Muszkatołowiec korzenny (Myristica fragrans) – metody podania, opisy działania, przepisy kulinarne
Więcej informacji: Gałka muszkatołowa w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 61 • Strona 5 z 7
  • 13 / / 0
Dwa bardzo piekne barwne opisy,czegos takiego wlasnie szukalem zeby przekonac sie jak powinna wygladac moja masa.
Do Was tez galkowa masa przemawiala ? Tak jakby ktos Toba sterowal.Mowil : teraz zrobisz to to i to a pozniej tamto.
Bez wlasnej woli ale oddajesz sie jej bo tego chcesz.Chcesz zeby ukazala Ci Swoje tajemnice,Twoje niezbadane lady umyslu.
Swietnie sie slucha muzyki na galce.Aha i jeszcze jedno jak juz tak do mnie mowi co mam robic to jest to bez cienia watpliwosci kobieta.
mirystycyna jest kobieta !!!
  • 422 / 2 / 0
Sraj na swoje wkręty i słuchaj:

To uczucie bycia sterowanym - to stan faktyczny: właśnie tak przeddstawia się człowieka w obecnych modelach. Wkrętą zaś jest przypisywanie temu jakiegokolwiek rzeczywistego "ja".
Uwaga! Użytkownik zWidzian nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 30 / 1 / 0
O matko psychodeliki a gałka! No cóż, po LSD- wzorki, wyostrzone kolory, pobudzenie. gałka? Przyjemnie, jakaś tam wyobraźnia... Nie widzę podobieństwa, jak już to gałka do LSD w stosunku 1 do 100.
  • 310 / 1 / 0
Psychodela to stan umysłu, a nie wzorki. Uważam, że posiada potencjał.
  • 422 / 2 / 0
gałka ekscytantem.
Uwaga! Użytkownik zWidzian nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2878 / 17 / 0
Spodobało mi się określenie "fantastykiem".
And I guess that I just don't know.
*                       *                      *
Kiedy spoglądam wstecz, widzę siebie pozostającego za mną daleko w tyle.
  • 162 / / 0
Nie nazwałabym gałki psychodelikiem, nie w normalnym rozumieniu tego słowa. Nigdy nie pociągnęła za te same struny, co prawdziwe psychodeliki. Z drugiej strony podczas swojego eksperymentu z tą substancją nigdy nie brałam jakiś wielkich dawek.

Z tego co pamiętam zaobserwowałam jedynie lekkie wizje w stanie półsnu (które się mogą zdarzyć i na trzezwo, ale po GM były wyraźniejsze) oraz nieznaczne zniekształcenie odbioru światła. Jakiś potencjał w tym jest, ale to co innego imo.
THE EDGE, there is no honest way to explain it because the only people who really know where it is are the ones who have gone over.
  • 642 / 17 / 7
Ja uważam gałkę za psychodelik. CEVy za każdym razem. Pozatym kosmiczne rozkminy o wszechświecie. Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale po gałce to u mnie standart.
The sooner you stop, the less you suffer.
  • 5038 / 889 / 40
Jak najbardziej psycho, nie dyso.
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
  • 3342 / 505 / 0
gała to deliriant, co dalej idzie również sajko.

https://www.erowid.org/plants/nutmeg/
★ 𝘾𝘼𝙍𝘽𝙊𝙉 𝘽𝘼𝙎𝙀𝘿 𝙇𝙄𝙁𝙀𝙁𝙊𝙍𝙈𝙎
ODPOWIEDZ
Posty: 61 • Strona 5 z 7
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.