Dział dotyczący roślin wykazujących działanie pobudzające, w tym: guarana, herbata, kawa, khat, tytoń, yerba mate.
ODPOWIEDZ
Posty: 8 • Strona 1 z 1
  • 2 / / 0
Czekolada zawiera fenyloetyloamine, co myślicie o tym połączeniu, zakazane jest jedzenie czekolady podczas kuracji lekami które są inhibitorami monoaminooksydazy, co więcej nie zaleca się też jedzenia substancji pochodnych tryptaminy, zastanawia mnie czy będzie to związek psychodeliczny czy tylko endogenny czyli poprawiający humor, zna się ktoś na tyle by mógł odpowiedzieć na to pytanie ? będę wdzięczny :cheesy:
  • 41 / / 0
czekolada kupna raczej tego PEA nie bedzie duzo zawierala. Ja biore moklobemid i dodatkowo ekstrakt z ziaren kakaowca tzn Chocamine w ktorym fenyloetyloamin jest full. Efektem jest podniesione samopoczucie, taki stan zadowolenia. Calkiem przyjmne. Ale sama Milka plus IMAO specjalnego dzialania nie poczujesz
  • 2 / / 0
dzieki za odpowiedź, możesz jeszcze powiedzieć jak to brać ?
  • 2878 / 17 / 0
http://talk.hyperreal.info/post1018362.html?#p1018362
http://talk.hyperreal.info/fenyloetyloa ... 34456.html
http://talk.hyperreal.info/fenyloetyloamina-t29368.html
Będzie endogenny, poprawiający humor, niemniej działanie psychodeliczne osobiście przyrównałem do DOI - dla mnie PEA są do siebie b. podobne.
And I guess that I just don't know.
*                       *                      *
Kiedy spoglądam wstecz, widzę siebie pozostającego za mną daleko w tyle.
  • 1513 / 23 / 0
Chocamine - czy będzie to coś podobnego (to samo) do ekstraktu kakao (x25) dostępnego w jednym ze sklepów etnobotaniczno-zielarskich?
mr_b∩ʁbꞁө
  • 41 / / 0
tak, chocamine i ekstrakt kakao to w zasadzie to samo z tym ze chocamine to opatentowana formula i na mnie na przykladnaprawde dziala lepiej niz ekstrakt np z MO. Jest znaczne podniesenie nastroju juz od dawki 500mg. Bralem obie rzeczy i mam porownanie.
  • 5 / / 0
Nie wiem jak to z czekoladą jest, ale MAOi + gorzkie kakao działa i to dobrze.
Z tego co wiem w aktywna jest nie tylko PEA, ale również teobromina, która występuje tam w bardziej znaczących ilościach.
Tak w skrócie - Mocne pobudzenie fizyczne i duża euforia. Osobiście polecam, w mix'ach z kofeiną fajnie się prezentuje, może nie najlepsze do pracy która wymaga skupienia, ale fajna jazda jak na imprezkę idziecie, czy zwyczajnie macie przed sobą duży wysiłek fizyczny ;-)
  • 24 / 1 / 0
Dajcie sobie spokój.
PEA w czekoladzie
występuje w ilościach od 0,4 do 6,6 µg/g.
ODPOWIEDZ
Posty: 8 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.