Antydepresanty: wątek ogólny dotyczący Miksów

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

Posty: 949 Strona 86 z 95
Rejestracja: 2005
  • 3075 / 261 / 0

Opisałem miks: opipramol, fluwoksamina, bromantan i NALT.
Tutaj:
post3225735.html#p3225735
Rejestracja: 2013
  • 67 / / 0

proszę o odpowiedz czy jeśli zażywam od niecałego tygodnia slupirydu w dawce 50mg rano czy bezpiecznie jest zarzucić z 200-250mg Tramalu i czy jeśli chodzi o sulpiryd czy jakiś substancji unikać jak ognia?

W Afganistanie ćpanie nie ma w sobie nic z rozrywki. Heroina: zapomniana wojna Afganistanu

Pod mostem zbiera się cichy tłum. Szum rzeki Kabul i dźwięk odpalanych zapalniczek rozbrzmiewają echem pod niskim betonowym stropem. Czasem ciszę przerwie syk palnika, który rozgrzewa szklane lufy. Raz po raz woda zalewa wąski brzeg rzeki tworząc lepkie błoto; stęchłą mieszaninę ziemi, fekaliów i śmieci. Choć parę metrów wyżej jaskrawe promienie kwietniowego słońca rozpalają karki przechodniów, pod mostem widać tylko cienie.

Stał na klatce schodowej w bieliźnie i z woreczkiem marihuany

Policjanci zatrzymali mężczyznę w czasie kontroli klatki schodowej - ubrany był tylko w bieliznę, trzymał wagę elektroniczną i woreczek z narkotykami.
Rejestracja: 2019
  • 407 / 57 / 0

alkohol to jest jednak zlo, napilem sie wczoraj i mam takie lęki teraz ze dramat
Rejestracja: 2011
  • 7235 / 750 / 0

@poko67
Przy wszystkich lekach psychotropowych jest zakazane spożywanie narkotyków i alkoholu. :uwaga:
Wiec odradzam Ci wszystko.Ryzykujesz...może Ci się uda i nie zepsujesz kuracji a może cale leczenie pójdzie się jebać i będzie płacz i zgrzytanie zębami. :zły:
Rejestracja: 2019
  • 6 / / 0

01 czerwca 2019simer44 pisze:
Czy benzo, baclofen lub pregabalina zmniejsza działanie SSRI np. escitalopramu. Lub wolniej się rozkręca przez wyżej wymienione leki.
Benzodiazepiny i pregabalina nie kolidują z SSRI. Oba leki należy jednak traktować jako dodatek do leku głównego, czyli w Twoim przypadku SSRI. Z benzo uważaj, nie bierz codziennie i nie dłużej niż przez 2-3 tygodnie. Nie zwiększaj dawki na własną rękę. Z benzo nie ma żartów. Jeżeli chodzi o pregabalinę, to musisz wyczuć jak na Ciebie działa i jaka dawka jest wystarczająca. Z mojego doświadczenia wiem, że pregabalina może działać zarówno aktywizująco jak i uspokajająco (zero stresu, masz wszystko gdzieś). baclofenu nie brałem, nie znam tego leku.
Rejestracja: 2010
  • 506 / 83 / 0

@ElinkaNiestety benzo bardzo dobrze znam bo jestem w ciagu ok rok. Biore mix escitalopram, pregabaline, baclofen i redukowany alprazolam. To ma pomóc zejść z benzo. Escitalopram narazie ani skutków ubocznych ani pozytywych (2tyg) pregabalina fajnie stabilizuje nastrój i zmniejsza ssanie bezno.
Rejestracja: 2019
  • 6 / / 0

@simer44 Tak, pregabalina fajnie stabilizuje nastrój, ale wiem jak ciężko jest kiedy jej zabraknie... Najgorszy zjazd w życiu, ale ja akurat jestem bardzo podatny na wszelkie objawy odstawienne.
Natomiast benzo nie powinny przeszkadzać w działaniu escitalopramu, chyba, że długo jedziesz/jechałeś na benzo i w takim przypadku zaburzanie wydzielania neuroprzekaźników pobudzających daje się mocno we znaki. Może to właśnie jest powodem, że nie czujesz SSRI?
Jeżeli chodzi o redukowany alprazolam, to masz na myśli Zomiren ER? Ja zamierzam zejść na tym z benzo do zera, ponieważ biorę je zdecydowanie za długo i obawiam się, że zaczynają zaburzać działanie innych leków. Być może jesteśmy w podobnej sytuacji? W każdym razie odstawienie benzo to na pewno dobry krok!

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
Rejestracja: 2010
  • 506 / 83 / 0

@Elinka no nie pomyślałem nad tym że może ciągi zmniejszać dzialanie SSRI.
Trzeba było się pytać kogoś.
U mnie gaba rozjechana całkowicie.
Aplra(gabaA) baclofen(gabaB).
Z zjechaniu z benzo ma mi pomóc właśnie pregabalina, a miedzy czasie ma zacząć działać escitalopram.
Rejestracja: 2017
  • 90 / 7 / 0

Opipramol silny agonista receptorów σ₁ i σ₂ czyli podobnie jak DXM ma jakas synergie?? Czy splyci to dzialanie serotoniczne/dyso bo to TCA ale podobno o slabym profilu na sero. tolerka na DXM 600-900 i jest srednio. W necie nic nie moge znalezc na ten temat.

Probowal ktos to laczyc??
Rejestracja: 2017
  • 3 / / 0

Może ktoś się wypowiedzieć na temat mixu

Pregabalina + opipramol oraz mam chloroprotiksen nigdy nie testowany, pierwszy neuroleptyk do którego mi sie nie usmiecha podchodzić.

Na tym mixie zależy mi na zniwelowaniu lęków
Posty: 949 Strona 86 z 95
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 1068 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości