Porównanie szkodliwości i bezpieczeństwa MDMA, MDEA, MDA w stosunku do innych substancji odurzających

Moderator: Stymulanty

• 909 / 5 / 0

nokia88 pisze:
możesz np. zjeść za dużo piguł a jak już Ci się wkręci faza może serducho nie wytrzymać i koniec the end
Ale po co to napisałeś?...

Użytkownik nieaktywny
  • 356 / 2 / 3

tudzież przegrzać sie :D

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

YouTube tak bardzo nie lubi ćpunów, że… zbanował gościa, który ostrzega

O ponownym zbanowaniu Mestosława... ale spokojnie, jest też akapit o nas ;)

Użytkownik nieaktywny
  • 2497 / 21 / 0

tudzież wpaść pod tramwaj :rolleyes:

• 5304 / 60 / 0

[quote="la dupa"]
tudzież wpaść pod tramwaj ]

Bzdura. Razu pewnego łaziliśmy późnym wieczorem spiguleni w 71, i co do pasów dochodziliśmy to się nam zielone robiło :o) Idziemy na przystanek - o nasz autobus. Jedziemy, wysiadamy - o nasz tramwaj :o) Dopiero jak zaczął wchodzić zjazd to wszędzie były czerwone i lipa z dojazdami %-D

• 187 / / 0

Sposob na dobry trip:

1. Nabij bongo 20x ekstraktem salvi divinorum i przygotuj zapalniczke zarowa.

2. Przygotuj 100mg DPT w strzykawce z igla do i.m.

3. Zastrzyk w udo

4. Szybko odpal i sie zaciagnij szalwia

5. Nie zapomnij wypuscic powietrza :)
zartujesz?
wbijac sobie jakas igle to jest spoosb na dobry trip?

Użytkownik nieaktywny
  • 2497 / 21 / 0

A co to ma wspólnego z tematem?

Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 886 / 3 / 0

Ktoś się najwidoczniej pierdoloł z tematem:P MDMA względnie bezpiecznie jest ale serducho trzeba mieć dobre :P migotanie przedsionków serca,podwyższenie ciśnienia, podwyższenie temperatury ciała itd które powoduje do najzdrowszych nienależy :P a braki serotoniny też niezbyt służą (zjebany nastrój) i tak można wymieniać;p Tak czy siak MDMA jak dla mnie jest no1 ;) PEACE, LOVE & ECSTASY !

• 187 / / 0

zeby jeszcze jakies bylo dostepne w polsce na ten moment to wogole bajka by byla :P
Policja jest zbyt skuteczna chyba...

• 129 / 4 / 0

1. możesz dostać migotania komór serca komór/przedsionków serca - śmierć (chyba)
2. Odwodnienie
3. Przegrzanie

• 121 / 3 / 0

sorry, że nieco odbiegnę od tematu, ale apropos zamieszczonego w którymś z powyższych postów wykresu szkodliwości używek:

http://www.saferchoice.org/safercolorad ... age003.gif mam tu inny ciekawy wykres, jak na mój gust bardziej wiarygodny... co dziwne najbardziej uzależniają jak widać... papierosy. jednakże wydaje mi się, że wynika to głównie z ich legalności, ogólnej dostępności i niskiej ceny... trudno z nimi zerwać na zasadzie "częstują? jednego zapalę... co mi tam", "wkurwiłem się - muszę zapalić", "trzeba zapalić do piwka/do towarzystwa", "dwa tygodnie nie paliłem i nic złego się nie dzieje, to jak teraz sobie zapalę też nic się nie stanie i kiedyś z tym zerwę definitywnie" itd.

i co zabawne, wbrew zasadzie "szkoda zdrowia na narkotyki, lepiej wypić sobie piwko", najgorszą trucizną jest jakże uwielbiany i beztrosko traktowany w naszym społeczeństwie alkohol...
Ostatnio zmieniony 30 czerwca 2009 przez Gleba, łącznie zmieniany 3 razy.
Wróć do „MDA, MDMA, MDEA”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata