Czy amfetamina może miec wpływ na chore prącie?

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 377 / 11 / 0

Witam wczoraj jarałem mj, piłem alko i niuchalem a mam chorego małego smaruje go maścią itd mam takie czerwone plamy pod napletkiem bolące i po tym wczorajszym melanżu chce mi się sikać jakoś tak mocno i piecze też czy to amph na to wpłynęła?
Czy feta dochodzi do moczu w takiej formie jaka jest normalnie? Mogła coś zniszczyć tam?
  • 195 / 11 / 0

Jak chce ci się sikać to idź się odlać. Lol. Myślę że nie ma to żadnego związku z fetą. Nie licząc jej samych efektów somatycznych.

Bardziej mi to brzmi jakbyś dotykał wcześniej białego, rąk nie umył i dotknął Bena...

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Laburzyści chcą legalizacji wszystkich narkotyków

'Wojna z narkotykami finansuje gangi, podsyca przestępczość, zapewnia dzieciom łatwy dostęp do narkotyków w mediach społecznościowych i kryminalizuje młodych mężczyzn z klasy robotniczej' - ocenił laburzysta David Lammy wskazując, że jego partia doprowadzi do pełnej legalizacji wszystkich środków odurzających, włączając w to kokainę i heroinę.
  • 377 / 11 / 0

25 lipca 2018Astros pisze:
Jak chce ci się sikać to idź się odlać. Lol. Myślę że nie ma to żadnego związku z fetą. Nie licząc jej samych efektów somatycznych.

Bardziej mi to brzmi jakbyś dotykał wcześniej białego, rąk nie umył i dotknął Bena...
Po tej fecie odlewam się co 10-15minut i czuje takie parcie jakby
  • 195 / 11 / 0

26 lipca 2018Mondeeste pisze:

Po tej fecie odlewam się co 10-15minut i czuje takie parcie jakby
Normalka, chce ci się lać, idziesz, ledwo dajesz rade, cierpliwości trzeba, a tu i tak poczucie, że szczać chce si się nadal... Wazkonstrykcja (?)

IMHO to co masz na wacku nie ma żadnego związku z fetą, załapałeś jakiegoś syfa od dziwki - zdarza się. Jak jutro, pojutrze nie przejdzie to do lekarza.

Chuj wie co to.. :-)
  • 3318 / 312 / 0

J

+1

To jest calkiem mozliwe. Duzo prochu nie trzeba zeby podraznic siuraka.
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata