Czy już jest za zimno?

uprawa na dworze lub w szklarni poprzez użycie specjalnych technik

Moderator: Konopia

• 455 / 1 / 0

A z resztą jak rośliny trochę przymarzną to co im się stanie ?
Jak skutki negatywne na nie ma przymrozek ?
Jesli temp jest ponizej zera lub rowna zeru, woda moze zmienic stan swojego skupienia w lód to raz
dwa, znasz eksperyment z butelka wypełnioną wodą na mroźie? rozsadza butelke
tak samo dzieje sie z komórkami.

poprostu to jest jak zakrzep krwi ;)
ponizej pewnej temperatury, nie wiem jakiej, srodki odzywcze nie sa juz pobierane z gleby albo cos w ten desen

edit
Objawy? Pewnie jakieś takie zgniłe plamy, zgaduje bo nigdy nie widzialem zmarźnietej rosliny :) zapewne dzieje sie to samo co z resztą

• 87 / 1 / 0

ja polecam pogode na najblizsze dni z ICM: http://weather.icm.edu.pl/gpp/index.php
(nic ciekawego dla mnie nie pokazuja niestety ... a mają niezłą skuteczność ;( )

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Przyszła mama poszła na badania. Wyniki ją przeraziły

W czasie standardowych testów wyszło na jaw, że ciężarna kobieta jest pod wpływem amfetaminy. Oboje byli w szoku, ponieważ nigdy niczego nie zażywała. Okazało się, że przyszłą mamę i jej dziecko truje... ich własny dom.

Użytkownik nieaktywny
  • 18 / / 0

No to dzisiaj przyjebalo mrozem. Tak -4 moglo byc. Niektore liscie dostaly po dupie. Po prostu zaczely wiednac.
Wloski nabieraja koloru brazowego, ale to raczej z zimna. Ledwo co zaczely produkowac zywice :#:
Zobaczymy jak to odbije sie na calej roslinie. Na razie po kilka lisci na roslinie wiednie.
Sprobowalem sobie jednego bocznego topka z dolnej galezi. Cos tam robi, ale jak narazie lepsze jest kupne.
No i kurwa ja chce spuchniete babole a nie pseudo kwiaty. :argue:
Za rok napewno wczesniejsza odmiane zasadze.

• 173 / 2 / 0

ja już naszczęście po sezonie :) mojej roślince mróz nie zaszkodził

• 302 / / 0

-4 to ładnie zaszalało u ciebie, u mnie -2, ale mam w dupie ten przymrozek, dziś w nocy też ma być -2 ale po co ścinać jak takie słońce ładne zapowiadają na najbliższe dni, a to że klika liści ci zwiędło to poprostu normalne podczas późnego kwitnienia, roślina traci najpierw te największe liściory, potem te mniejsze. Ludzie odłózcie hervest do wyborów napewno zauważycie poprawę.

• 33 / / 0

ja już ściąłem. co nocy ostatnio były mrozy, odczułem je na własnej skórze i nie chciałbym, aby moja kochana roślinka tak marzła! słońca i dobrej temperatury to jest ostatnimi dniami po 5 godzin zaledwie...

• 302 / / 0

No prosze jaka piękna pogoda się zrobiła w 2 połowie miesiaca, kto ściął w weekend może nieco żałować bo pogoda ma się utrzymać przez kilka najbliższych dni, heeh a śnieg po 15 zapowiadali.

• 1 / / 0

Ja jeszcze trzymam:P

Użytkownik nieaktywny
  • 223 / 1 / 0

jakis miesiąc temu przeniosąłem rosliny pod lampy.

ciekawe jest to ze od kiedy rosna pod lampami to ich topy robia sie coraz bardiej zmutowane :D

np liscie nie maja ząbków i nie sa podłozne tylko prawie ogrąłe, 1-3 palczaste i błyszczące a preflowery (to w czym powinno byc nasionko u zapylonej) maja po kilkanasnie włosków zamiast 2 są dosłownie wypachne tymi włoskami w srodku. Bardzo dziwnie to wygląda.

Ale maja duużo żywicy a na outorze tyle nigdy chyba nie mialem i ogolnie jestem zadowolony :D

tylko ciekawi mnie to czemu tak sie udziwniły od kiedy zaczeły zyc pod HPSem

• 480 / 2 / 0

off ale napisze

gdzie najlepiej przechowywać nasiona zebrane z rośliny (dojrzałe ofkorz) żeby na wiosne pięknie zbudziły sie do życia?
Wróć do „Outdoor, czyli na dworze lub w szklarni”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata