celowo, ale przymykając oko, uzależnił mnie od alkoholu.
  • 155 / 22 / 0

Jakby miał takie predyspozycje to bym mu nawet syntetyzował, ale po "egzaminie z FAQ" XD Przecież i tak mnie oszuka jak zechce, nie zmieni się kogoś na siłę. Wg mnie 100 x bardziej rozjebuje branie jakichś randomowych mieszanek z ulicy kiedy nigdy nie wie się do końca co tam jest, kołowanie kasy na to niż przyjęcie czegoś o idealnej czystości w rozsądnej dawce i osobą obok, która wie co robić w razie czego.

Sam bym nie zachęcał nawet do piwa/trawki czy tam innych "nieszkodliwych" bo to może być furtką dalej. No ale ja jestem ostatnią osobą na ziemi, która powinna mieć dzieci XD
09 lutego 2016GetBuzzed pisze:
Spójrz na Boga i na nas. On się nie pierdoli, wyjebał nas na "ulicę" i to na zbity pysk.
Ale to tylko dla naszego dobra.
Nie jest powiedziane że MUSISZ coś mieć, że MUSISZ mieć co jeść, że MUSISZ mieć gdzie mieszkać... Że ci się NALEŻY, bo żyjesz...
A no, wyobraź sobie, że jednak ci się nie należy i trzeba na to tyrać.
"Spójrzcie na ptaki niebieskie, że nie sieją ani żną, ani zbierają do gumien, a Ojciec wasz niebieski żywi je; czyż wy nie jesteście daleko zacniejsi niż one?"
  • 4 / / 0

Moim zdaniem,jak będzie chciało to i tak coś weźmie i nic nie dadzą zakazy bo zeby to miało sens trzeba by zakazać wszystkich wyjść i kontaktu z innymi ludźmi. Ważne,żeby miało świadomość jakie płyna zagrożenia i czego można sie spodziewać po danych substancjach. Też ciężko mi sobie wyobrazić sytuacje,że sam załatwiam dziecku narko,czy bierzemy razem bo sam chyba na dzisiejsza chwile nie chciał bym takiej sytuacji ze strony moich rodziców ale wiadomo fajnie jak jest z Tobą szczere i powie Ci,ze chce czegoś spróbować-wtedy można sie zastanawiać co z tym zrobic,zależnie od sytuacji.
  • 4183 / 557 / 11

NIe pozwoliłbym.
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata