Antydepresanty: wątek ogólny dotyczący Miksów

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 7241 / 706 / 0

@JestemCzysty
Uważaj na skutki uboczne po sertralinie bo w pierwszych 2-3 tygodniach mogą być bardzo uciążliwe np: dolegliwości z strony układu pokarmowego, nudności, brak apetytu, pobudzenie ( ale nie takie jak po stimach ), bóle głowy i sraczka.
  • 25 / 1 / 0

16 kwietnia 2019JestemCzysty pisze:
Ja biore 180 mg Miansaryny i dodatkowo zaczynam brac Sertonine Asentre.
Asentre biore na razie w dawce 100 mg. Do tego Solian

aż tyle minaseryny ? Działa nasennie ?

Farmaceutyczny gigant oskarżony o wywołanie fali śmiertelnych przedawkowań

Nad potężną rodziną Sacklerów – właścicielami amerykańskiej firmy farmaceutycznej Purdue Pharma produkującej OxyContin – zbierają się czarne chmury. Czy w końcu nadszedł czas, by zapłacili za swoją rolę w rozpętaniu i podtrzymywaniu największej epidemii uzależnień w historii USA?

Wpływ leków i narkotyków na zdrowie jamy ustnej

Kampanie społeczne przestrzegające przed eksperymentowaniem z narkotykami często pokazują zdjęcia osób zażywających narkotyki, przed nałogiem i w trakcie. Najczęściej najbardziej szokujące są zmiany skórne i zmiany w jamie ustnej.
  • 13 / / 0

Cześć. Co polecacie na nerwice natrectw + problem z przedwczesnym wytryskiem i czasem słaba erekcja? Dotychczas brałem esci ale słabo się spisywalo. Z góry dziękuję za viagre itp. Pytam o antydepy. Pozdrawiam
  • 7241 / 706 / 0

@lazymilk
sertralina to kozak, mi na lekkie objawy nerwicy natręctw pomogło.Wytrysk wydłużony, ogólnie zanim doszedłem minęło więcej czasu niż bez antydepresantu.
  • 13 / / 0

@UJebany Dziekowka
W takim razie teraz wspomnę lekarzowi o tym + w razie W wspomnę mu też o buspironie na pomoc w zwiększeniu libido, kilku userow widziałem że polecało taki miks. Zdam relacje i dodam ewentualnie pytania w późniejszym czasie :)

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
  • 776 / 145 / 0

Jak psychiatra będzie patrzeć na propozycję dołączenia do paroxetyny 40mg i mianseryny 30mg, dołączenia amilsulpirydu? Ostatnio dołączyła mi lamotryginę ale nie sprawdza się, myślę o dodaniu pregabaliny, na co się wstępnie zgodziła, albo o ami ale nie wiem co o tym powie.
  • 1 / / 0

Czy mogę brać trittico trazodon na sen jeśli tydzień temu zakończyłem kilkudniowe balety z władkiem?

Pisząc o lekach na forum używamy nazw substancji. taurinnn
  • 7241 / 706 / 0

@blokowiska666
Chcesz brać amisulpryd w dawkach które aktywizują jak mniemam ? Po dołączeniu lamotryginy raczej małe szanse, ze dostaniesz kolejny lek.Za dużo ich jak na jeden raz.
  • 776 / 145 / 0

Tak, jak mówisz. Natomiast lamotryginę akurat odstawiłem, więc jest okienko na pregabę lub coś innego. Nie mam pojęcia co magiczka powie na ami, nigdy się nie bawiłem tym typem psychotropów, pregabalinę zaś wstępnie zaakceptowała.
27 kwietnia 2019bennyb pisze:
Czy mogę brać trittico trazodon na sen jeśli tydzień temu zakończyłem kilkudniowe balety z władkiem?
Nie wiem czy możesz ale ja brałem i jeszcze żyję. :świnia:
  • 2420 / 491 / 0

Spróbuj 150mg amisulprydu, poprzez presynaptyczną blokadę dopaminy przybędzie trochę przyjemności i motywacji do działania.
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata