Porównanie szkodliwości i bezpieczeństwa MDMA, MDEA, MDA w stosunku do innych substancji odurzających

Moderator: Stymulanty

• 71 / / 0

slv pisze:
przy tej temperaturze reakcje zachodzace w organizmie powodowaly zgon
Haha, ciekawe przy jakiej temperaturze w pokoju siedzisz i jakie reakcje w organizmie zachodza ze pierdolisz takie głupoty ;)

Użytkownik nieaktywny
  • 19 / / 0

ta tabela to jakieś gówno! xtc mniej szkodliwe i uzależniające od trawy? feta na 9 miejscu - toż to ścierwo powinno być na 4, 5? chyba kogoś zdrowo pierdolnął drops jak robił tą tabelę, skąd onaa w ogóle jest, macie linka?

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Brat prezydenta pomagał przemycać narkotyki. Grozi mu dożywocie

Brat prezydenta Hondurasu Juan Antonio "Tony" Hernandez został w piątek uznany przez sąd w Nowym Jorku za winnego przemytu narkotyków do Stanów Zjednoczonych.

• 657 / 3 / 0

Tabele zrobili brytyjscy naukowcy i ta tabela to wcale nie gówno bo dzięki niej chcą wprowadzić zmiany w klasyfikacji narkotyków i pokazać że alkochol i szlugi są tak samo szkodliwe albo nawet bardziej od innych narkotyków. Linka do tabeli już nie moge znaleśc znalazłem tylko ten artykuł: http://www.guardian.co.uk/politics/2007 ... andalcohol

Użytkownik nieaktywny
  • 291 / 3 / 0

coś nie tak z ta listą. Nie ma metaamfetaminy, kiedyś widziałam taką listę, usiłuje ją bezskutecznie (póki co) znaleźć na necie, i było na niej znacznie więcej substancji

• 22 / / 0

elmer pisze:
feta na 9 miejscu - toż to ścierwo powinno być na 4, 5?
E, to jak mam rozumieć ?? Mi wygląda na to że na 9 miejscu jest tabaka a nie feta :huh:

• 657 / 3 / 0

Bluecocaine pisze:
coś nie tak z ta listą. Nie ma metaamfetaminy, kiedyś widziałam taką listę, usiłuje ją bezskutecznie (póki co) znaleźć na necie, i było na niej znacznie więcej substancji
Tam jest napisane Amphetamines, czyli liczba mnoga, czyli różne formy amfetaminy. Capiche?

• 41 / 2 / 0

spróbuj wypić pół litra na raz
Kwino potrafi w 29 ;) --> youtube

Użytkownik nieaktywny
  • 291 / 3 / 0

Mayday pisze:
Bluecocaine pisze:
Tam jest napisane Amphetamines, czyli liczba mnoga, czyli różne formy amfetaminy. Capiche?
Aaaa no tak. Kminie ;> (chyba?? %-D )

• 378 / 11 / 0

Trochę cicho w tym wątku... ;) Właśnie kupiłem 4 koła Armani białe w WLKP... he he zobaczę co sie będzie działo %-D

Zna ktoś linka do tabeli szkodliwości najpopularniejszych narkotyków??

Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 1287 / 15 / 0

Sajner pisze:
elmer pisze:
feta na 9 miejscu - toż to ścierwo powinno być na 4, 5?
E, to jak mam rozumieć ?? Mi wygląda na to że na 9 miejscu jest tabaka a nie feta ]

tabacco = tytoń
tak masz to rozumieć
Wróć do „MDA, MDMA, MDEA”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata