Antydepresanty: wątek ogólny dotyczący Miksów

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

Posty: 949 Strona 82 z 95
Rejestracja: 2018
  • 94 / / 0

Cześć. Co polecacie na nerwice natrectw + problem z przedwczesnym wytryskiem i czasem słaba erekcja? Dotychczas brałem esci ale słabo się spisywalo. Z góry dziękuję za viagre itp. Pytam o antydepy. Pozdrawiam
Rejestracja: 2011
  • 7235 / 750 / 0

@lazymilk
sertralina to kozak, mi na lekkie objawy nerwicy natręctw pomogło.Wytrysk wydłużony, ogólnie zanim doszedłem minęło więcej czasu niż bez antydepresantu.

COVID19 - Redukcja szkód dla osób zażywających narkotyki

Poniższe wskazówki zostały opracowane w celu poinformowania globalnej społeczności osób zażywających narkotyki o ważnych wskazówkach dotyczących redukcji szkód, które należy stosować w trakcie obecnej pandemii COVID-19 ("koronawirus"). Podziel się nimi, rozpowszechnij je i edytuj w miarę potrzeb, aby dopasować je do potrzeb swojej społeczności. A przede wszystkim, dbaj o swoje bezpieczeństwo i o twoich bliskich.

Piraci kontra świat

Książka "Król darknetu. Polowanie na genialnego cyberprzestępcę" ukazała się w świetnej „Serii Amerykańskiej” Wydawnictwa Czarne. Napisana została z reporterską dociekliwością przez Nicka Biltona, pisarza i dziennikarza „Vanity Fair”, a wcześniej „The New York Times”. Autor nadał jej formę powieści non-fiction, łączącą w sobie interesującą biografię, kryminał ze żmudnym dochodzeniem i sensację pędzącą za zwrotami akcji.
Rejestracja: 2018
  • 94 / / 0

@UJebany Dziekowka
W takim razie teraz wspomnę lekarzowi o tym + w razie W wspomnę mu też o buspironie na pomoc w zwiększeniu libido, kilku userow widziałem że polecało taki miks. Zdam relacje i dodam ewentualnie pytania w późniejszym czasie :)

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
Rejestracja: 2015
  • 1169 / 259 / 0

Jak psychiatra będzie patrzeć na propozycję dołączenia do paroxetyny 40mg i mianseryny 30mg, dołączenia amilsulpirydu? Ostatnio dołączyła mi lamotryginę ale nie sprawdza się, myślę o dodaniu pregabaliny, na co się wstępnie zgodziła, albo o ami ale nie wiem co o tym powie.
Rejestracja: 2018
  • 1 / / 0

Czy mogę brać trittico trazodon na sen jeśli tydzień temu zakończyłem kilkudniowe balety z władkiem?

Pisząc o lekach na forum używamy nazw substancji. taurinnn
Rejestracja: 2011
  • 7235 / 750 / 0

@blokowiska666
Chcesz brać amisulpryd w dawkach które aktywizują jak mniemam ? Po dołączeniu lamotryginy raczej małe szanse, ze dostaniesz kolejny lek.Za dużo ich jak na jeden raz.
Rejestracja: 2015
  • 1169 / 259 / 0

Tak, jak mówisz. Natomiast lamotryginę akurat odstawiłem, więc jest okienko na pregabę lub coś innego. Nie mam pojęcia co magiczka powie na ami, nigdy się nie bawiłem tym typem psychotropów, pregabalinę zaś wstępnie zaakceptowała.
27 kwietnia 2019bennyb pisze:
Czy mogę brać trittico trazodon na sen jeśli tydzień temu zakończyłem kilkudniowe balety z władkiem?
Nie wiem czy możesz ale ja brałem i jeszcze żyję. :świnia:
Rejestracja: 2016
Użytkownik nieaktywny
  • 2675 / 685 / 0

Spróbuj 150mg amisulprydu, poprzez presynaptyczną blokadę dopaminy przybędzie trochę przyjemności i motywacji do działania.
Rejestracja: 2015
  • 1169 / 259 / 0

No i namówiłaś mnie, Pigułeczko. :patrzy:
Rejestracja: 2017
  • 1944 / 278 / 0

@blokowiska666 a czego Ci brakuje w leczeniu ?
daje Ci coś wg ta lamotrygina ?
Posty: 949 Strona 82 z 95
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 1068 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości